2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Çok geçmiş olsun, aynı durumdayız. Benim de o transferde 10 haftalık kalbi durdu bebeğin, 3.transferi oldum cuma günü. İnşallah bu kez sağlıkla kucağımıza alalım 🙏
Benim de 14 Mayıs gibi transfer olacak. 2. Transfer sizin de mi başarısıZ? Bu defa farklı olarak bir şey yapacaklar mı? Ben de ilk defa transfer olacakmışım gibi heyecanlanıyorum Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Benim de 14 Mayıs gibi transfer olacak. 2. Transfer sizin de mi başarısıZ? Bu defa farklı olarak bir şey yapacaklar mı? Ben de ilk defa transfer olacakmışım gibi heyecanlanıyorum Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Amin inşallah 🙏 geçen seneki 2.transferdi,ondan önceki negatifti. Farklı olarak doktorumu değiştirdim aynı merkezde diğer doktora gittim. Bir de bu kez doğal siklusta yaptık transferi. Estrofem falan kullanmadım. Sadece progesteron, kan sulandırıcı ve femara kullandık. Bir de eşimle bana genetik test yapıldı, bi sorun çıkmadığı için son kalan 2 embriyoyu transfer ettiler. Geçen seneki transferde olduğu gibi bunda da embryoglu yapıldı. Ben heyecanımı tutmaya çalışıyorum, sonra yıkımı çok ağır oldu korkuyorum ne yalan söyleyeyim

Benim de hafif bi bel ağrısı oluyor arada. Öyle canım rabim ne yazdıysa onu yaşayıp göreceğiz ama beni umudum var güzel sonuçlar göreceğiz 🤲🥰
İnşallah canım aralıklı geliyor benimde sabah bel karın ağrısı oldu kesildi sonra akşama doğru yine karın ağrısı oldu inşallah bebeklerimiz tutunuyordur onun belirtisidir 😊🥲

Umudumuzu kaybetmeyelim kızlar evet çok zor bir süreç hem maddi hem manevi ama Rabbim nasip etmeyeceği şeyi hayal ettirmezmiş o yğzden Rabbimin izni ile hayırlısı ile bizlere gebelik nasip olsun🙏Bu tesbihi çekin kızlar günlük olarak inşAllah

🍀Ve zekeriyya iz nada rabbehu rabbi la tezerni ferden ve ente Hayrul varisin🍀70 DEFA

Takdir senin Allah'ım sanki imkansızı mümkün zoru kolay kılansın ol de oluversin bütün olmazlarım bana Zekeriya Aleyhisselam efendimizin kabul olmuş dua sevincini yaşat Sen varislerin en hayırlısısın Bana da hayırlı sağlıklı bir varis kolaylıkla nasip et

Selam hanımlar, 3. Denememle buradayım. Farklı bir merkezde yeniden tedaviye başladım. Doktorum bana transfer haftası için iki seçenek sundu, iki protokol de bana uygunmuş, karar senin dedi. Ben ne seçeceğimi bilmiyorum. İlk seçenek prolutex 25 mgX2 progestan vajen fitil 200 mgX2. Göbekten vurulacak evden kendim de yapabilirim. ikinci seçenek progestan ampul 50X2. Kalçadan vurulacak gergin aile hekimine ya da acile gidip vurmam lazım. Fiyat olarak ilki daha pahalı bu arada. Ama hangisini seçeceğimi bilemiyorum. Neye göre seçeceğimi de bilmiyorum. Merkezim kararı bana bıraktı. Fikir verir misiniz?
Canım merhaba. Ben transfer oldum ve bu dediklerinin hepsini yani bütün ilaçları kullanıyorum neden sana bıraktı ki böyle birşeyi

Selam hanımlar, 3. Denememle buradayım. Farklı bir merkezde yeniden tedaviye başladım. Doktorum bana transfer haftası için iki seçenek sundu, iki protokol de bana uygunmuş, karar senin dedi. Ben ne seçeceğimi bilmiyorum. İlk seçenek prolutex 25 mgX2 progestan vajen fitil 200 mgX2. Göbekten vurulacak evden kendim de yapabilirim. ikinci seçenek progestan ampul 50X2. Kalçadan vurulacak gergin aile hekimine ya da acile gidip vurmam lazım. Fiyat olarak ilki daha pahalı bu arada. Ama hangisini seçeceğimi bilemiyorum. Neye göre seçeceğimi de bilmiyorum. Merkezim kararı bana bıraktı. Fikir verir misiniz?
Merhabalar, öncelikle şimdiden hayırlı olsun umarım çok güzel sonuçlar alırsınız. Ben cumartesi günü 9. transferimi oldum ve 4 farklı merkez denedim, hiçbirinde doktorlar böyle bir tercihi bana bırakmadılar. Örneğin son tedavimde progestan seviyeme baktılar ve ona göre progestan fitil ve progestan dex verdiler. Bu kararı veren bence sen değil doktorun olmalı. Ama illaki birini seçmen gerekirse ben kesinlike ilk seçenekten yanayım, progestan ampul çok felaket bir iğne, yağ bazlı bir iğne olduğu için hem vurulurken hem de vurulduktan sonra ağrı yapıyor. Vurulduktan sonra hemen dağılmadığı için sanki vurulduğu yerde topak topak kalmış hissi yaratıyor ve bazen oturmakta bile zorluk çekiyor olabilirsin. Benim sana naçizane tavsiyem, evet maalesef biraz daha pahalı ama inan o zahmete değmez, prolutex25 mg olan seçenekle devam etmen. O çok kolay bir iğne, insülin iğnesi gibi, göbekten kolaylıkla kendin yaparsın.

