35+ flörtlesme

Semineri flörtözüm diyen arkadaşımıza yazdım size değil❤️ bize de öğretin manasında:))
Ah ah keşke öğrenebilsem biraz:) bu dişil enerji nasıl bir şey şaşıyorum. Mesela annem de hiç yoktu, gerçekten kaldın 0 cilve nazdi ama 85 yaşındaki ananem de vardı. Dogustan gelen bir şey gerçekten galiba.

Size tavsiyem adamın evli olup olmadığından emin olun mutlaka.
Bu yaş aralığında malesef böyle şeyler çok oluyor.
İkincisi de buluşma yerini siz ayarlayın rahat hissettiğiniz bildiğiniz bir yer olsun.
Ve yemek değil de kahve için.
Sohbet çok sarmazsa da kahvenizi içip kibarca kalkarsiniz.
Adam flört etmiş sizinle bana lacka gelmedi.
Görüsunce gozlemlersiniz hal ve tavırlarıni zaten.

Ah ah keşke öğrenebilsem biraz:) bu dişil enerji nasıl bir şey şaşıyorum. Mesela annem de hiç yoktu, gerçekten kaldın 0 cilve nazdi ama 85 yaşındaki ananem de vardı. Dogustan gelen bir şey gerçekten galiba.
85 yaşındaki anneanneniz 1- ben 0 😂
Gerçekten içten geliyor aslında. Bir de karşınızdaki kişinin enerjisine çok bağlı bence.

Bana gayet nazik ve terbiyeli bir iletisim gibi geldi☺️ Bence karşı karşıya gelmekte fayda var. Yemek yemek de gayet güzel bir seçim. Sakin nezih bir mekanda hem yer, hem sohbet edersiniz.

İlk buluşmada kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle giyinirsiniz. Tabii bir tık daha şık🙂 mesela kışlık bir elbise altına çizme, hafif bir makyaj, hafif bir parfüm. Fazlasıyla yeter 🌸 sohbete gelince de, ortak zevkler gündelik hayat, ailenizle ilgili ve onun ailesiyle ilgili genel bilgilendirme vs derken bence zaman gayet kaliteli geçebilir. Zaten ilk buluşmada elektrik oldu oldu, sonrası mümkün olamıyor.

bence yazışma kısmını daha fazla uzatmadan buluşmak en mantıklısı
bırak gelsin adam senin için nerden geliyorsa
ilk buluşma için kahve daha mantıklı bence
yemek diye ısrar ederse (buluşma saati iş çıkışı olursa aç olabilir o da , bişey diyemiyorum )
normal bi restoranda yemek de yiyebilirsin. hamburger yemediğin sürece sorun yok
en kötü ihtimal söyle bi salata geç yani

senle olsa daha güzel olurdu muhabbetine gelince. iltifat etmiş ki bu iyi bişey
yani sen altında mantık arıyorsun, beni tanımıyor ki pazar gününü benle geçirse daha mı güzel olurdu bilmiyor şeklinde düşünmüşsün :KK70:
ama ne desin adam yani çok güzelsin falan dese ay ne yüzeysel derdik . kötü bişey dememiş

keşke benimde beğendiğim biri olsa bende böyle flört etsem, buluşma heyecanı yaşasam :KK70:

adamla enerjin tutmazsa yanında 1 saat oturur kalkarsın ne var ki bunda ?
ben bu yaz biriyle görüştüm, muhabbeti hiç sarmadı . çok alakasız konulara girip çok fazla detay veriyordu
baktım içim kıyıldı, konuyu kendi ilgi alanım olan başka bi konuya çevirip o sohbeti bile keyifli bi hale getirdim
senin sohbet becerilerini bilemiyorum ama sohbetin güzelse sende konuyu böyle çevirebilirsin
ha sonra bi daha görüşmedim onunla o ayrı konu ama beğenmezsen de en fazla 2 saat geçirmiş olursun, nolacak

sadece şöyle bi uyarım var, bence ilk buluşmada alkol olmasın. ben çok uzun zamandır ilk buluşmalarımı alkolsüz yapıyorum daha iyi oluyor

ek olarak söyleyen olmuş ama evli çıkma durumu da var onunla da alakalı emin olman lazım
yaş sebebiyle evli olabilir demek istiyorum

