35+ flörtlesme

tynkerbell

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
363
530
34
Herkese iyi pazarlar, internette bir hobi sayfası üzerinden bir süredir bir beyle yazisiyorum. Ben yaşadığım yere yakın bir şehirde oturuyor, yaşımız aynı, hobilerimiz benzer. Ben uzun süredur yalnızım, hayatımda birinin olmasını istiyordum ama çok aktif bir şekilde aramamıştım çevremde, oluruna bırakmıştım en son. Bu bahsettiğim kişi yakın bir zamanda görüşmek istiyor, bir yemek yiyelim beraber dedi ama ben biraz kaygılaniyorum. Resimlerini gördüm ama ilk defa canlı göreceğim ya hiç tahammül edemeyeceğim biriyse, o iki üç saat nasıl geçecek? Nasıl giyimsen? Kendimden ne kadar bahsetsem? Ben gerçekten flörtlesmeyi unutmuşum sanırım, ya da yasla birlikte iyice bu konularda cesaretsiz olmuşum. Bir de adam bugün günaydın sana iyi pazarlar diliyorum yazmış, ben de sana da iyi pazarlar yazdım; o da en son senle olsa tabii daha güzel olurdu yazmis. Bu bena biraz laçka geldi. Ben mi abartiyorum? Odunlasmis miyim neyim? Ya da çok mu resmi miyim (çok ağırsın bu kadar da olma diyenler oluyor bazen)?

Kendimi Bizim Aile filmindeki Ayşen Gruda gibi hissediyorum „anne Oktay sinemada elimi tuttu, tokadi bastım ayrıldım“ diyordu 😁 Siz benim yerimde olsanız görüşür müydünüz?

Ben sıkıldım yazdıklarınızı okuyunca. Böyle devam ederseniz hayatınızda biri olması imkansız. İki üç saat zaman geçirmek ne kadar zor olabilir? Gören de üç gün aynı odaya kapatacaklar sizi sanacak.

Adam gayet hoş şeyler söylemiş, bundan bile rahatsız olmuşsunuz. Çok enteresan gerçekten.

Yemek yenilmez bence yeni tanıştığın biriyle kahve içilir.

Yemek bu yerken rahat olamayabilir her iki tarafta :)

Sürede daha az ve seviyeli.

Hem rahat hem şık bir kombin yapardım abartmadan.

Bence bi kahve içmenin hiç bir kötü yanı yok baktın beğenmediniz kahve bitince ayrılır bir daha görüşmezsiniz.

Ben sıkıldım yazdıklarınızı okuyunca. Böyle devam ederseniz hayatınızda biri olması imkansız. İki üç saat zaman geçirmek ne kadar zor olabilir? Gören de üç gün aynı odaya kapatacaklar sizi sanacak.

Adam gayet hoş şeyler söylemiş, bundan bile rahatsız olmuşsunuz. Çok enteresan gerçekten.
Belki hoşlanmayacağız birbirimizden görüncen. O yüzden senle olsa daha güzel olurdu demesi erken ve tuhaf geldi. Gerçekten abartiyor da olabilirim.

Belki hoşlanmayacağız birbirimizden görüncen. O yüzden senle olsa daha güzel olurdu demesi erken ve tuhaf geldi. Gerçekten abartiyor da olabilirim.
İltifatlar her zaman gerçek olmak, bire bir gerçeği yansıtmak zorunda değil. Edilen iltifatı karşılamayı şu zamana kadar öğrenmiş olmanız gerekiyordu sanki.

Ben görüşürdüm, hiç bir şey olmasa bile sıkıcı hayatına bir renk gelir.
Buluş, baktın muhabbeti sarmiyor yemeğini yer kalkarsın. Adam senin için geldi diye zorunlu rehberlik yapman, sekiz saat onla takilman gerekmez ki. Sanki fizandan mi geliyor?
Haklısınız. Zaten korkularım tamamen varsayımlara dayanmıyor. Belki o da kısa tutmak isteyecek ilk buluşmayı.

