30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Evet çakraların dengeli olması enerjinin dengeli akışı dağılımı aynen öyle canım benim ona deniyor :) tüy gibi hissediyorsun üzerinde stres falan herhangi bişiy hepsini alıyor sahidende bir hafifledim bişey oldu :) sonra kolunu kaldırıcam bakışlarımla dedı sahiden kolum yukarı kalktı inanamadım ondan korktum sanki ama kahve falıma baktı hakikaten 1 yıl gectı anımsıyorum butun dedıklerı cıktı ve çok güzel şeylerdı falım hakkında söyledikleri..bende o günden beri hiç görmedim onu evet aura n açık demişti o da bu türr kitaplar okumuş 45 li yaşlarda biriydi boşlukta gibiydim karsısında hafif gibi bir değişim hissettim ondan ve gerçekten bir ona auranın tam manası nedir peki
bu arada arkadasın teyzesi olur tanıstırcam diye götürmüştü bu maharetlerını evıne gider gitmez anıden gösterip anlatınca biraz ürkmüştüm :)

Sanat müziği pop ve özgün müzikle ilgileniyorum canım

bu arada onun göz temaslarıyla karsısında boşlukta gibi tüy gibi oldum hatta sordum bişey mi oldu diye merak etme dedi etkısınde kalmıştım birk aç gun bende o göz egzersizleriyle reikiye başlamak istiyorum canım kitap vs varsa okumak incelemek lazım

günaydın kızlar, benim ilgimi de olumlamalar çekiyor ama nerden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. yani kademe kademe gidiyor heralde bir başlangıcı vardır. tavsiyeniz nedir

Herkese merhaba,
Yaş etiketimden de görebileceğimiz gibi 30 yaşındayım.:KK53: 10 senedir yalnızım. Bir ara anne olma isteğim ağır basıyordu, evlenmek hiçbir zaman can attığım bir şey olmadı. Hâlâ çocukları çok severim ama sorumluluk korkutuyor artık! Gene de her şeyin hayırlısı...:KK34:

Hayatımın amacı koca falan olmadı hiçbir zaman! Zaten olsa illa birileri olurdu. :KK31:
Ama artık karşılıklı, hayırlı, gönlüme göre bir insanla AŞK yaşasam fena olmaz hatta süper olur. :KK51:

Özel sektörde çalışıyorum. Üniversite biteli 2,5 yıl oldu ben hâlâ "yüksek lisans yapsam mı? yapabilir miyim?" soruları ile uğraşıyorum. Bu Mayıs'ta ALES'e giresim var. :18:

Kitap okumayı, bulmaca çözmeyi, bilgi yarışmalarını, mutfağı (yeni bir yemek vs denemeyi) kendimi geliştirmeyi, kişisel gelişimi çok severim.

Şimdilik bu kadar zamanla paylaşımlar oldukça birbirimizi daha iyi tanırız diye düşünüyorum. :KK34:

Sevgiler herkese
Gülümsün

günaydın kızlar, benim ilgimi de olumlamalar çekiyor ama nerden nasıl başlayacağımı bilemiyorum. yani kademe kademe gidiyor heralde bir başlangıcı vardır. tavsiyeniz nedir

Prenses selam :)
Dün gece 12:30-01:30 arası gönderme yaptım sana. Umarım daha iyi uyanmışsındır.. Olumlamalar gerçekten farkına vararak
yaşarsak iyi geliyor. Mesela hangi konularda olumlama yapmak istiyorsun bizimle paylaşırsan,
belki senin için güzel bir olumlama cümlesi bulabilliriz :))

Prenses selam :)
Dün gece 12:30-01:30 arası gönderme yaptım sana. Umarım daha iyi uyanmışsındır.. Olumlamalar gerçekten farkına vararak
yaşarsak iyi geliyor. Mesela hangi konularda olumlama yapmak istiyorsun bizimle paylaşırsan,
belki senin için güzel bir olumlama cümlesi bulabilliriz :))

