28. haftada şiddetli çatı ağrısı erken doğum riski ?????

bulyonlupilav

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
88
22
31
arkadaslar herkese merhabalar ben bugun itibariyle 28+0 haftalık hamileyim 2 gündür çatı ağrısından yürüyemiyorum hareket edemiyorum çok canım acıyor bu sabah doktora gittim doktorum hemen üniversite hastanesine gitmelisin erken doğum yaparsan müdahele edemem ben dedi :KK43: napcamı bilmiyorum sizce erken doğum belirtisimi bu haftada çatı kemiklerimin ağrısı genişlemesi ? ne olur bu durumu yaşayan varsa bana yazabilirmi inanın çok ihtiyacım var size :KK43: bu durumu yaşayıp erken doğum yapan arkadaslar varmı ?

arkadaslar herkese merhabalar ben bugun itibariyle 28+0 haftalık hamileyim 2 gündür çatı ağrısından yürüyemiyorum hareket edemiyorum çok canım acıyor bu sabah doktora gittim doktorum hemen üniversite hastanesine gitmelisin erken doğum yaparsan müdahele edemem ben dedi :KK43: napcamı bilmiyorum sizce erken doğum belirtisimi bu haftada çatı kemiklerimin ağrısı genişlemesi ? ne olur bu durumu yaşayan varsa bana yazabilirmi inanın çok ihtiyacım var size :KK43: bu durumu yaşayıp erken doğum yapan arkadaslar varmı ?
oğlumda doğuma kadar çektim bu ağrıyı hatta basamıyordum yere o derece fenaydı ama doğum tariihini kaçırmadı velet :)çatın dar olabilir bebeğin iyi gelişmiş olabilir benimki 3,900 doğmuştu ve çatım dardı........tabi bende zayıf bir hamileydim bunlar etken olabilir cnm sağlıkla gelsin inşallah....

Ayni seyi bende yasiyorum catim agriyo kasiklarimada bazen vuruyi ben daha doktora gitmedim 28. haftadaym senin erken dogum oldu mu ne yaptin

X