Ablacım biraz sal kendini gözünü seveyim ya 35 yaşında daha hayatının en güzel yıllarında lütfen içi geçmiş teyzeler gibi yapma kendini. Adamın hobisi var hobisi bu bile bir artı. Giyin enerjini topla ve sohbet et flörtleşme denen şeye inanmıyorum zaten aranızda enerji uyarsa konu konuyu açar zaman nasıl geçer anlamazsınız. Olmazsa da olmaz ama denemeden bilemezsin böyle şeylere açık ol kesinlikle

Bence tepkileriniz fazla
Birkaç saatten bir sey olmaz degisiklik olur gözüyle bakin ayrica yazdigi mesaj da gayet romantik. Hoslanmasaniz da en azindan teşekkür edip gecersiniz bunu neden bu kadar buyuttunuz ki?
Tanisin buluşun görüşün bence cok önyargıyla hareket ediyorsunuz.
Bazen anın tadini cikarmak gerek

Benim de sizin gibi uzun suredir hayatinda biri yok ama artik eskisi gibi ay naparim diye düşünmüyorum.oldugum gibi davraniyorum icimden nasil geliyorsa. Tabii ki her insan kendi sınırlarını bilir lackaliktan bahsetmiyorum ama kasmaya da gerek yok. Anlasirsaniz devam edersiniz anlasamazsaniz herkes kendi yoluna.

Siz kac yasindasiniz?

Ablacım biraz sal kendini gözünü seveyim ya 35 yaşında daha hayatının en güzel yıllarında lütfen içi geçmiş teyzeler gibi yapma kendini. Adamın hobisi var hobisi bu bile bir artı. Giyin enerjini topla ve sohbet et flörtleşme denen şeye inanmıyorum zaten aranızda enerji uyarsa konu konuyu açar zaman nasıl geçer anlamazsınız. Olmazsa da olmaz ama denemeden bilemezsin böyle şeylere açık ol kesinlikle
Başımdan travmalı bir evlilik geçti, tabii bu bahane değil. Kendimi topladım, hayatıma devam ettim sonra, ama içim gerçekten bazi konularda geçti. Kendimi motive etmeye, tekrar toparlanmaya çalışıyorum. Benim de flörtlesme dediğim şey aradaki kimyanin tutması zaten, o tutmuyorsa ne yapsan olmuyor, muhabbet ilerlemiyor. Buluşmaya gideceğim.

Herkese iyi pazarlar, internette bir hobi sayfası üzerinden bir süredir bir beyle yazisiyorum. Ben yaşadığım yere yakın bir şehirde oturuyor, yaşımız aynı, hobilerimiz benzer. Ben uzun süredur yalnızım, hayatımda birinin olmasını istiyordum ama çok aktif bir şekilde aramamıştım çevremde, oluruna bırakmıştım en son. Bu bahsettiğim kişi yakın bir zamanda görüşmek istiyor, bir yemek yiyelim beraber dedi ama ben biraz kaygılaniyorum. Resimlerini gördüm ama ilk defa canlı göreceğim ya hiç tahammül edemeyeceğim biriyse, o iki üç saat nasıl geçecek? Nasıl giyimsen? Kendimden ne kadar bahsetsem? Ben gerçekten flörtlesmeyi unutmuşum sanırım, ya da yasla birlikte iyice bu konularda cesaretsiz olmuşum. Bir de adam bugün günaydın sana iyi pazarlar diliyorum yazmış, ben de sana da iyi pazarlar yazdım; o da en son senle olsa tabii daha güzel olurdu yazmis. Bu bena biraz laçka geldi. Ben mi abartiyorum? Odunlasmis miyim neyim? Ya da çok mu resmi miyim (çok ağırsın bu kadar da olma diyenler oluyor bazen)?

Kendimi Bizim Aile filmindeki Ayşen Gruda gibi hissediyorum „anne Oktay sinemada elimi tuttu, tokadi bastım ayrıldım“ diyordu 😁 Siz benim yerimde olsanız görüşür müydünüz?
sizi buluşma konusunda isteksiz yapan nedir? endişeleriniz neler

Bakın püf nokta gözünüzde büyütmeyin nereye kadar bir taktik yada olmadığınız birşey olabilirsiniz neyse o ....zaten hoslanmasa niye sizle görüşsun ....Bakalım siz o konuşun ca beğenecekmisiniz o kırk takla atsın bakalım diye düşünün.Bu kafayla gidin seçecek olan devamını getirmek isteyecek olan benim deyin.Ne olursa benim için en iyisi olacak deyin.Heyecanli olmanız güzel keyfini çıkarın akışa bırakın

sizi buluşma konusunda isteksiz yapan nedir? endişeleriniz neler
Bu zamana kadar yaşadığım olumsuz tecrübeler. Yine mi öyle olacak düşüncesi. Artık bir insani tanımanın çok zor gelmesi, bir yandan da hayatımı paylaşacak birinin olmasını istiyorum. Biliyorum bu bir çelişki :) Bir de buluşma konusunda biraz aceleci geldi ama onu da anlıyorum. Sürekli yapmaktansa buluşup gidişata karar vermek istiyor sanırım.

X