3.aşılama 10.gün test negatif

Tugcelif4264

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2020
57
29
29
Evet hanımlar son aşılamam dayanayıp sabah 2 kere biri erken diğeri kaset olmak üzere iki test sonuç negatif ben tabi ağla ağla bugün 10.gün aşılamada 12. Gün de kan vereceğim artık dayanamıyorum tükendim...

Evet hanımlar son aşılamam dayanayıp sabah 2 kere biri erken diğeri kaset olmak üzere iki test sonuç negatif ben tabi ağla ağla bugün 10.gün aşılamada 12. Gün de kan vereceğim artık dayanamıyorum tükendim...
Ben evliliğimin 7.yılına girdikten sonra hamile kaldım,uzun,yorucu,üzücü bir süreç geçirdim,size de çoklu sabır diliyorum.Rabbim en kısa sürede kucağınızı doldursun.Hep iyi düşünün,hakkınızda hayırlısını isteyin.Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin.

Ben evliliğimin 7.yılına girdikten sonra hamile kaldım,uzun,yorucu,üzücü bir süreç geçirdim,size de çoklu sabır diliyorum.Rabbim en kısa sürede kucağınızı doldursun.Hep iyi düşünün,hakkınızda hayırlısını isteyin.Rabbim hayırlı evlatlar nasip

Teşekkür ederim desteğiniz düşünceleriniz ve en önemlisi beni anladığınız için Allah razı olsun Rabbim hayırlı uzun ömürler versin cümlemizin evladına Rabbim herkesin gönlündekini nasip etsin inşallah 🌹

X