2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

İyi geceler kızlar prolutex iğne yapan var mı göbekten benim göbeğimde bezeler oluştu felaket açıyor nasıl iğnelere devam edeceğim bilmiyorum

Canım kızlar günaydın hepimize bol müjdeli haberler aldığımız birgün dilerim. Elinde ihtiyaç fazlası prolutex- progestan dex - lutinus fitil olan varsa yardımcı olabilirmisiniz

Selam kizlarrr🥰🙌 Ben de burda yerimi aliyim 🤗 8 Mayısta transferimi oldum.Ara ara kasiklarimda batmalar oluyor umarım normaldir 🙏20 Mayis test günüm heyecanla bekliyorum. Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese bol çift çizgiler 🙏🙏
Merhaba aynı gün transfer olmusuz. Hayirlisiyla güzel haber alalım insallah 🤲

Evet arkadaşlar herkese merhabalar 🌸 tüp bebek sürecine bu ay sonu itibariyle başlayacağım. Tek başlık altında merak edip bu süreçte olanların paylaşım yapabileceği bi topik açmak istedim. Herkes için güzel hayırlı haberler diliyorum 🤍

ÜYE ADI TRANSFER GÜNÜEMBRİYO SAYISITEST GÜNÜSONUÇ:anneadayı:
belki2903 belki2903 2
@skacir1 Mayıs211 Mayıs
@Kubra Avci
@Asli47
N Neptunnn 2 Mayıs212 Mayıs
@hopebaby11 Mayıs212 Mayıs
@mercan606510 Mayıs221 Mayıs
Kivirbas95 Kivirbas95 7 Mayıs217 Mayıs
@Zeynep35458 Mayıs118 Mayıs
A aycicegix 8 Mayıs120 Mayıs
@tubiii8914 Mayıs225 Mayıs
@Asihbe2 Mayıs112 Mayıs
@sedu06630 Nisan111 Mayıs
E ecegul 30 Nisan111 Mayıs
N nehirgunes 3 Mayıs216 Mayıs
@Hakmell29 Nisan111 mayıs
@partalina_7 Mayıs215 Mayıs
@Warriror2 Mayıs114 Mayıs
@blahblah12330 Nisan112 Mayıs
@hayallerrhayatlar17 Mayıs
@cidal
@dimmplee4 Mayıs216 Mayıs
Benide ekleyebilirsiniz🤗🙏

Selam kizlarrr🥰🙌 Ben de burda yerimi aliyim 🤗 8 Mayısta transferimi oldum.Ara ara kasiklarimda batmalar oluyor umarım normaldir 🙏20 Mayis test günüm heyecanla bekliyorum. Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese bol çift çizgiler 🙏🙏
Hayırlı olsun Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın 💕 🧿

Acaba kalçadan yaptırsak ara ara bi problem olur mu çünkü felaket yani birgünlük birşey de değil ki doktorum pozitif olursa 10.haftaya kadar devam edeceğimi söyledi
O konuda bir bilgim yok canım. Bana gebelik olursa ilaçların bir kısmına devam edicez dedi ama hangi ilaçlar olduğunu söylemedi

Salı Perşembe vericem garanti olsun diye bugün de normal kaset test alır koyulaşmaya bakarım diyorum dün lekelenme oldu canım çok sıkıldı benim hevesler işte 😊 hemşire normal dedi de bilmiyorum artık
Transfer günü hemşire bana dedi lekelenme olursa korkma normal diye. Tutunma belirtisi çünkü ☺️☺️ ay hadi güzel değerler al arkadaşım sağlıklı artışlar gör 🤍 sağlıkla kavuşun birbirinize 🤍

O konuda bir bilgim yok canım. Bana gebelik olursa ilaçların bir kısmına devam edicez dedi ama hangi ilaçlar olduğunu söylemedi
İlk etapta benim corsasprin ve dekortu kesmişti ve prografı bırakmıştım. Kalçadan 5 günde 1 proluton vuruluyordum onu 7 güne çıkarmıştı. Eğer güzel devam etseydi başka ilaçları da çıkaracaklardı ama genel olarak böyle başlamıştı

İlk etapta benim corsasprin ve dekortu kesmişti ve prografı bırakmıştım. Kalçadan 5 günde 1 proluton vuruluyordum onu 7 güne çıkarmıştı. Eğer güzel devam etseydi başka ilaçları da çıkaracaklardı ama genel olarak böyle başlamıştı
Nekadar bir sürede bütün ilaçları kesiyorlar ki

Salı Perşembe vericem garanti olsun diye bugün de normal kaset test alır koyulaşmaya bakarım diyorum dün lekelenme oldu canım çok sıkıldı benim hevesler işte 😊 hemşire normal dedi de bilmiyorum artık
Normal o korkacak bir şey yok. Geçen sene benim de oldu. Birkaç gün sürdü. Açık kırmızı olmadığı ve artmadığı sürece sorun yok. Yalnız geçen sene bana kanama olunca kalçadan 1 seferlik depot iğne yaptırdılar ve mümkün olduğunca yatmamı istediler. Kanama bitince normal gündelik hayatına dönebilirsin dediler

X