Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi 4.5 Aylık Bebek Neler Yapar?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
Merhaba kizlar insallah bir okuyan cikar.benim kozim bu ayin sonundsa tam bes aylik olacak .donme yari yeri r jadar yaiyo.bazen cani iszerse oyuncaklsri tskip ediyo cani istemezse yapmiyo eline verdigim zaman tutabiöiyo .agtlna goturmek istiyo.dedikleri gibi ayaklarimi fln kendine cekmiyo sadece hateket ediyo .acaba ters giden bisexlermi var

Benim oğlumda dört ay 10 günlük oldu seslenmesı gülmesi felan var ama tam olarak hala dönmeye başlamadı. Destek verdiğimde yanlarına oturuyor kısa süreli başını dik tutuyor oturmayı çok seviyor ama hala dönemedik biz niye acaba :)))

4.5 ay ek gida icin cok erken ve kereviz belli bir aydan sonra verilmeli pekmeze en az 6. ayi beklenmeli.. benim kizim 3. aydan beri donuyor.. 2.5 aydan beri her seyi tutabiliyor. yakalamaya calisiyor ve disleri cok kasiniyor surekli sesler cikariyor.

Her bebeğin yapısı gelisimi aynı olmuyor. Bi evre var mesela 3 ile 6 altı ay arası bebekler dönebilir kimi erken kimi geç bu bebeğin yapısı ile alakalı aslında kıyas etmemek en doğrusu allah can sağlığı versin

Merhaba kizlar insallah bir okuyan cikar.benim kozim bu ayin sonundsa tam bes aylik olacak .donme yari yeri r jadar yaiyo.bazen cani iszerse oyuncaklsri tskip ediyo cani istemezse yapmiyo eline verdigim zaman tutabiöiyo .agtlna goturmek istiyo.dedikleri gibi ayaklarimi fln kendine cekmiyo sadece hateket ediyo .acaba ters giden bisexlermi var

Benimde kızım 4.5 aylık daha ayaklarını ağzına götürmuyor oyuncağı uzun süre elinde tutmuyor her bebek farklı gelisme gösterir bence takilmayin az az yan dönmesi başlar bence yüz üstünden sırt üstüne dönmesi bir mucize yanj biraz abartılı konuşan anneler de var açıkçası

Benim kızım 4.5 aylık ayaklarını yakalamiyor ama düz bir yere yatirdgimda sağa ve sola dönebiliyor sesimi beni tanıyor farklı sesleri ayırt ediyor kafasıni kaldırıyor kalkicak gibi bu hafta ilginç sesler çıkartıyor dudaklar felan oyun parkında yakalıyor ama normalde eline oyuncak verdgimmde pek tutmuyor tabiki onunda zamanı gelicek tir..Bende su vermiyorum emdiği için ama oğlumda mama takviyesi yaptığım için verdim

X