357.Dönemde( Kasım 2014)Sevdiğini Askere Gönderecek Yarenler Buyrun Aramıza

günaydınnnn gzüeller hayırlı haftalarınz olsun inşallah ....nasılsınız..ben iyiyim dün akşam askerimle konuştum pazardan pazara konuşuyoruz tel yakalttığı için komutanı pazar günü veriyormuş saonra geri alıyormuş :KK43: iiyim dedi çok şükür ii olsunda o kurban olduğum prensim benim..

Günaydın kızlarrrr bende haftasonu yanına gittim çok güzel bir haftasonu geçirdik ama bitti poff ..kaldı 1 ay ... sabırrrr ..... bitsinde kurtulalım artık ..Sizler nasılsınızz ??

Artık herkes haftada bir uğrar olmuş.
Offf bitmiyor geşmiyor en son Aralık 25 de görmüştüm yarenimi. İzne mayıs 25 de gelecek Daha ekimde askerliği bitecek derken, ederken zaman tıkandı işte..
Sizlerin çoğunuzun ne güzel sayılı azcık günleri kaldı şükredin.
Haftada bir kere sesini duysam şükrediyorum :KK43:

Offf bitmiyor geşmiyor en son Aralık 25 de görmüştüm yarenimi. İzne mayıs 25 de gelecek Daha ekimde askerliği bitecek derken, ederken zaman tıkandı işte..
Allah sabır versin çok canım ... görüşememek çok zor olsa gerek .. uzunluğa gene katlanılır bi şekilde görüşebildikten sonra ama görüşememek cidden zor Allah yardımcınız olsun canım bunlar da geçecek elbet de işte yaşayana zor dışarıdan ne dense boş..

Anlıyorum canım benim ama inşallah kavusunca her şey unutulCAk. Bende dört ay olacak görmüyorum sarılmiyorm opmuyorm o kadar zor ki ama allah sabrini versin hepimize sen gönlünü ferah tut

günaydın kızlarr şafakkk 1 :) sevdiklere gelen herkese gözü aydın geleceklere isee jet hızıyla geçen günler olsun inşallah :)

günaydın kızlarr şafakkk 1 :) sevdiklere gelen herkese gözü aydın geleceklere isee jet hızıyla geçen günler olsun inşallah :)
Bitanemmmmm senin için nasıl mutlu oldum anlatamam çok şükür ayrılık hasret bitti çok çok çok güzel bundan sonra Rabbim size ayrı düşmeyi göstermesin bu son sınavınız olsun inşallah:KK15::KK15::KK15::KK15:
Bizimde şafak 7 çok heyecanlıyım:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Ohh ohhh foruma neşe gelmiş=)) Bizim de şafak atarsa 4 :KK36::KK36:bunu da atlattık birlikte destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkürler :KK19::KK19:

Bitanemmmmm senin için nasıl mutlu oldum anlatamam çok şükür ayrılık hasret bitti çok çok çok güzel bundan sonra Rabbim size ayrı düşmeyi göstermesin bu son sınavınız olsun inşallah:KK15::KK15::KK15::KK15:
Bizimde şafak 7 çok heyecanlıyım:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
amşn canım benim aminnnnnn :) inşallah burdan düğün nişan tarihlerimizide paylaşırızzzz :):) şimdi bizim iş arama sürecimiz başladı oda tez zamanda hal olur inşalllah

şafak kaç suan canıkm :)

Aynen tatlım yaa bitti çok şükür dün geldi =)) Ohh bee bunu da atlattık çook şükür .. sizin sayenizde daha kolay oldu :KK36::KK19:
gözünüz aydın bizimde 7 gün kaldı çok şükür nasıl karşıladınız ne hissettiniz merak ediyorum , bi de askerimi görmeye gidrken sürpriz farklı bişeyler yapayım diyorum yardımcı olur musunuz?

X