çokk teşekkür ederim canım. evet evet kesinlikle çok iyi uyandım. ama işe gelince bütün enerjim gitti. şu ayrılığı daha az acı çekerek, kin beslemeyerek, nefret etmeyerek,affederek kısacası üstümde yük bırakmayacak şekilde atlatmak istiyorum canım. ben de onun bana söylediği gibi normal hayatıma dönebilmek istiyorum canım :KK43:

Herkese merhaba,
Yaş etiketimden de görebileceğimiz gibi 30 yaşındayım.:KK53: 10 senedir yalnızım. Bir ara anne olma isteğim ağır basıyordu, evlenmek hiçbir zaman can attığım bir şey olmadı. Hâlâ çocukları çok severim ama sorumluluk korkutuyor artık! Gene de her şeyin hayırlısı...:KK34:

Hayatımın amacı koca falan olmadı hiçbir zaman! Zaten olsa illa birileri olurdu. :KK31:
Ama artık karşılıklı, hayırlı, gönlüme göre bir insanla AŞK yaşasam fena olmaz hatta süper olur. :KK51:

Özel sektörde çalışıyorum. Üniversite biteli 2,5 yıl oldu ben hâlâ "yüksek lisans yapsam mı? yapabilir miyim?" soruları ile uğraşıyorum. Bu Mayıs'ta ALES'e giresim var. :18:

Kitap okumayı, bulmaca çözmeyi, bilgi yarışmalarını, mutfağı (yeni bir yemek vs denemeyi) kendimi geliştirmeyi, kişisel gelişimi çok severim.

Şimdilik bu kadar zamanla paylaşımlar oldukça birbirimizi daha iyi tanırız diye düşünüyorum. :KK34:

Sevgiler herkese
Gülümsün

Hoşgeldin ! Hangi şehirde yaşıyorsun Gülümsün ?

çokk teşekkür ederim canım. evet evet kesinlikle çok iyi uyandım. ama işe gelince bütün enerjim gitti. şu ayrılığı daha az acı çekerek, kin beslemeyerek, nefret etmeyerek,affederek kısacası üstümde yük bırakmayacak şekilde atlatmak istiyorum canım. ben de onun bana söylediği gibi normal hayatıma dönebilmek istiyorum canım :KK43:

Hmmm... "YAŞADIĞIM BÜTÜN ACI VEREN TECRÜBELERİ BİLGELİK VE SEVGİYLE KABUL EDİYORUM" desek..
Çok abartmış olur muyuz acaba ??

Hmmm... "YAŞADIĞIM BÜTÜN ACI VEREN TECRÜBELERİ BİLGELİK VE SEVGİYLE KABUL EDİYORUM" desek..
Çok abartmış olur muyuz acaba ??

hımm bilgelik mertebesinde değilim hatta daha ham sayılırım hatta da tam olarak ham olduğumu söleyebilirim ama sevgiyle kabul etmeyi beynime nasıl anlatıcam öfke doluyum üzgünüm :KK43:

Benim eski kaynanam aradı.
Annemle konuştular. Annem söyledi saygı çerçevesinde herşeyi.
Ne kadar güçsüz olduğunu, hayal aleminde yaşadığını, yıldırma politası yaptıklarını güzel bir dille anlattı. :)
O da ben tuğçeyi ok sevdim, siz iyi niyetli davrandınız teşekkür ederiz demiş. v.sv.sv.s

Ben bu lafları bir yerde hatırlıyorum :)

ilk sayfalardan beri takipçiyim zaten, ilk sayfalarda da yazmıştım ama sonra yazmaya fırsatım olmadı,ama hep okudum :) sevgilimden bugün ayrıldım canım acıyor,1,5 yıllık dengesini bulamayan sağa sola aşağı yukarı sürekli yalpalanan bir ilişkiydi. ama beni sevdi. herşeyime katlandı. onun için hiçbir kötü söz söyleyemem.hiçbir kötü şey düşünemem. artık normal hayatıma dönmek istiyorum dedi saygı duydum ve saygı duyduğumu söyledim. ama ciğerime kadar bir ağrı var içimde.... gerçekten canımda yangın çıktığını hissediyorum. bir de biz aynı işyerindeyiz. tüm gün ağladım ama göstermedim. bu arada mariamagdalena ve tuğçe kuantum üzerine olan sohbetinize bayıldım. bu konu benim de ilgmi çekiyor. mariamagdalena şarkısı dilime takıldı mırıldanarak okuyorum sayfaları :))

işte tam da o yolun başında durdum bakıyorum göremediğim uzaklara. nasıl katedilecek o yollar diye. canım acıya acıya o yollardan nasıl geçeceğim.. dikenler batacak kimi zaman kanaya kanaya yürümek zorunda olacağım başarabilecekmiyim. bilmiyorum o kadar üzgünüm ki...

