357.Dönemde( Kasım 2014)Sevdiğini Askere Gönderecek Yarenler Buyrun Aramıza

lady__bug

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2012
6.057
334
34
357. Dönemde eşini, nişanlısını, sevgilisini askere gönderecek yarenler gelin burada toplanalım birbirimize destek olalım. Su gibi muhabbetimizle günler akıp geçsin.
lunna -Kısa dönem-Ankara/İzmir
ayiciiik-Kısa dönem-Kastamonu/Gaziantep
Beloved3441-Uzun dönem-Ankara/Ağrı
ssc2310-Kısa dönem-İzmir/İstanbul

mickey_mouse11-Uzun dönem-Ankara/Kayseri
Mahinev88-Kısa dönem-Tokat/Diyarbakır
cnacun-Kısa dönem-Manisa/Kars
simge1606-Kısa dönem-İstanbul/İstanbul
elaceyda-Kısa dönem-İzmir/İzmir
sari06-Uzun dönem-Hatay
cnscan2277-Kısa dönem-Kastamonu/Diyarbakır
hekza-Kısa dönem-Ankara/Ankara
bujum-Kısa dönem-Ankara/Ankara
olvido88-kardeşi-Kısa dönem-Kastamonu/Diyarbakır
olvido88-sözlüsü-Kısa dönem-İzmir/Tunceli
numnum-Kısa dönem-Kastamonu/Giresun
Peri__Kizi-Kısa dönem-Manisa/Manisa
spinach-Kısa dönem-Manisa/Kars
denizlililili-Uzun dönem-Manisa/Burdur
sexy lady-Kısa dönem-Kastamonu/Van
uzakmawi-Uzun dönem-Hatay
ugurbocegm24-Kısa dönem-Kastamonu/Kars
hsalt-Kısa dönem-Kütahya/Kütahya
panzehir121-Uzun dönem-Bilecik
PRENSES-Kısa dönem-Antalya/Şanlıurfa
chericherilady-Kısa dönem-Kastamonu/Kastamonu
flowersp-Uzun dönem-Burdur

Arkadaşlar liste için bana mesaj atın güncelleyeyim. İlk yer acemi birliği 2. yer usta birliği

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun yeni topiğimiz kuzucum :KK68::KK68:
Tüm yarenleri de bekliyoruz birbirimize destek dert ortağı olalım :eek::eek:

burda konusmak banada cok ıyı gelıyo ama bı sure sonra ınternete gıremıcem malesef derslerıme yogunlasmam gerekıyo:KK43:

burda konusmak banada cok ıyı gelıyo ama bı sure sonra ınternete gıremıcem malesef derslerıme yogunlasmam gerekıyo:KK43:
O zaman sende ders molalarında aramıza katılırsın güzelim. Biz muhabbete daldığında seni uyarır derse döndürürüz:KK48:

Hoşbuldum kuzum :KK68::KK68:
Amin inşallahhhh o kadar yaptık uğraştık şafak tablosu için tez zamanda bitsin yaa :KK61:
Dimi ya sen şafak tablosuu verdin mi beğendi mi:KK51: Ben yarın vericem inşallah beğenir:KK22:
Ya bi de bişey dicem size dün akşam konuşuyduk kızdırdı beni. Ben dedim ki sen benim hiç fotoğrafımı götürmeyecek misin hiç lafını etmiyosun dedim o da cüzdnımdaki vesikalığı götürücem başka fotoğraf götüremem orda düşürürüm biri görür katil olurum sonra dedi sinir etti beni. Sizin askerleriniz fotoğraflarınzı aldı mı
Selam canım. Olsun benim de derslerim var açıköğretimden :KK64:
Vaktin oldukça uğra bize burdayız :KK54:
Bende geçen yıl açıköğretim okuyordum ama bu yıl kaydımı yenilemedim çalışırken okumak çok zor geliyor:KK43:

benım kpss var sevdıcegme soz verdım atanmam lazım:) ınternet oldukca ders aralarnda gelrm:) artk hersey yasaklandı :KK70:

ben ıkımıZın fotograflarnı cıkarttm hepsını goturemem dedı bıtanesınu cuzdanın en gorunur yerıne koymus:) fazla goturmesın sorun yapma:)

