353.Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

çok teşekkür ederizz aynen dediğinz gibi gitmeden daha stres oluyoruz benim nişanlım denizliye çıktı ve biz izmirde yaşıyoruz 3 saatlik yol ama başka bi şehir başka bi yer sonuçta.. şuan için herhangi bi değişme yok sinirlilik agresiflik falan gibi bakalım gidince neler olucak maşallah sizin 3 ay kalmış ne güzell :nazar:En Büyük TÜRKİYE

yok cnm yaa sanmıorm teslim tarıhınde baslar herhalde :KK43: keske oyle olsa 3-5 gun kurtarırdık ta...

Evet bende öyle düşünüyorum cnm :KK43: ama sülüste öyle yazıyormuş sanırım. Bende o yüzden bi buraya yazayım dedim belki bi bilen vardır diye... Internet'ten de araştırdım biraz kimisi öyle kimisi öyle değil yazmışlar net bi bilgi yok heralde :KK43:

kızlar tarih askeriniz birliğine teslim olduğu günden itibaren başlar kısa dönemler için 167 gün nişanlım 6 kasımda teslim olucak izin kullanmadan 23 nisanda dönecek inşallah 167 gün yani En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Evet bende öyle düşünüyorum cnm :KK43: ama sülüste öyle yazıyormuş sanırım. Bende o yüzden bi buraya yazayım dedim belki bi bilen vardır diye... Internet'ten de araştırdım biraz kimisi öyle kimisi öyle değil yazmışlar net bi bilgi yok heralde :KK43:
ınsallah dedıgın gıbıdır ama sanmıorm :KK43: nasıl dyancaz kızlar yaa nasıl geccek cok kotu hıssedıom ben kendımı :KK43::KK14:

kızlar tarih askeriniz birliğine teslim olduğu günden itibaren başlar kısa dönemler için 167 gün nişanlım 6 kasımda teslim olucak izin kullanmadan 23 nisanda dönecek inşallah 167 gün yani En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Kızlar şafak başlangıcı sülüs tarihidir mesela bizim 12agostostu 14unde teslim oldu 12 sinden başladık saymaya o sekilde hesaplayın

Kızlar şafak başlangıcı sülüs tarihidir mesela bizim 12agostostu 14unde teslim oldu 12 sinden başladık saymaya o sekilde hesaplayın
yanı sımdı benm esım ayın bırınde aldı ama 6sında teslım olcak bırınden ıtıbarenmı saycaz:KK52:
Evet inşallah öyledir. :KK43: hiç bilmiyorum canım :KK50: kelin ilacı olsa kendi başına sürer zaten :KK43:
ooooofff offff ben nasıl uyucam tek basıma yaa nasıl bakcam arkasından gıderken of ya off :KK14::KK14:

hesapladım canm tammm 170 gun dıoooo koskoca 170 gun:KK53:

Korkma canım gercekten ilk günler hiç bitmeyecek gibi gelse de ben arkamı dönüp bakınca 3ay nasıl gecti anlamadım he hala önümdeki 3ay çok uzun geliyor buna rağmen amaz alıştım...sende alışacaksın zamanla daha kolay gelecek...inş askerin çok rahat eder konuşmada görüşmede filan sıkıntı yasamazsınız umarım o zaman daha kolaylaşıyor

168 gün değil miydi yahu nereden çıktı 170 :KK43: şafak hesaplamaya girdim 181 diyor hiçbi yerde net bi bilgi yok mu:KK4:
benm hesaplamamdada 170 cıktı cnm yaa dgru duzgun bı bılgı yok ama ne zaman bıtıcegıne dair..
Korkma canım gercekten ilk günler hiç bitmeyecek gibi gelse de ben arkamı dönüp bakınca 3ay nasıl gecti anlamadım he hala önümdeki 3ay çok uzun geliyor buna rağmen amaz alıştım...sende alışacaksın zamanla daha kolay gelecek...inş askerin çok rahat eder konuşmada görüşmede filan sıkıntı yasamazsınız umarım o zaman daha kolaylaşıyor
ınsallah gorusmede sıkıntı yasamayız yoksa halim duman :/ elbet alıscaz ama alısana kadar da.......:KK17::KK14:

Herkese merhabalar.. Öncelikle herkese şimdiden bekleme sürecinde bol bol sabırlar diliyorum. Umarım hepimiz için zaman su gibi akıp geçer, bu günlerin nasıl geçtiğini anlamayız bile.. Bizler burada onlar oldukları yerde rahatça atlatırız bu süreci inşallah.. Allah herkesin sevdiğini hayırlı komutanların eline ve hayırlı arkadaşların yanına düşürsün.. Bu arada ben 4 Kasım'dan itibaren 168 gün sayılıyor diye biliyordum.. Sülüs alındığı gün değildir çünkü sevgilim almaya gittiğinde şubenin sistemi bozulmuştu ve ertesi günü alabildi. Sülüs alındığı gün başlaması haksızlık olur o zaman.. Benim sevgilim yarın teslim olacak 166 gün kala.. Bana kendisi bu şekilde söyledi ancak yine de net bir bilgim yok.. Sülüs alındığı gün değildir çünkü sevgilim almaya gittiğinde şubenin sistemi bozulmuştu ve ertesi günü alabildi. Sülüs alındığı gün başlaması haksızlık olur o zaman.. Ama bu şafak hesaplama denilen şey yüreğimi ağzıma getirdi..:18:

Herkese merhabalar.. Öncelikle herkese şimdiden bekleme sürecinde bol bol sabırlar diliyorum. Umarım hepimiz için zaman su gibi akıp geçer, bu günlerin nasıl geçtiğini anlamayız bile.. Bizler burada onlar oldukları yerde rahatça atlatırız bu süreci inşallah.. Allah herkesin sevdiğini hayırlı komutanların eline ve hayırlı arkadaşların yanına düşürsün.. Bu arada ben 4 Kasım'dan itibaren 168 gün sayılıyor diye biliyordum.. Sülüs alındığı gün değildir çünkü sevgilim almaya gittiğinde şubenin sistemi bozulmuştu ve ertesi günü alabildi. Sülüs alındığı gün başlaması haksızlık olur o zaman.. Benim sevgilim yarın teslim olacak 166 gün kala.. Bana kendisi bu şekilde söyledi ancak yine de net bir bilgim yok.. Sülüs alındığı gün değildir çünkü sevgilim almaya gittiğinde şubenin sistemi bozulmuştu ve ertesi günü alabildi. Sülüs alındığı gün başlaması haksızlık olur o zaman.. Ama bu şafak hesaplama denilen şey yüreğimi ağzıma getirdi..:18:
evet cnm haklıymıssın 4unden ıtıbaren baslıomus askerlik!!dun gnderdım eşimi bu gunle beraber 4 gnu gecmıs oldu askerlıgın kaldı 164 gün :)

Sevgilim sabah vardığını haber vermek için aradı. Daha sonra hiç aramadı askeriyeye girdi mi ne yaptı neler oldu hiç birinden haberim yok :KK43: çok özledim daha ilk günden dayanamıyorum :KK43:

bende nişanlımı bugün askere gönderdim
internette baktığımda bazı sitelerde 156 gün bazılarında 168 gün diyor
hangisi doğru inanın bilemedim
29 Kasımda yemin törenine gideceğim
o zaman kendisine sorucam sanırım

X