💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benim ki 3 gündür silik koyulaşma göremedim ben bekledikçe sonra koyulaşıyor ama ona da güvenmedim bakalım 2 saat sonra ne olacak 😔
Benim de aynı böyleydi, silik çizgi gördükten sonra ertesi gün o kadar heyecanlıydım ki.Dedim kırmızı kırmızı çıkıcak şimdi.Yaptım testi bakıyorum gene silik.O anı unutamıyorum, gözüm karardı bayılacak gibi oldum.Çok üzülmüştüm gerçekten.Anca ardan saatler geçtikten sonra şöyle yan yana getirdiğimde biraz koyulaşma gördüm gibi oldu.Hafif bi rahatladım ama stresim asla bitmedi.Sonuç olarak sonra kan testi yaptım 10. gün 185, 12. Gün 460, 14. Gün 1100 olarak artış devam etti çok şükür.
O yüzden arkadaşlarım nolur test üzerindeki çizgi koyuluğundan kendinizi yıpratmayın🌸

Benim de aynı böyleydi, silik çizgi gördükten sonra ertesi gün o kadar heyecanlıydım ki.Dedim kırmızı kırmızı çıkıcak şimdi.Yaptım testi bakıyorum gene silik.O anı unutamıyorum, gözüm karardı bayılacak gibi oldum.Çok üzülmüştüm gerçekten.Anca ardan saatler geçtikten sonra şöyle yan yana getirdiğimde biraz koyulaşma gördüm gibi oldu.Hafif bi rahatladım ama stresim asla bitmedi.Sonuç olarak sonra kan testi yaptım 10. gün 185, 12. Gün 460, 14. Gün 1100 olarak artış devam etti çok şükür.
O yüzden arkadaşlarım nolur test üzerindeki çizgi koyuluğundan kendinizi yıpratmayın🌸
Hayırlı olsun🌸Ayy evet şuna onun stresıne gırdım gerçekten keşke yapmasaydım yaa moralım yerle bır oldu 12.gün 246 cıktı bügun 14.gün kan verdim

Hayırlı olsun🌸Ayy evet şuna onun stresıne gırdım gerçekten keşke yapmasaydım yaa moralım yerle bır oldu 12.gün 246 cıktı bügun 14.gün kan verdim
Çok teşekkür ederim, senin de hayırlı olsun arkadaşım🌸 Ay yok yok çok güzel değerin maşallah hiç stres olma bak nasıl artıcak görüceksin🥰

Allah razı olsun biraz içim rahatladı 😇 doktoruma yazdım başlangıç var gibi kendi gününde test yap yazmış bende teşekkür felan ettim cevaben eşime haber vereyim dedim dur hemen heyecan yapma yazmış bazen başlıyor devam etmiyor dedi cuma bidaha verir artışa bakarız pazar da kendi günüm bidaha verircem🥲

Oh çok şükür, 8. Gün için gayet güzel. Elini göbüşüne götür ve rahat bir nefes al artık💞
Cuma sonuca göre insAllah bu dediğinizi yaparım 🥰 ilk gebelik ve doğumdan sonra elim karnıma hiç gitmedi gidemedi ama bilirsem orda oğlumun kardeşi var o zaman dediğinizi bolca yaparım insAllah❤️

X