Herkese iyi pazarlar, internette bir hobi sayfası üzerinden bir süredir bir beyle yazisiyorum. Ben yaşadığım yere yakın bir şehirde oturuyor, yaşımız aynı, hobilerimiz benzer. Ben uzun süredur yalnızım, hayatımda birinin olmasını istiyordum ama çok aktif bir şekilde aramamıştım çevremde, oluruna bırakmıştım en son. Bu bahsettiğim kişi yakın bir zamanda görüşmek istiyor, bir yemek yiyelim beraber dedi ama ben biraz kaygılaniyorum. Resimlerini gördüm ama ilk defa canlı göreceğim ya hiç tahammül edemeyeceğim biriyse, o iki üç saat nasıl geçecek? Nasıl giyimsen? Kendimden ne kadar bahsetsem? Ben gerçekten flörtlesmeyi unutmuşum sanırım, ya da yasla birlikte iyice bu konularda cesaretsiz olmuşum. Bir de adam bugün günaydın sana iyi pazarlar diliyorum yazmış, ben de sana da iyi pazarlar yazdım; o da en son senle olsa tabii daha güzel olurdu yazmis. Bu bena biraz laçka geldi. Ben mi abartiyorum? Odunlasmis miyim neyim? Ya da çok mu resmi miyim (çok ağırsın bu kadar da olma diyenler oluyor bazen)?

Kendimi Bizim Aile filmindeki Ayşen Gruda gibi hissediyorum „anne Oktay sinemada elimi tuttu, tokadi bastım ayrıldım“ diyordu 😁 Siz benim yerimde olsanız görüşür müydünüz?
Bence yüz yüze görüşmeden, enerji almadan o kişiye karşı rahat veya daha sevimli davranmak istemiyor oluşunuz çook normal. Bir görüş bakalım ona göre hal ve tavırların şekillenir

bence yazışma kısmını daha fazla uzatmadan buluşmak en mantıklısı
bırak gelsin adam senin için nerden geliyorsa
ilk buluşma için kahve daha mantıklı bence
yemek diye ısrar ederse (buluşma saati iş çıkışı olursa aç olabilir o da , bişey diyemiyorum )
normal bi restoranda yemek de yiyebilirsin. hamburger yemediğin sürece sorun yok
en kötü ihtimal söyle bi salata geç yani

senle olsa daha güzel olurdu muhabbetine gelince. iltifat etmiş ki bu iyi bişey
yani sen altında mantık arıyorsun, beni tanımıyor ki pazar gününü benle geçirse daha mı güzel olurdu bilmiyor şeklinde düşünmüşsün :KK70:
ama ne desin adam yani çok güzelsin falan dese ay ne yüzeysel derdik . kötü bişey dememiş

keşke benimde beğendiğim biri olsa bende böyle flört etsem, buluşma heyecanı yaşasam :KK70:

adamla enerjin tutmazsa yanında 1 saat oturur kalkarsın ne var ki bunda ?
ben bu yaz biriyle görüştüm, muhabbeti hiç sarmadı . çok alakasız konulara girip çok fazla detay veriyordu
baktım içim kıyıldı, konuyu kendi ilgi alanım olan başka bi konuya çevirip o sohbeti bile keyifli bi hale getirdim
senin sohbet becerilerini bilemiyorum ama sohbetin güzelse sende konuyu böyle çevirebilirsin
ha sonra bi daha görüşmedim onunla o ayrı konu ama beğenmezsen de en fazla 2 saat geçirmiş olursun, nolacak

sadece şöyle bi uyarım var, bence ilk buluşmada alkol olmasın. ben çok uzun zamandır ilk buluşmalarımı alkolsüz yapıyorum daha iyi oluyor
Bu yaşta buluşma heyecanı yaşayabiliyorsan ne mutlu sana.ben 26 yaşından sonra öldüm resmen.

Bir kahve için ama siz onun şehrine gitmeyin orta bir noktada buluşun enerjiniz tutarsa olur. Ben de siz yaşlarında ve benzer durumdayım. En azından kafanız net olur en temizi bu

dating app kullanıyorum arada çok fazla görüştüğüm insan oldu. mesajlaşırken iyi gibi gelip görüştüğümde beğenmediğim çok insan oldu. kesinlikle yüz yüze görüşmelisiniz bu yüzden.