Merhaba ben şuan ilki ile ilerliyorum ama doktorum bana hiç seçenek sunmadi. Direkt ilaçları yazdı aldım. Igneler biraz ağrı yapiyo acitiyo dar şeyler giymiyorum sıkıp acitmasin diye diğer seçenek hakkında bilgim yok🌸ilkini hemsire vurmuştu yağlı iğne yakar dedi ki öylede oldu

Son düzenleme:
belki2903 belki2903 sizinle aynı ay transfer olmuştuk, sizin de negatif mi geldi? Ocak grubundaydım ben de. Yeniden deniyorum inşallah size de bana da nasip olur. Size kaç embriyo konulmuştu o listede göremedim sizi? Doktor ilkinden farkli bir tedavi uyguluyor mu merak ettim?
Evet canım bende seni hatırlıyorum o ay olmadı bu ay doktor farklı bi şey deneyeceğini söylemedi üçüncü transfer olduğu için çift embriyo olcak ilklerinden farklı inşallah bu aydan yüzümüz güler 🙏🏻

Umudumuzu kaybetmeyelim kızlar evet çok zor bir süreç hem maddi hem manevi ama Rabbim nasip etmeyeceği şeyi hayal ettirmezmiş o yğzden Rabbimin izni ile hayırlısı ile bizlere gebelik nasip olsun🙏Bu tesbihi çekin kızlar günlük olarak inşAllah

🍀Ve zekeriyya iz nada rabbehu rabbi la tezerni ferden ve ente Hayrul varisin🍀70 DEFA

Takdir senin Allah'ım sanki imkansızı mümkün zoru kolay kılansın ol de oluversin bütün olmazlarım bana Zekeriya Aleyhisselam efendimizin kabul olmuş dua sevincini yaşat Sen varislerin en hayırlısısın Bana da hayırlı sağlıklı bir varis kolaylıkla nasip et
Amin amin inşallah canım 🌸

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
K Kubra Avci
@Asli47
@Neptunnn2 Mayıs212 Mayıs
H hopebaby1 1 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
@Kivirbas957 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
A aycicegix 8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
E ecegul 30 Nisan111 Mayıs
N nehirgunes 3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
blahblah123 blahblah123 30 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
dimmplee dimmplee 4 Mayıs216 Mayıs
Benide eklermisiniz listeye 3.gün embriyosu 2 adet transfer edildi transfer tarihim 4 mayı 14 mayıs test günü

Merhabalar, öncelikle şimdiden hayırlı olsun umarım çok güzel sonuçlar alırsınız. Ben cumartesi günü 9. transferimi oldum ve 4 farklı merkez denedim, hiçbirinde doktorlar böyle bir tercihi bana bırakmadılar. Örneğin son tedavimde progestan seviyeme baktılar ve ona göre progestan fitil ve progestan dex verdiler. Bu kararı veren bence sen değil doktorun olmalı. Ama illaki birini seçmen gerekirse ben kesinlike ilk seçenekten yanayım, progestan ampul çok felaket bir iğne, yağ bazlı bir iğne olduğu için hem vurulurken hem de vurulduktan sonra ağrı yapıyor. Vurulduktan sonra hemen dağılmadığı için sanki vurulduğu yerde topak topak kalmış hissi yaratıyor ve bazen oturmakta bile zorluk çekiyor olabilirsin. Benim sana naçizane tavsiyem, evet maalesef biraz daha pahalı ama inan o zahmete değmez, prolutex25 mg olan seçenekle devam etmen. O çok kolay bir iğne, insülin iğnesi gibi, göbekten kolaylıkla kendin yaparsın.
Rabbim güzel sonuçlar nasip etsin inşallah 9 kez mi denediniz tutunmama sebebi için Drlar ne diyor acaba 🙁

Bende 19 yumurtadan son kalan embryo oldugunu duydum. Transfere agliyarak girmistim korkudan. Okadar uzuldumki son oldugunu duyunca. Tutmazsa sil bastan baslicam. Keske kucuk bir belirti olsada umitlensem😔
Hayırlısı canım inşallah tutar benimde son iki emriyom ama tutmazsa bende sil baştan başlayacağım dondurma ağım tekrar malesef bu durumda yapicak bişey yok

X