💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

hcg 283 çıktı 😵‍💫
Tebriklerrrr 🥳🥳🥳 sağlıkla kucağına al inşallah 🙏🏻 🌸
Çok var böyle olan inşallah benim ki de önemsiz bir kanamadır ♥️ desteğiniz için teşekkür ederim. Şuan gayet iyiyim çok şükür. Akşam biraz yoğun geldi ama durdu sonra
Benim hamileliğimde 7. Hafta da bir anda çok fazla kanamam oldu , bacaklarımdan falan akıyordu ve büyük büyük parçalar geliyordu. Kurban bayramının 2. Günüydü ve bodrumda tatildeydik , apar topar hastaneye gittik doktoru çağırdılar doktorun gelmesini bekledik falan öldük öldük dirildik o arada , hemşireler düşük yaptığımı söylediler kanı durduramıyorlardı. Sonra doktor geldi bir tane iğne yaptı kanı durdurmak için ve alttan ultrasonla baktı ikizlerimin ilk kalp atışlarını orada duymuştuk gayet sağlıklılardı ve hiç bir sıkıntı yoktu. Doktor bazen olabiliyor böyle dedi. Bizde kan uyuşmazlığı var hemen onun iğnesini de yaptılar ardından 3 gün kahverengi kan geldi ve sonra bitti bir daha kanamam olmadı. Komşu teyzeler , korkma rahimde bir şey varsa öncesinde bebekler yerini temizler dediler. Belki seninki de öyle bir şeydir içini ferah tut canım 🙏🏻🌸
Eki Görüntüle 3419632

Kızlar ilk anda çekmedim epey silikti bu saatler sonraki hali
Elhamdulillah değerler ve sonraki tüm süreç yolunda sağlık sıhhatle ilerler inşallah 😍😍😍
Ben ilk transferde direkt kanda 0 görünce çok üzülmüştüm
İkincide kızımda 8.gün böyle silik görüp ertesi sabah beta hcg 176 çıkmıştı
Bu kez 7. Gün böyle çıktı
Değerler de güzel gitsin Allahım sağlık sıhhatle
Cuma vakti hepimiz birbirimize dua edelim 🥰♥️🌸💕🥲💕
Tebrik ederim 🥳 sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏🏻🌸

EslemVera EslemVera tablomuzun muhteşemliği 🧿 :anneadayı: arka arkaya hamile haberleri geliyor 🥰 bakalım sıradaki hamişimiz kim olacak 💃🌈
Gerçekten maşallah harika bir görüntü 🥲😍
Megatif olan arkadaşlarım hiç üzülmeyin desem de mümkün değil ama o günü geldiğinde o kalp düşüyor rahme Allah’ın izniyle
Rabbim tüm bekleyenlerimizin yüzünü güldürsün sağlık sıhhatle kavuştursun hepimizi 🥰

Benim hamileliğimde 7. Hafta da bir anda çok fazla kanamam oldu , bacaklarımdan falan akıyordu ve büyük büyük parçalar geliyordu. Kurban bayramının 2. Günüydü ve bodrumda tatildeydik , apar topar hastaneye gittik doktoru çağırdılar doktorun gelmesini bekledik falan öldük öldük dirildik o arada , hemşireler düşük yaptığımı söylediler kanı durduramıyorlardı. Sonra doktor geldi bir tane iğne yaptı kanı durdurmak için ve alttan ultrasonla baktı ikizlerimin ilk kalp atışlarını orada duymuştuk gayet sağlıklılardı ve hiç bir sıkıntı yoktu. Doktor bazen olabiliyor böyle dedi. Bizde kan uyuşmazlığı var hemen onun iğnesini de yaptılar ardından 3 gün kahverengi kan geldi ve sonra bitti bir daha kanamam olmadı. Komşu teyzeler , korkma rahimde bir şey varsa öncesinde bebekler yerini temizler dediler. Belki seninki de öyle bir şeydir içini ferah tut canım 🙏🏻🌸

Çok teşekkür ediyorum 🥰🥲

Ben süreci tüm sakinliğimle yürütmeye devam ediyorum 😄 devam etse durmazdım zaten kesilince biraz rahatladım.
Ağrım olmadı sadece kahverengi lekeler prolıton yaptılar o mu kesti bilmiyorum 3 gün az az geldi bitti
Bende daha önceki transferimde kanama olunca proluton depot yaptırmıştım ama fayda etmemişti. Düşecekse hiç bişey fayda etmiyor. Bunu kaç kez yaşadım gördüm. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ❤️

