Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Kızlar folbiol kullanan var mı aranızda. Ben daha önce de yazmıştım ama bu videoyu görünce de göndermek istedim. Dozu yüksek olduğu için özel bir durum yoksa önermiyorlar. Devlet hastanesi doktorları devlet bunu ödediği için düşünmeden yazıyor direk 🤷🏼‍♀️
Ben folbiol kullanıyorum. doktorun özel muayenehane hastasıyım yani devletin karşılaması gibi bir durum yok. Eczaneden parayla alıyorum tüm ilaçları. Doktorun önerisi folbiol şeklinde.

Devlete gittim 6+4haftadayim. Kese 8+2 ile uyumlu dedi. Cihaz kötü olduğu için ve ultrason muayenesi istediğin için kalp atisini duyamam dedi.. aile de şeker olup olmadgni sordu kan sonuçlarım da şeker sınırda çıkmıştı... var mı aynı durumu yaşayan

Bende sosyal medyada gördüm tavuga elle dokundum yemek yaptım bide olmaz demi😅😅😅
Kötüyü çağırmayalım biz olmaz sen ellerini ve değen her şeyi yıkarsın😄Kimilerinin de bağışıklığı oluyormuş diye okumuştum.Eskiden böyle şeyler duymuyorduk yeni yeni duyuyoruz bunları da

Devlete gittim 6+4haftadayim. Kese 8+2 ile uyumlu dedi. Cihaz kötü olduğu için ve ultrason muayenesi istediğin için kalp atisini duyamam dedi.. aile de şeker olup olmadgni sordu kan sonuçlarım da şeker sınırda çıkmıştı... var mı aynı durumu yaşayan
Merhaba döllenme durumuna göre haftasını öne veya ileri alabilirlermiş.Kuzenimin gebelikte şekeri çıkmıştı diyet listesi verdiler ona uydu sağlıklı bir bebişi var

Bendede tiroit çıkmıştı sonra bitane daha kan testi istedi ondan normal çıktı. Gebelikle alakalı şeker sizin muhtemelen

Arkadaşlar bir şey sorucam aranızda ailelere söyleyen varmı ben nedense hiç söylemek istemiyorum bir yandan çok istiyorum ama korkuyorum sanki söylersem bir şeyler ters gidecek gibi yada onlara olumsuz bir şeyde açıklama yapmak istemiyorum ay bilemedim sizce nasıl olmalı bu süreç 🥲
Aynı durumdayım söylemeye yeltendim ama bi türlü ağzımdan dökülmedi sözcükler. Bi şey olur diye korku kaplıyor içimi. Nedense söylemeye çekiniyorum

Ben folbiol kullanıyorum. doktorun özel muayenehane hastasıyım yani devletin karşılaması gibi bir durum yok. Eczaneden parayla alıyorum tüm ilaçları. Doktorun önerisi folbiol şeklinde.
Videodaki doktorun söylediği gibi bi durumunuz vardır belki onun için vermiştir. İsterseniz bi sorun doktora gittiğinizde ☺️

Böyle konularda başka birinin kararınıza müdahil olması çok doğru olmaz. Ailenizle ve doktorunuzla kendiniz için en doğru kararı verirsiniz muhakkak. Bebeğim olacağını öğrendiğim günden beri benim de bebek ve kendim için bazı sağlık sorunlarım nedeniyle korkularım var. Doğumdan öncesi için de doğum için de korkuyorum. Size korkmayın diyemem, hepimiz insanız, annelik başlı başına bir korku evreni bence zaten. Ama sakin kalmaya, iyi düşünmeye çalışın. Ben sadece tevekkül etmeye çalışarak, Allahın dediği olur diyerek ayakta kaldım. Doktorların dediklerini elbette dikkate alın aksini söylemiyorum. En önemlisi önce sizin sağlığınız. Korkunuzu yok etmeye çalışın, moralinizi yüksek tutun. İnşallah her şey sizin için çok güzel olur.
İnşallah sizin için de her şey çok güzel olur ❤️ anlayışlı yapıcı mesajınız için çok teşekkür ederim 🙏🏻

Anladım canım , vücudun hazır değilse yapacak bir şey yok. Allahım diğer bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Doktorlarına güven , güçlü ol. İkiz annesi olacaksın inşallah 🌸
Peki ikisini sonlandırdıktan sonra serklaj yapılacak mı ?
Böyle bir şeyden hiç bahsedilmedi. Umarım gerek kalmaz. Çünkü bir o eksikti :) inşallah hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza 🙏🏻

Dün şöyle bir şey gördüm 2 arkadaşımda denedim. Bende de tutuyor. Yükselen başak ve bebek Allah nasip ederse oğlak olacak büyük ihtimalle.

Eklentiler

• 1000112109.jpg
    1000112109.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 48
Günaydın herkese :anneadayı:
Günaydınnnnn :KK76:
Gün baya sabah 5 te ayıyor maalesef akşam 8 de 9 da uyuyakalıyorum.
Ya bende öyleyim 🙈 5-6 gibi uyanıyorum biraz telefona falan bakıyorum sonra kendimi uyumaya zorluyorum uyuyamıyorum 😂 7:30- 8 de falan kahvaltı yapayım bari diye kalkıyorum kahvaltı yapıyorum sonra gene uykum geliyor 10 gibi bir daha uyuyorum 😂

X