3.gün embriyosu 10 gün sancım

bebisangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2024
9
1
39
Merhaba. Transfer sonrası 10 günüm, gece beta HCG baktırdım 2 çıktı. Bugün dayanılmaz adet sancım var ve belim ağrıyor her ay adet döneminde yaşadığım gibi. Sanırım negatif ne dersiniz? Bayram nedeniyle Dr a ulaşamadım ilaçları bıraksam mı

Merhaba. Transfer sonrası 10 günüm, gece beta HCG baktırdım 2 çıktı. Bugün dayanılmaz adet sancım var ve belim ağrıyor her ay adet döneminde yaşadığım gibi. Sanırım negatif ne dersiniz? Bayram nedeniyle Dr a ulaşamadım ilaçları bıraksam mı
2 gün sonra mi test gününüz? Bitmiş zaten biraz daha bekleyin

Benim aşılama da sizin dediğiniz gibi adet belirtilerim vardı ve adet zamanı lekelenmelerim geldi . Progestanı bırakınca da sokuldu zaten. Belki değeriniz yükselir diye demiştim bekleyin diye
Yükselir mi ki gerçekten inanmak istiyorum
Benim aşılama da sizin dediğiniz gibi adet belirtilerim vardı ve adet zamanı lekelenmelerim geldi . Progestanı bırakınca da sokuldu zaten. Belki değeriniz yükselir diye demiştim bekleyin diye
Sizin durum ne şuan

Yükselir mi ki gerçekten inanmak istiyorum

Bilmiyorum belki geç tutunmustur 3. Gün embriyosu falan ya. Bende tüp bebek yaptırdım 5. Gün embriyosuydu şükür bana nasip oldu umarım sizede nasip olur 🙏
Çok sevindim sağlıkla kucağınızda olur inşallah. Benimde iki günde yükselirse mucize görmüş olurum. Keşke erken baktırmasaydım

X