Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    125
ya o kaburga ağrısı 3 gündür bende de peydah olmaya başladı. hep yan yattığım için mi acaba diye düşünüyorum. sırt üstü yatmaya da hiç alışkın değilim. sağ kaburgalarım beni perişan ediyor akşamları yatarken :KK43:
Geçmiş olsun 🙏Canım bende kaburgam ağrıyor diye gittim böbrek büyümesi çıktı. Böbrek düşündüğümden biraz daha yukaridaymis. Gebelik varsa zaten doktor direkt sağ mi diye soruyor. Bana bir toz vermişti 3 gün kullandım sonra rahatladım biraz daha.

ya o kaburga ağrısı 3 gündür bende de peydah olmaya başladı. hep yan yattığım için mi acaba diye düşünüyorum. sırt üstü yatmaya da hiç alışkın değilim. sağ kaburgalarım beni perişan ediyor akşamları yatarken
Farklı sebeplerde olabilir ama aklında bulunsun Cnm bebek bas asagı dönünce oluyo oğlum da Dr gitmiştim o zaman cok agrmiştı kac gün üst üste

Kizlar hep diyordum ya karnm yukarıda hareketleri de oda ama iki gündür karnım aşağı indi o dik olan karnı şimdi aşağıda yayıldı
Yerini hazırlıyordur canım benim bir aşağıda bir yukarıda bazen yan yatıyor valla şuan yatıyorum rahatlamak için ağrı yapıyor artık kaburgalarıma duruşları doktor 30 32ye kadar bulur yolunu demişti ama hala yan dönüyor bakalım artık hareketleri beni halsiz düşürdü bebeğin

Tam olarak bu dönemdeyim 😞

Eklentiler

• C893F4DF-05E6-4BC0-B167-EFF108977B54.png
    C893F4DF-05E6-4BC0-B167-EFF108977B54.png
    195,4 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar ben de dün kontrole gittim çok şükür her şey yolunda tam 1000 gr olmuş minnoşum ❤️🥹
Eki Görüntüle 3420047
Doktorum rutin ilaçları yazdı ama bunu yazmamış 2 aydir kullanıyorum normalde sonradan fark ettim soramadım da acaba kullanmaya devam etmeli miyim
Devam devam cnm bırakma vitaminlerini yediğimiz içtiğimizden alamıyoruz zaten bu zamanda vitamin ekstra lazım

Burak hazine muayene ücreti ne kadar cnm Bn o devlete iken ona gitmiştim çok kibar çok iyi biriydi üzme kendini diyetle çözülür inşallah sağlıkla kucağına alırsın canm🤲🤲🥰
Gerçekten öyle biri 😍 1365₺ muayene ücreti, aminnn hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım 🤲🏻💖

Ben 2 aydır kullanıyorum cnm hemde krill yağı oksaparla birlikte. Doktorumada sordum sorun olmaz devam et dedi. Yeni paket bile alıcam hatta şükür birşey yok. Olsa riske atacak doktor değil Perinatolojiye sordum
Aa evet krill i duymuştum daha fazla omega varmış içinde diye . Ben de ihmal etmiym teşekkür ederimm

Ben de böyleyim 😶 bu uygulama mı yoksa site mi ben de kullanayım . İçinde bulundugumuz durum çok da şahsi değilmiş hormonelmiş anladığım kadarıyla bunu bilmek bile rahatlattı Allah razı olsun
Evet happy mom diye bir uygulama

Benim bu aralar arttı. Oğlumda da tam bu dönem çoktu.

X