Dimi ya sen şafak tablosuu verdin mi beğendi mi:KK51: Ben yarın vericem inşallah beğenir:KK22:
Ya bi de bişey dicem size dün akşam konuşuyduk kızdırdı beni. Ben dedim ki sen benim hiç fotoğrafımı götürmeyecek misin hiç lafını etmiyosun dedim o da cüzdnımdaki vesikalığı götürücem başka fotoğraf götüremem orda düşürürüm biri görür katil olurum sonra dedi sinir etti beni. Sizin askerleriniz fotoğraflarınzı aldı mı

Bende geçen yıl açıköğretim okuyordum ama bu yıl kaydımı yenilemedim çalışırken okumak çok zor geliyor:KK43:

Yok canım vermedim daha yarın inşallah vericem bende umarım beğenirr :KK23:
Ben hiç fotoğrafı sormadım bile kuzum ya bir sürü fotoğrafımız var ama götürür mü bilmiyorum o_O Kıskançlığı seninkine benziyor kuzu bende sorsam benimki gören olur sinirlenirim bakan olursa dedi inan :KK55:
Hangi bölümdü canım.Veterinerlik okuyorum bende hayırlısı ile bitirip diplomayı alsam bende :oops:

benım kpss var sevdıcegme soz verdım atanmam lazım:) ınternet oldukca ders aralarnda gelrm:) artk hersey yasaklandı :KK70:
İnşallah atanırsın canım. branşın neydi

ben ıkımıZın fotograflarnı cıkarttm hepsını goturemem dedı bıtanesınu cuzdanın en gorunur yerıne koymus:) fazla goturmesın sorun yapma:)
O vesikalık fotoğrafımı da hiç beğenmiyorum ben fotoğrafın çirkin olmasını sorun ettim bahane buluyorum herhalde:KK48::KK48:

Kızlar resim götürmüyolar benm sevdiceğim hiç götürmicek orda milyon tane erkek var olmaz öyle dedi. Ki zaten bi yaren arkdşmn sevgilisi de götürmemesi en iyisi çnkü askerde sivil insan resmi istiyolar sıkıntı olur dedi

Yok canım vermedim daha yarın inşallah vericem bende umarım beğenirr :KK23:
Ben hiç fotoğrafı sormadım bile kuzum ya bir sürü fotoğrafımız var ama götürür mü bilmiyorum o_O Kıskançlığı seninkine benziyor kuzu bende sorsam benimki gören olur sinirlenirim bakan olursa dedi inan :KK55:
Hangi bölümdü canım.Veterinerlik okuyorum bende hayırlısı ile bitirip diplomayı alsam bende :oops:
İyi hadi birbirimizin halinden anlarız o zaman:KK48:
Açıköğretime veterinerlik mi varo_O
Ben sosyoloji okuyordum canım 3.sınıfım olacaktı bu yıl

İnşallah atanırsın canım. branşın neydi

O vesikalık fotoğrafımı da hiç beğenmiyorum ben fotoğrafın çirkin olmasını sorun ettim bahane buluyorum herhalde:KK48::KK48:[/QUOT
ıkınızın fotografını cıkarttır:)
fen bilgisi ogretmeniyım seneye ınsallah:)

Kızlar resim götürmüyolar benm sevdiceğim hiç götürmicek orda milyon tane erkek var olmaz öyle dedi. Ki zaten bi yaren arkdşmn sevgilisi de götürmemesi en iyisi çnkü askerde sivil insan resmi istiyolar sıkıntı olur dedi
Ben sevdiceğime boşuna trip attım desenize kızlar:KK14:

Ayy fen bilgisini hiiiiiç sevmezdim:KK53::KK53:
Senin adına çok sevindim güzelim inşallah atanırsında bi an önce yuvanızı kurarsınız:KK60:

X