26 yasinda cilt bakimina baslamak?

isimsizdiss

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
322
139
27
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum. Çok fazla cilt bakim ürünü var, hangilerinden başlayacağımı bilmiyorum. Yüzümü de atmak istedim, hangi marka daha iyi olur sizce? Her adımda farklı marka önerisi de olur. Okuyanlara teşekkürler ❤️
Yoksa cilt bakımı yerine direkt güzellik merkezine mi gideyim?

Eklentiler

• 20231027_173536.jpg
    20231027_173536.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 162
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum. Çok fazla cilt bakim ürünü var, hangilerinden başlayacağımı bilmiyorum. Yüzümü de atmak istedim, hangi marka daha iyi olur sizce? Her adımda farklı marka önerisi de olur. Okuyanlara teşekkürler ❤️
Yoksa cilt bakımı yerine direkt güzellik merkezine mi gideyim?
Bi cok salona gittim hepsinde cilt bakimi olarak ayni seyi yapiolar buhar peeling maske nemlendirme cogu ayni bence kendin evde yapabilirsin. Kesinlikle baslicaksan ve ilkse eczane urunleriyle başla Bioderma , Avene , La roche posay bunlari oneririm hepsi kaliteli ürünler piyasadaki gratisdeki watsonsdaki urunlerden bi tik pahalilar ama icerikleri temiz bayada uzun giden urunler bu arada bi temizleme bi tonik bi nemlendirme bide peeling yeter guzellik salonuna vercegin parayi urunlere vermis olursun. Kesinlikle gunes kremide kullan

Bi cok salona gittim hepsinde cilt bakimi olarak ayni seyi yapiolar buhar peeling maske nemlendirme cogu ayni bence kendin evde yapabilirsin. Kesinlikle baslicaksan ve ilkse eczane urunleriyle başla Bioderma , Avene , La roche posay bunlari oneririm hepsi kaliteli ürünler piyasadaki gratisdeki watsonsdaki urunlerden bi tik pahalilar ama icerikleri temiz bayada uzun giden urunler bu arada bi temizleme bi tonik bi nemlendirme bide peeling yeter guzellik salonuna vercegin parayi urunlere vermis olursun. Kesinlikle gunes kremide kullan
Teşekkür ederim bitanem ❤️

Cildiye la roche yazdı ama 3 tane ürün 2100 TL civarı tuttu, şimdilik alamadım. Avene cleanence cleaning gel ve comedoned kullanmaya başladım. Şuan yüzüm bu halde. Umarım işe yarar ❤️ la roche bu kadar fiyata değer mi bilemedim.

Eklentiler

• Screenshot_20231031_222341_Gallery.jpg
    Screenshot_20231031_222341_Gallery.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 138
Cildiye la roche yazdı ama 3 tane ürün 2100 TL civarı tuttu, şimdilik alamadım. Avene cleanence cleaning gel ve comedoned kullanmaya başladım. Şuan yüzüm bu halde. Umarım işe yarar ❤️ la roche bu kadar fiyata değer mi bilemedim.
Kesinlikle değer ama eger ki akneli bi cildin varsa la roche biraz kusturur cildini biodermada hic yasamadim bu sorunu . Alamadiysan bari gunes kremini al baya uzun gidiyo güneş kremleri. Bu arada urunleride baya uzun gidiyo. Bak bunlari satan eczanelerde dönemsel indirimler olur %25 30 40 bole indirimler yaparlar ozellikle avmlerdeki eczaneler takip et canim eczanelerdeki avmleri faydalan bu indirimlerden.

Sende leke sorunumu var cildindeki seni rahatsiz eden en sevmedigin sorunun ne ?

Zerdecal maskesi , nisastali maskeler , maya maskesi , evdeki malzemelerle yap biseyler. ictigin kahvenin telvesini bile sür yüzüne peeling yap kendine madem alamadin.. bu arada iclerinde en sevdigim zerdecal maskesi cunku sivilce falanda olusturmuyo cilde iyi geliyo evde biseyler yapmani tavsiye ederim o zaman 😀 ee cilt bakimina gitseydinde bi o kadar para vericekdin 8 seanslik bi paket alsan dunyanin parasi eeee bunu surekli isticek cildin .

Zerdecal maskesi , nisastali maskeler , maya maskesi , evdeki malzemelerle yap biseyler. ictigin kahvenin telvesini bile sür yüzüne peeling yap kendine madem alamadin.. bu arada iclerinde en sevdigim zerdecal maskesi cunku sivilce falanda olusturmuyo cilde iyi geliyo evde biseyler yapmani tavsiye ederim o zaman 😀 ee cilt bakimina gitseydinde bi o kadar para vericekdin 8 seanslik bi paket alsan dunyanin parasi eeee bunu surekli isticek cildin .
Teşekkürler ya 😎 aslında alabilirim ama lekeleri kesin geçirecek mi emin olamadim yaa la rochenin hangi ürünü geçiriyor bilmiyorum

Doktor yıkama jeli ve güneş kremini yazdi

Doktor yıkama jeli ve güneş kremini yazdi
Bence gunes kremini hemen almalisin lekelerin sebebi ışınlar zaten ben yuzume lazer yaptirdim tüyler icin bana demistiki uzman hanim telefonun ışığından tv ışığı lambalar sadece gunes degil hersey etkiler cildini demişti.

cildiniz çok kuru ve komedon gözenek dolu. önceliğiniz iyi bir yıkama jeli almak olmalı nemlendirici kullanıyor musunuz?

Doktor yıkama jeli la roche yazdi
bütçeniz nedir? yıkama jeline çok para vermeye gerek yok. maruderm salisilik asitli yıkama jeli iyi olur. nemlendirici olarak daha iyi bir marka düşünebilirsiz. yine salisilik asitli tonik. bu konuda influencerları takip edin. ben de 26 yaşındayım. cildime 4 yıldır retinoid kullanıyorum. işlem yaptırıyorum. bol su için. sağlıklı beslenin. kilo sorununuz var mı? stressten uzak durun. dermoskin öneririm uygun fiyatlı olarak. güneş kremini ihmal etmeyin

bütçeniz nedir? yıkama jeline çok para vermeye gerek yok. maruderm salisilik asitli yıkama jeli iyi olur. nemlendirici olarak daha iyi bir marka düşünebilirsiz. yine salisilik asitli tonik. bu konuda influencerları takip edin. ben de 26 yaşındayım. cildime 4 yıldır retinoid kullanıyorum. işlem yaptırıyorum. bol su için. sağlıklı beslenin. kilo sorununuz var mı? stressten uzak durun. dermoskin öneririm uygun fiyatlı olarak. güneş kremini ihmal etmeyin
Evet kilo sorunum var. Ben 26 yaşına kadar hiçbir şekilde cilt bakimi yapmadım, yaptırmadım. Butcem asgari ucret

Neler yapmam gerekiyor, düzelir mi?

Kullanmiyorum. Alacağım fakat markaya karar veremedim
Bende sizin gibi cilt bakımına nerden başlayacağımı bilmiyordum sonra araştırdığımda Ayşenur yazıcının youtube kanalı çıktı karşıma,tüm cilt sorunları ve rutin cilt bakımıyla ilgili gerçekten sorularınızın cevabını oradaki videolardan bulabilirsiniz, ben biraz geç keşfettim leke sorununuzla ilgilide cilt tipine göre leke serumu önerisi vardır,ben tavsiye ettiği serumu kullandım ve baya açıldı lekelerim

Hangi influencer lar daha iyi? Pek çok var. Kafamın karismasini istemiyorum

X