24 Saatte Kesin Çözüm 120 Gün Etkili

mavi deniz

son 4 gün
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
5.736
5
merhaba
öncelikle erkeklerde olmak üzere ve bayanlarda yaşanan ayak kokusu özellikle gün içerisinde sürekli ayakkabı içerisinde olan kişilerde sık görülmekle beraber bir çogumuz ayak kokusundan rahatsız oluruz ve bu yüzden özellikle misafirlige gidecegimiz zaman sıkıntı çekeriz.yeni çıktıgınız duydugumuz aslında önceden var olan ama askeriyede deneme süresinde oldugunu ve sonuçların olumlu yönde oldugunu duydugum bir ürün çıktıgını söyleyecegim.sandıgım kadarıyla bu ürünü kullanıp özellikle uzun yola çıkan tır şoförleri güvenlik görevlileri olumlu sonuç aldıklarından bahsediyorlar.bu ürünü kullanan varmı burada bilmiyorum.biraz uzattıgımın farkındaydım ama bir giriş yapmam gerektigini düşündüm.bu krem küçük bir tüp şeklinde ve yanında %100 pamuklu çorapla satışa sunulmuş.ayak temizlenip parmak aralarına ve altlarına sürüp pamuklu çorabı giyip 24 saat bekletiliyor.ve işlemden sonra tam 120 gün boyunca ayak kokusu çekilmiyormuş.krem bir kullanımlık anladıgım kadarıyla bu ürünün koltuk altı vucut kremide var sanırım ayak ayaktaki kadar 120 gün degilde 30 gün falan sürüyormuş etkisin.ben yazıyı buraya alayıp buyrun siz okuyun
.

AYAK KOKUSU SORUNUNU KİMLER YAŞIYOR?
Yapılan çeşitli araştırmalar sonucunda 14-50 yaş arasındaki kadınların %48'i, 14-50 yaş arasındaki erkeklerin %70'i ayak kokusu sorunu yaşamaktadır.
AYAK KOKUSU NEDEN OLUŞUR?
Ayak kokusu probleminin en önemli nedeni bakterilerdir. Bakterilerin ayağa kontamine olması sonucunda gözenekler tıkanmakta ve normal ayak florasının bozulması sonucunda ayak kokusu yapan bakteriler ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla ayak kokusu kaçınılmaz bir hal almaktadır.
AYAK KOKUSU PROBLEMİNE ÇÖZÜM NEDİR?
Bugüne kadar uygulanan klasik yöntem herhangi bir ürün kullanarak ayak kokusunu bastırmak ve kullanılan ürünün kokusunu ön plana çıkarmaktı. Ancak artık 120 güne kadar etkili 'FcFootCare Ayak Kokusu Kremi' var.
AYAK KOKUSU SORUNU İÇİN NEDEN F.C. FOOTCARE?
Çünkü F.C. Footcare gözenekleri tıkamıyor terlemeyi engellemiyor. Tam tersine gözenekleri açarak terlemeyi kolaylaştırıyor. Bunun sonucunda da vücudun normal florası güçlenerek ayak kokusu yapan bakterileri yok ediyor.
F.C. FOOTCARE NE KADAR AĞIRLIKTA SATILIR?
F.C. Footcare, 5 Gramlık tüpünde tek kullanımlık olarak satılmaktadır.
'F.C. FOOTCARE AYAK KOKUSU KREMİ' KULLANIM ŞEKLİ
Ayaklarda gerekli temizlik yapıldıktan sonra, alt kısmına, parmak aralarına F.C FOOTCARE ince bir tabaka şeklinde sürülür ve üzerine ambalajın içerisinden çıkan %100 pamuk çorap giyilir. Uygulamadan 24 saat sonra çorap ayaktan çıkartılmalıdır. Bu işlemden sonra kötü ayak kokusu 120 gün boyunca son bulacaktır.

