3. gün emriyo transferinde 8. gün erken gebelik testi tek çizgi

birumutpesinde

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2023
1
0
35
herkese merhaba. ben ilk tüp bebek denememi yaptım. 8 gün önce 3. gün 2 embriyo transferi yapıldı. bugün erken gebelik testi yaptım ve tek çizgi gördüm. pazartesi sonuç almaya gideceğim ama kalbim şu an çok acıyor. ben transfer sonrası sadece 3 gün dinlendim ondada yatar vaziyette değildim. 5. gün ise bayağı hareketli birgün geçirmiştim fazla eğil kalk yaptım. benimle yumurta toplamaya gelen kişiye 5. gün transferi yapıldı şimdi atmış bana silik çıkmış onda. benim gibi olup sonrasında dönen oldu mu? umarım bunu biri görür çok ihtiyacım var

Sizi üzmek istemem ama aynı durumdaydım 8. Gün tek çizgiydi negatif oldu. Ama sizin geç döllenmedir belki yine kan gününüzü bekleyin inşallah🙏🏼

herkese merhaba. ben ilk tüp bebek denememi yaptım. 8 gün önce 3. gün 2 embriyo transferi yapıldı. bugün erken gebelik testi yaptım ve tek çizgi gördüm. pazartesi sonuç almaya gideceğim ama kalbim şu an çok acıyor. ben transfer sonrası sadece 3 gün dinlendim ondada yatar vaziyette değildim. 5. gün ise bayağı hareketli birgün geçirmiştim fazla eğil kalk yaptım. benimle yumurta toplamaya gelen kişiye 5. gün transferi yapıldı şimdi atmış bana silik çıkmış onda. benim gibi olup sonrasında dönen oldu mu? umarım bunu biri görür çok ihtiyacım var
İyi günler kendinizi üzmeyin. Nasip olacaksa hertürlü oluyo hatta fazla odaklanmayın bile diyolar. 5gün. Embiriyosu olan arkadaşınız 13 günü sizin şu an 11. ci gününüz belki geç tutunmuştur. İnşallah güzel haber alırsınız. Bende test gününü bekliyorum sizi çok iyi anlıyorum. Rabbim yüzümüzü güldürsün.

Kaç yumurta toplandı ve 5. Güne ulaşan embriyo oldu mu? Bence bekleyin zira kandan belli olacak ve o kişiyle sizin embriyo günleri aynı değil ☺ dua edelim erken testlere güvenmeyelim 🤲🏻🌸🙏🏻

X