bosandiktan sonra

Adam yokmus ki... Sadece bir esya gibi varmis ama duygu yok paylasim yok sevgi yok ilgi yok caba yok eeee nesi iyi?
Sizin iliskinizi ne besliyordu da iyi biriydi diyebiliyorsunuz? Adamin kisiligi de yokmus ki...Ise gidip evi gecindiren siz, evrak islerini yuruten siz, hastalıklari yaşarken ustesinden gelmeye de tek basina ugrasmissiniz.
Gorustugunuz bir psikolog var mi, burada yazdiklarinizi paylastiniz mi ya da paylastiysaniz size ne dendi?
Bence sizin oncelikle yalniz olmakla barisik olmayi öğrenmeniz lazim, özsevgi/özdeger/ozsefkat konusunda kendinizi gelistirmelisiniz. Ben sizden 1 2 yas buyugum ve senelerdir yalniz yaşıyorum. Evet kolay degil ama birinin yukunu almaktansa tek basina olup mutlu yasam da mümkün

34 yaşındayım.boşandım.

En azından bebeğiniz var dayanma gücünüz var

Bu yaştan sonra nasıl anne olabilirim karşıma kim çıkar kafamda deli sorular kalbim paramparça saç uçlarıma kadar kırgınım
Bende sizinle aynı yastayım ayrıldım beni anlamayan sorumsuz bir eşten çocuğumda yok tek üzen şey beni anne olamamak

Öncelikle geçmiş olsun. Sizi kırmak istemem ama bence oturum izni ve hollandaya kapağı atmak için evlenmiş. Siz ne kadar o yüzden evlenmedi deseniz de adamın hal hareketleri tamamen mantık evliliği yapan biri gibi. Bir de sürekli çok iyi bir insandı demişsiniz ama anlattığınız şeylerde iyi bir özellik yok. Öncelikle adamın sandığınız gibi iyi biri olmadığını kabullenirseniz bu süreç sizin için daha kolay olabilir. Bu şekilde sanki büyük bir şey kaçırmış gibi hissediyorsunuz.
+1

X