Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    13
Merhaba beni de listeye ekler misinz
Yaş . 25
Kaçıncı cocuk. 3 :))
Sat. 25 mart
Dr kontrolüm 24 mayıs o zaman keseyi görücez inşallah

Son düzenleme:
Bir yandan da çok korkuyorum test yapmaktan.agrim çok fazla kasik ağrım karnımın içi gurul gurul.ya negatif görürsem.ya normal adet kanamasina dönerse.
Gecikmeyi bekleyin isterseniz en güzeli o stres yapmayın hayırlısı neyse.o olur 🤲 bende yerleşme olmustu lekelenme ama hiç ağrım olmamisti

Gecikmeyi bekleyin isterseniz en güzeli o stres yapmayın hayırlısı neyse.o olur 🤲 bende yerleşme olmustu lekelenme ama hiç ağrım olmamisti
Ewet suan cesaretim yok zaten.pazar gününü atlatsam hemen pazartesiolsa ise başlasam vakit geçer yogunluk filan cuma ya gelirim hemen.birde benim yumurtlamadan sonra ağrım sadece 2 gün hafifledi hep ağrıdı kasiklarim belim.

Ewet suan cesaretim yok zaten.pazar gününü atlatsam hemen pazartesiolsa ise başlasam vakit geçer yogunluk filan cuma ya gelirim hemen.birde benim yumurtlamadan sonra ağrım sadece 2 gün hafifledi hep ağrıdı kasiklarim belim.
İnşallah güzel haberlerinizi alırız sizinde☺️🤲

Kızlar aşağıdaki bilgileri beni etiketleyerek verirseniz tabloya eklerim sizi
Sat:
Kese görünme tarihi:
Kalp atışı duyulma tarihi:
Varsa cinsiyet tahmininiz:
Beklenen doğum tarihi:
Yaşadığınız şehir :
İlk çocuk 🌸
Sat: 2 Nisan
Kese: 5+0
Kalp Atışı: 20sinde randevu :)
Cinsiyet tahmini: kız 🩷
Beklenen doğum tarihi: 07 Ocak

Kızlar perşembe günü son adet tarihine göre 5 haftamdaydım kan vermiştim tahlilim çıktı 🌺 Ayın 24 üne kadın doğuma randevu aldım ama erken gitsem mi diye de kararsızım .Bugün 5+2 deyim.

Eklentiler

• IMG_7528.jpeg
    IMG_7528.jpeg
    54,4 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar perşembe günü son adet tarihine göre 5 haftamdaydım kan vermiştim tahlilim çıktı 🌺 Ayın 24 üne kadın doğuma randevu aldım ama erken gitsem mi diye de kararsızım .Bugün 5+2 deyim.
Canım muhtemelen kese görünür şu an. 24 ün de gittiğinde kalp atışını da duyarsın. Hayırlı olsun , hoş geldin 🧿

X