2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Benimde dudaklarımda uçuk çıkmıştı aşırı halsizdim hafiften hasta olmuştum erken öğrendin ama ben yaa ondan sonra oldu bu belirtiler hamile olduğumu biliyordum yani
Benm bugun transfer gununu saymazsam 5.gun cok erken ama test yapmayi dusunmuyrm bu 4. Tekrar negatifi gormeye kalbim dayanmaz gbi

K Kubra Avci canım adet olmadım olmadım diye kafana takma bende ilaç bitince 9.gün olmuşum adetimi hatta hamilelik olmadığını bildiğim halde test yapmıştım Çünlü baya geçikmişti testi yaptığımın sabahına adet oldum. Psikolojik olarak o kadar çok etkileniyoruz ki adetimizde ya erken geliyor ya gecikiyor. İnşallah hayırlı zamanda senden güzel haberler alıcaz bu sefer aşırı pozitif ol olur mu diğerlerini unut ( en azından trasferine kadar) yeniden başlamış gibi yepyeni bir trasfer gibi düşün üzüntüye yer verme bine olur 🤲🤲🤗🤗
Evet canım ya büyük ihtimalle kafama biraz fazla taktım olmadım diye stres yaptım .inan biyerlerimde biseyler çıkmaya başladı stresten farkında olmadan .Sanırım benimde uzayacak gibi görünüyor 6 gündür olmadiysam öyle düşünüyorum bende bakalım hayırlısı Bekliyorum.İnsalalh canım ya güzel haberler veririm sizede bende hem heyecanlıyım hem stresliyim bir an önce transfer olmak istiyoruma ama acelede etmek istemiyorum tabii.Unututmaya çalışıyorum yavaş yavaş insalalh sonu güzel olur 🙏

Estrofem kullandiktan ne kdr sure sonra transfer yapildi. Bnm 7 mayis da kontrolum var. Estrofem 14.gun kontrolü.
Bir soru daha tutmadigi zamn ne kadr sure sonra yeni yumurta toplamaya başlanıyor. Elimde haziran son tarihli ilac var. Bosa gitmesin.
Benim kontrolüm 15 mayısta.
15 mayıs adetimin ve estrofem in 13.günü rahim kalınlığım istenilen şekilde olursa 3 yada 5 gün sonra trasfer olacak. 18 yada 20 mayısta.

İlk trasferimde 3 mayıs kontrol rahim kalınlığım 11 di 8 mayısta trasnfer oldum.

Estrofem kullandiktan ne kdr sure sonra transfer yapildi. Bnm 7 mayis da kontrolum var. Estrofem 14.gun kontrolü.
Bir soru daha tutmadigi zamn ne kadr sure sonra yeni yumurta toplamaya başlanıyor. Elimde haziran son tarihli ilac var. Bosa gitmesin.
Estrofemi kullandıktan sonra 15.gün transfer yapıldı. Doktorum 12.gün kontrolde rahim kalınlığının 7.9 mm olduğunu görüp transfer tarihini netleştirdi. Sizin öncesinde yumurtalar toplanmadı mı?

Estrofemi kullandıktan sonra 15.gün transfer yapıldı. Doktorum 12.gün kontrolde rahim kalınlığının 7.9 mm olduğunu görüp transfer tarihini netleştirdi. Sizin öncesinde yumurtalar toplanmadı mı?
Toplandi donmus transfer yapilcak.
Tutmadigi taktirde sifirdan toplama islemi ne zmn baslar. Tutmadigi taktirde rahim dinlendirme yapiliyor mu?

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
S skacir 1 Mayıs211 Mayıs
K Kubra Avci
A Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
Zeynep3545 Zeynep3545 8 Mayıs118 Mayıs
@aycicegix8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
@ecegul30 Nisan111 Mayıs
N nehirgunes 3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
blahblah123 blahblah123 30 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
Merhaba benimde ikinci denemem 3. Gün embriyo

Kızlar 2 mayısta transfer oldum dün akşam bel ve hafif sancı vardı geçti sonra bugünde yoğun bir bel ağrısı çekiyorum ilk transferim 3. Gün taze embriyoydu ikinci denemem çift embriyo 3 . Gün inşallah bekleyişte olan herkes güzel netice alır
Hayorlısı ile seninle olsun bebeklerin canım 🤲🤗

Evet Malesef öyle canım insalalh bu beklediklerimizin mükafatı güzel sonucalanir rabbim nasip eder bize de 🙏🤲Daha estrofeme gecemedim adet olamadığım için henüz adet olduktan sonra doktorla görüşeceğim rahim hazirliklarina başlayacağız işte ona göre adeti bekliyorum
Bana kullandırtıyor estroferm regl olunca bırak dedi

merhaba kizlar bende ilk tup bebek tedavisine basladim 4 gun igne kullandim ama yumurtalarim biri onden buyumus dr bu ay birakalim dedi sizde boyle bisey yasayan oldu mu

Kızlar 2 mayısta transfer oldum dün akşam bel ve hafif sancı vardı geçti sonra bugünde yoğun bir bel ağrısı çekiyorum ilk transferim 3. Gün taze embriyoydu ikinci denemem çift embriyo 3 . Gün inşallah bekleyişte olan herkes güzel netice alır
Hayırlı olsun canım inşallah 🤲 pozitiftir

Toplandi donmus transfer yapilcak.
Tutmadigi taktirde sifirdan toplama islemi ne zmn baslar. Tutmadigi taktirde rahim dinlendirme yapiliyor mu?
Yumurta toplama için rahim dinlendirmiyorlar. Transfer için yapılıyor dinlendirme. Toplama için adetin 2. Ya da 3. Günü ilacı başlatıyor, yumurta gelişimine göre toplama yapılıyor ya da iptal ediliyor. İptal olduysa adet olunca gel diyorlar.

Kızlar ben kahveyi çok severdim doktorum bana yiyecek içecekte kısıtlama yok demesine rağmen kahve hiç tüketmiyorum çayda çok açık bir iki bardak belki içiyorum belki içmiyorum transferden beri siz içiyormusunuz
1 fincan sade türk kahvesi içiyorum ya da 1 kupa sütlü kahve içiyorum çay hoşuma gitmiyor 1 bardak belki Dr da 1 er bardak olacak şekilde izin verdi çay açık olmak şartıyla kahveyi de kafeinsiz için dedi

X