Herkese iyi pazarlar, internette bir hobi sayfası üzerinden bir süredir bir beyle yazisiyorum. Ben yaşadığım yere yakın bir şehirde oturuyor, yaşımız aynı, hobilerimiz benzer. Ben uzun süredur yalnızım, hayatımda birinin olmasını istiyordum ama çok aktif bir şekilde aramamıştım çevremde, oluruna bırakmıştım en son. Bu bahsettiğim kişi yakın bir zamanda görüşmek istiyor, bir yemek yiyelim beraber dedi ama ben biraz kaygılaniyorum. Resimlerini gördüm ama ilk defa canlı göreceğim ya hiç tahammül edemeyeceğim biriyse, o iki üç saat nasıl geçecek? Nasıl giyimsen? Kendimden ne kadar bahsetsem? Ben gerçekten flörtlesmeyi unutmuşum sanırım, ya da yasla birlikte iyice bu konularda cesaretsiz olmuşum. Bir de adam bugün günaydın sana iyi pazarlar diliyorum yazmış, ben de sana da iyi pazarlar yazdım; o da en son senle olsa tabii daha güzel olurdu yazmis. Bu bena biraz laçka geldi. Ben mi abartiyorum? Odunlasmis miyim neyim? Ya da çok mu resmi miyim (çok ağırsın bu kadar da olma diyenler oluyor bazen)?

Kendimi Bizim Aile filmindeki Ayşen Gruda gibi hissediyorum „anne Oktay sinemada elimi tuttu, tokadi bastım ayrıldım“ diyordu 😁 Siz benim yerimde olsanız görüşür müydünüz?
Çok tatlısınız öncelikle :) bence uzun süredir yalnız olduğunuz için böyle davranmanız, huzursuz olmanız çok normal. Ama yazıştığınız kişiyi bir an önce görmeniz çok iyi olacak. Gördükten sonra zaten enerjiniz geçerse görüşmeler artar ve zamanla siz de rahatlarsınız. Yok iyi olmazsa ilk görüşme o zaman da yolunuza bakarsınız. İlk görüşme için ne yapmalıyım diye hiç düşünmeyin. Kendinizi en güzel en rahat hissettiğiniz kıyafetlerinizi giyin, en sevdiğiniz makyajı yapın, temiz olun güzel kokun ve kendiniz olun. Umarım harika geçer. 🙏🏼❤️

Ben sıkıldım yazdıklarınızı okuyunca. Böyle devam ederseniz hayatınızda biri olması imkansız. İki üç saat zaman geçirmek ne kadar zor olabilir? Gören de üç gün aynı odaya kapatacaklar sizi sanacak.

Adam gayet hoş şeyler söylemiş, bundan bile rahatsız olmuşsunuz. Çok enteresan gerçekten.
Katılıyorum 🤷‍♀️

yemek değil de kahve için bence çok sıkılırsan bitince kalkar gidersin sıkılmazsan hadi bi yemek yiyelim dersin
anlatacagın şeyler hayatının detayları ve mahremin olmasın
hobi sayfasında tanısmıssınız hobilerden devam edin
aile kültürünü öğrenmeye çalışın
gezdiği gittği yerleri,hayata bakış açısını falan öğrenin

Uzun zamandır bir ilişkiniz olmadığı ve boşanma yaşadığınız için yeni bir ilişki için hevesiniz azalmış belli ki... Olsun daha güzel belki de ilk aşk gibi hissedeceksiniz kimbilir... Yaşınıza duygularınıza travmanıza çok anlam yüklemeyin... Akışına bırakın... 30larımda anladım ki bu hayatın bi matematiği yok... Sadece karşınıza çıkan bir yol gidin ve görün... Bakalım bu yol size neler katacak... Belkide sol yanınızı yeniden bi kalbiniz olduğunu hissedeceksiniz...

Dişil enerji karşidaki adamin enerjisiyli alakali.
Ortada adam gibi adam olmadiği sürece dişil enerji aktifleşmez

X