FcFootCare Ayak Kokusu Kremi
Ayak Kokusuna Son!
Tek Kullanımda 120 gün etkili!
Krem + Ayak = Ayak Kokusu YOK!
Ayak kokusu sorununa bakteriler neden olur!
Ayak terlemesi, sağlıklı bir vücut fonksiyonudur!
Footcare, bakterileri hedef alıyor!
Footcare, 5 Gr'lık tüpte satılır!
Footcare, ayak kokusunu yok ediyor!
Footcare'in yan etkisi yok!
Sizin ayaklarınız kokmayabilir, yarın kokmayacağına garanti veremezsiniz!
Footcare ile 24 saatte ayak kokusu derdine kesin çözüm!
100% Pamuklu Çorap hediyemiz!
Footcare, KDV dahil sadece 35.9 YTL. Hemen Sipariş verin. Birkaç gün içinde ürünümüz elinizde olsun, parasını Footcare size gelince verin. (alıntıdır)

henüz kullanmadım ama özellikle eşimin ayak kokusu sorunu var.bu ürünü onada anlatacam belki yararı dokunur bu ürünün ne dersiniz?
bu ürünü kullanan arkadaşlar varmı?
sevgiler....herşey gönlünüzce olsun..

merhaba evet bende yeni görmüştüm dikkatimi çekti özellikle çalışanlar gün boyu ayakkabı içerisinde oldugundan daha da sık karşılaşıyor bu sorundan maalesef.inşallah faydasını görürüsünde hepimiz rahat ederiz.unutmamaya çalış buraya soncu bildir inşaalah bende hatırlatırım sana mail atmaya çalışacam,evet adamlar çok emin görünüyorlar bu ürünün askeriyede denenip olumlu sonuç alınması daha da getkili olabilecegini düşünüyor insan.hadi bakalım kolay gelsin.inşallah faydalı olurda.sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bu ürünü dün gazetede okudum yeni çıktı galiba

evet bende gazetede okudum belki bilgisi olan vardır yada ihtiyacı olan buradanda görür diye,aslında bir süredir var olan ama sadece askerlerde kullanılan bir ürünmüş askeriyenin kantininde çoktan satışa çıkmış üstelik yarı fiyatına satılıyormuş.eger gerçekten etkili bir ürünse neden olmasın.sevgiler

Kargom bu gün geldi, yarın geç saatte yada çarşamba günü erken saatlerde buraya sonuç hakkında yazı yazabilirim kızlar:) inşallah faydası olur da param boşuna gitmemiş olur.

Kargom bu gün geldi, yarın geç saatte yada çarşamba günü erken saatlerde buraya sonuç hakkında yazı yazabilirim kızlar:) inşallah faydası olur da param boşuna gitmemiş olur.

slm hadi bakalım inşallah işe yararda herkes bu sorundan kurtulur paranda boşuna gitmez umarım.bu arada hayal kırıklıgına ugrarmısın bilmiyorum ama ben bu ürünü dün bir yerde gördüm fiayatı 25 ytl idi fazla inceleme fırsatım olmadı ama ismine özellikle baktım siba ilaç firmasınında aynı ismle şaşırdım maaşı almama az kaldı eger işinede yararsa eşime alacam.daha sonrada koltuk altını denemeyi düşünüyorum.sevgiler mutlaka haber ver bekliyoruz​

selam,
Bu gece çorabı çıkarıcam. ama bu gün ilk kez ayaklarımda koku oluşmadı. tüm gün kapalı ayakkabının içinde durduğu halde.
fiyatına şok olmadım ama firmaya bu konuda mesaj yazarım. enayi yerine konulmak hoş değil tabii. 10 YTL büyük fark. aslında askeriyede tanıdıklar varsa ordaki fiyatlarına da bakılabilir. bu gün için kesinlikle etkili bir krem olduğuna karar verdim. 4 ay sürecekmi etkisi bakalım..
Eşine alabilirsin. onay veriyorum a.s

selam,
Bu gece çorabı çıkarıcam. ama bu gün ilk kez ayaklarımda koku oluşmadı. tüm gün kapalı ayakkabının içinde durduğu halde.
fiyatına şok olmadım ama firmaya bu konuda mesaj yazarım. enayi yerine konulmak hoş değil tabii. 10 YTL büyük fark. aslında askeriyede tanıdıklar varsa ordaki fiyatlarına da bakılabilir. bu gün için kesinlikle etkili bir krem olduğuna karar verdim. 4 ay sürecekmi etkisi bakalım..