Canm öncelikle ayrıldığına çok üzüldüm bende aynı süreçlerden geçtim şimdi iyim çok şükür tabi biraz daha güçlülük konusunda eksiklerim var ama zamanla geçecek inş. herşey. Aynı iş yerinde olduğundan unutmak zor olacak illaki ama kimse vazgeçilmez değildir :KK34:

Elimden geleni yaparım canım. Sormak istediğiniz şeyler olursa, cevap yazmak daha kolay olur benim için.
Eğer reikiye ihtiyacınız olursa, seve seve gönderirim :KK66:

ben bunları çok merak ediyorum ve ruhum sıkılıyor bu aralar. Diyorum ki beni bu hale soktu kendi şimdi krallar gibi yaşıyor bunu sindiremiyorum ben :KK43: bundan kurtulmam için bir yöntem varmı?

valla tatlım kişisel gelişim ile bir ara bayaa ilgilendim, şu an bilinçaltı temizleme ile ilgileniyorum çünkü farkında değiliz belki ama bizi yönlendiren bilinçaltımız. bunu değiştirmek için çabalıyorum..

Ahanda bilinçaltı meselesi benim bir sorunum da bu ? artık o kadar bilinçaltımda şeyler yaşıyorum ki rüyalarıma yansıyor:KK43: sabah uyandığımda bütün gücüm azalıyor:KK43:

Son düzenleme:
Herkese merhaba,

Sevgiler herkese
Gülümsün

Hoşgeldin canım...
Aynı yaştayız seninle. Bende bu aralıkta 30 umu bitirdim.
Bende tezsiz yüksek lisans yaptım. Hiçbirşey için geç değil bence ben 27 yaşında yüksek lisans yaptım. Sende 30 yaşında yapabilirsin.
Bende nişanlımdan ayrıldım.
İleride kalbi güçlü,kendine güvenen, bana sahip çıkıcak bir erkekle olmak istiyebilirim bende.
Kitap okumayı, dans etmeyi severim. kişisel gelişime ilgim vardır.
Memnun oldum canım aramıza katıldığına.:KK16:

Son düzenleme:
Valla ben evliliğimde o kadar zor dönemler geçirdim ki, kocam olacak o mahlukat konusunda çok acı çekmedim. Şu an nerede, ne yapıyor bilmiyorum ve bilmek de istemiyorum.
Ama evliligimden kalan acı hatıralar bir türlü peşimi bırakmıyor, şu anki yaşantımı ve gelecek planlarimi tamamen etkisi altına alıyor. Hatta tüm yaşantımı bu kötü anılar yönlendiriyor diyebilirim.
Bir uzmandan yardım almayı da denedim, sözde herşey çok kolay ama gerçek hayata döndüğümde yine aynı sorunların içinde boguluyorum.
Su an tek umudum zaman. Belki zamanla normale dönerim diyorum...

Valla ben evliliğimde o kadar zor dönemler geçirdim ki, kocam olacak o mahlukat konusunda çok acı çekmedim. Şu an nerede, ne yapıyor bilmiyorum ve bilmek de istemiyorum.
Ama evliligimden kalan acı hatıralar bir türlü peşimi bırakmıyor, şu anki yaşantımı ve gelecek planlarimi tamamen etkisi altına alıyor. Hatta tüm yaşantımı bu kötü anılar yönlendiriyor diyebilirim.
Bir uzmandan yardım almayı da denedim, sözde herşey çok kolay ama gerçek hayata döndüğümde yine aynı sorunların içinde boguluyorum.
Su an tek umudum zaman. Belki zamanla normale dönerim diyorum...

cANIM GEÇmiş olsun.
Ayrılığın yenimi?

X