3 yil sonra evlenelim

Merhaba 5 yıl önce online tanıştık.son 1 yılda 3 kere görüştük.Basindan beri evlilik düşünmüyorum demisti. Ben son zamanlarda evlilik dusunmeyeceksen yokum dedim. 2 3 ay içinde sürekli yazdı görüşmek istediğini en son tamam evlenelim ama 3 yıl bekle işimi duzenimi kurayim oyle olur dedi. Sartlarimi soyledim.duzenli aramasini beni ozel ve değerli hissettirmesini soyledim tamam dedi. Ben de kabul ettim. İlişkinizde genelde arayan ben oluyorum. Bi işi oldugunda, cani sıkkın olduğunda hep bana ayrılan zamandan kısılıyor. Bazen arıyorum geç döner bazen hiç dönmez neden dönmediğini dair açıklama yapmaz. Yuz yuze görüşme konusunu genelde ben açarım. Bi sorun olunca benim anlayii olmamı bekler,sabretmeyi bekler. En son defalarca aramamak rağmen dönmedi evet yoğun olabilir belki ama bir açıklama mesajı da mı olmaz. Gittikçe az olan hassasiyeti daha da azaldı. Ne yapacağımı bilemiyorum. Üzülüyorum. Birden kestirince de napacagimi bilemiyorum. İyi gelmiyor bana ilişki. Defalarca aynı sorunları konustuk aynı şeyler dendi. Hiç bir şey değişmedi.
Boştan yere uzatmalara oynuyorsun bitir kurtul işte daha ne kadar belli etsin adam kendini

Merhaba 5 yıl önce online tanıştık.son 1 yılda 3 kere görüştük.Basindan beri evlilik düşünmüyorum demisti. Ben son zamanlarda evlilik dusunmeyeceksen yokum dedim. 2 3 ay içinde sürekli yazdı görüşmek istediğini en son tamam evlenelim ama 3 yıl bekle işimi duzenimi kurayim oyle olur dedi. Sartlarimi soyledim.duzenli aramasini beni ozel ve değerli hissettirmesini soyledim tamam dedi. Ben de kabul ettim. İlişkinizde genelde arayan ben oluyorum. Bi işi oldugunda, cani sıkkın olduğunda hep bana ayrılan zamandan kısılıyor. Bazen arıyorum geç döner bazen hiç dönmez neden dönmediğini dair açıklama yapmaz. Yuz yuze görüşme konusunu genelde ben açarım. Bi sorun olunca benim anlayii olmamı bekler,sabretmeyi bekler. En son defalarca aramamak rağmen dönmedi evet yoğun olabilir belki ama bir açıklama mesajı da mı olmaz. Gittikçe az olan hassasiyeti daha da azaldı. Ne yapacağımı bilemiyorum. Üzülüyorum. Birden kestirince de napacagimi bilemiyorum. İyi gelmiyor bana ilişki. Defalarca aynı sorunları konustuk aynı şeyler dendi. Hiç bir şey değişmedi.
Peki 5 yılda toplam kaç defa yüz yüze görüştünüz? Onun yaşadığı yere siz hiç gittiniz mi, ailesiyle tanıştınız mı?

3 yıla kim öle kim kala ya
belki o zamana kadar sizin sürekli ilgi beklemenizden sıkılacak ve başkasından hoşlanacak
olan da sizin 3 yılınıza olacak ?
istisnalar dışında bu hikayeler hep böyle bitiyor maalesef

Bu kadın milleti yokluktan gide gide sonunda maymun soyuna ulaşacak 😏 35 yaşında bir yetişkin olarak 5+3 senedir neyi bekliyorsunuz gerçekten anlamadım..

hiç öyle düşünmemiştim ama oluru var tabi ki
3 kere görüşülen birine bu denli güvenmek de büyük cesaret ister
Hikâyenin hiç bir tutar yanını göremiyorum ve kızların kendi hayatlarını, zamanlarını ne idüğü belirsiz insanlara harcamalarına üzülüp, kızıyorum.. Kendilerine değer vermiyorlar veya kendi değerlerini erkeklerin düşünceleri üzerinden belirliyorlar maalesef

Böyle pazarlıkla üç sene beş sene sonra evlenelim diyip bekletilen ilişkilerin sonsuz yüzde doksan bekleten kişinin ani ayrılması ve yine aynı şekilde bambaşka biri ile evlenmesi ile bitiyor . Dikkatli olun giden yıllar geri gelmez

Uzgunum ama gerçek bir iliskisiniz yok .Erkekler gorusmek için deli divane olur normalde .Dogru duzgun yuz yuze gelmeden telefonda konusup mesajlasmayiniliski zannetmeyin lutfen

Zaten ilgisizmis, seninle evlenmez. Vaktini harcadığınla kalırsın. Ayrıca birbirinizle flört durumunda bile değilsiniz, yüz yüze görüşme yok, yani aslında tanımıyorsunuz. Bu tanımadığınız, ilgisiz adamı evlilik için mi bekleyeceksiniz. Ne olur şu sanal hayatlardan çıkıp realiteye dönün

Böyle pazarlıkla üç sene beş sene sonra evlenelim diyip bekletilen ilişkilerin sonsuz yüzde doksan bekleten kişinin ani ayrılması ve yine aynı şekilde bambaşka biri ile evlenmesi ile bitiyor . Dikkatli olun giden yıllar geri gelmez
Haklı yorum

Bence adam sizi pek takmıyor, siz de sipariş verir gibi şartlarımı söyledim demişsiniz ama o istediğiniz şeyler insanın içinden gelmesi gerekiyor. Ayrıca niye kovalıyorsunuz bu kadar? Adam istemediğini gayet belli etmiş zorlamayın bu kadar.

X