[COLOR="Purple"]slm kremden memnun kalmana sevindim gerçektende uygulanabilecek bir ürün inşallah etkisi sürer yinede ara ara koku oluşup oluşmadıgını yazda bilelim.ben bir kozmetik magazasında gördüm biraz büyük yer genelde orada sahte ürünlerin olacagını sanmıyorum ama yine dikkatli olmak lazım kargoda eklenince 35 oluyor haklısın ondan biraz pahalı eczanedekilerle kıyaslarsan arada 5 ytl fark var o zaman benim baktıgımın.bir daha incelerim bakalım.1 haftaya kadar alacam bende.ricam yinede ara ara yazarmısın ne olup bittigini,birdesen çorabı nasıl kullandın işe bu çorabı mı giyerek gittim bütün günmü kaldı..bununla ilgili bilgi verirsen sevinirim.[/COLOR]

selam,

[COLOR="Purple"]slm kremden memnun kalmana sevindim gerçektende uygulanabilecek bir ürün inşallah etkisi sürer yinede ara ara koku oluşup oluşmadıgını yazda bilelim.ben bir kozmetik magazasında gördüm biraz büyük yer genelde orada sahte ürünlerin olacagını sanmıyorum ama yine dikkatli olmak lazım kargoda eklenince 35 oluyor haklısın ondan biraz pahalı eczanedekilerle kıyaslarsan arada 5 ytl fark var o zaman benim baktıgımın.bir daha incelerim bakalım.1 haftaya kadar alacam bende.ricam yinede ara ara yazarmısın ne olup bittigini,birdesen çorabı nasıl kullandın işe bu çorabı mı giyerek gittim bütün günmü kaldı..bununla ilgili bilgi verirsen sevinirim.[/COLOR]

selam ürünün etkisi hala devam ediyor. bu arada ayağımdaki terleme de şimdilik azaldı. krem beyaz tabaka oluşturuyor ayağında. o yüzden sürülmesi kolay. akşam kremi sürdüm ve çorabı giydim. ertesi gün sabah işe aynı çorapla gittim. akşam yani 24 saat dolduktan sonra çorabı çıkardım. çok rahatım valla :) Adamlara hergün dua ediyorum :)
Tüm zamanların en iyi kremi ilan ettim :1shok:

ayak kokusu için çok pratik ve etkili bazı yöntemler vardır.. kısaca ;
1) ayakkabınızın içine kolonya veya alkol dökün ve her tarafı ıslanacak kadar, ayağınızıda aynı kolonyayla yıkayın..
2) Eczanelerde satılan asit borik vardır. Karbonata benzer. Bunu alın ve ayakkabılarınızın içine bir miktar dökün veya bir leğene döküp su ilavesiyle eritin ve ayaklarınızı yıkayıp ovalayıp 15- 20 dakika kadar bekletin..
3) tuzla, kınayı karıştırıp ayak parmaklarınızın arasına sürüp ,bir gece bekletin.

Arkadaşlar ben de bugün gördüm reklamını tv de ilgimi çekti.Ayak kokusundan başka ölü deriyide temizliyor dediler.Topuklarım için kullanmadığım şey kalmadı.Kullanan arkadaşlar;ayağınızı yumuşattı mı?Gerçekten ölü derileri dökme özelliği var mı?

bayanlar paranızı boşa harcamayın, 2 defa denedim ürünü 10-15 gün sürüyo etkisi daha fazla değil, bu süre içinde hiç koku yok ama en fazla 15 gün sonra tekrar aynı dertle başbaşa kalıyosunuz şikayet maili bile gönderdim zahmet edip cevap vermemişlerdi, zaten deneyen arkadaşlardan da bikaç haftaya sonuçlar gelir şimdi terkur kullanıyorum hem daha ucuz hem daha etkili başlarda haftada 4 gün sonraları daha az kullanıyosunuz ben şu anda haftada bir sürüyorum gayet etkili, yinede siz bilirsiniz..

daha kolayı var sahııbnden .com da ilan numarası 17948183
bu tabanlıgı ayak numaranıza gore kesıp ayakkbınızın içine yerleştiriyorsunuz okadar
bu tabanlıgı kullandıgınız surece koku kesınlıkle olmuyor
tum yolları denedık en pratık ve ucuzu bu dıger yöntemlere göre farkı
1- ozel bır bakım surme masaj vs gerektırmıyor sadece ayakkabınızın ıcıne koyuyorsunuz bı defaya mahsus okadar
2- ucuz
3- etkısı 5-6 ay gıdıyor
4- kokuyu kısa surelı yada bıraz degıl tamamen ve kullanıldıgı zaman soresınce yanı tabanlık yırtılıp eskıyene kadar suruyor

X