Kızlar test sonucum geldi şimdi. Benimki 2 adet 3. Gün embriyosu bugün 10. Gün saat 11 de test verdim .sonuç: 32 hemşire daha yüksek olsa içimiz daha rahat ederdi dedi. Pazartesi yani 3 Gün sonra tekrar kan vereceğim. Dua edin canlarım. 32 çok mu düşük.
Dualarım sizinle, inşallah yüksek beta sonuçlarını da göreceksiniz :KK200:

Kızlar test sonucum geldi şimdi. Benimki 2 adet 3. Gün embriyosu bugün 10. Gün saat 11 de test verdim .sonuç: 32 hemşire daha yüksek olsa içimiz daha rahat ederdi dedi. Pazartesi yani 3 Gün sonra tekrar kan vereceğim. Dua edin canlarım. 32 çok mu düşük.
Dualarımız seninle canım , arkadaşımın da böyleydi sonra yükseldi değeri şimdi 11 aylık kızı var ☺️

Kızlar transfer sonrası hastanede kaç saat kaldınız ?
Bir de transferden sonra progestan iğneyi kalçadan 10 gün vurulan var mı ? Bu ağrı yapan bir iğne mi acaba?

Benim betam 8. Gün 39 du sonra yükseldi değerim insAllah seninki de yükselir 🥰

Ben süreci tüm sakinliğimle yürütmeye devam ediyorum 😄 devam etse durmazdım zaten kesilince biraz rahatladım.

Bende daha önceki transferimde kanama olunca proluton depot yaptırmıştım ama fayda etmemişti. Düşecekse hiç bişey fayda etmiyor. Bunu kaç kez yaşadım gördüm. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin ❤️
Sonra kanama mı oldu kahverengi leke mi 3 gün sonra bitti benim sizce normal mi :KK43:

Kızlar transfer sonrası hastanede kaç saat kaldınız ?
Bir de transferden sonra progestan iğneyi kalçadan 10 gün vurulan var mı ? Bu ağrı yapan bir iğne mi acaba?
şu an ki transferimi Kocaeli Üniversitesi de yaptırdım transferden sonra hemen yüreyerek yatağıma geçtim 15 dakka dinlenip çıkabilirsin dediler.
Daha önce Kayseri Acıbadem de yaptırdığımda hiç kalkmadan beni yatağıma geçirip bir saat yatırmışlardı 🤷🏻‍♀️
Progestanın bi her gün göbekten bir de üç günde bir kalçadan yaptırıyorum çok aşırı ağrı yapmıyor

Csnım Allahın izniyle yükselecek. Senin gibi olan arkadaşlarımız oldu 🥰🧿 hayırlı olsun inşallah

benim de kesem bu civardaydı ölçü
Benimki senden daha düşüktü

şu an ki transferimi Kocaeli Üniversitesi de yaptırdım transferden sonra hemen yüreyerek yatağıma geçtim 15 dakka dinlenip çıkabilirsin dediler.
Daha önce Kayseri Acıbadem de yaptırdığımda hiç kalkmadan beni yatağıma geçirip bir saat yatırmışlardı 🤷🏻‍♀️
Progestanın bi her gün göbekten bir de üç günde bir kalçadan yaptırıyorum çok aşırı ağrı yapmıyor
Teşekkürler.
Bende Kayseri'de Gökalp hocadayim
Transfer sonrası 3 saat yatırıyor yaklaşık.
Benim iğne de her gün dedi 10 gün boyunca.
Biraz önce bir tane yapıldı çok acımadı, bundan sonrakiler de acımaz inşallah.

Duramadım yine şehir hastanesine gittim muayene oldum kese var ama yolk sac göremedi boş gebelik olabilir. Dış gebelik gibi durmuyor ama ondan emin olamayız dedi. Kan tahlili istedi sonucuna göre konuşalım dedi. Hesaplamaya göre 5 haftalık olması lazım ama orada ne kadarlık gördü bişe demedi. Rahimi ince gördü kaç mm olduğunu söylemedi kan sonucu çıktığında soracağım.

X