Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar 4 yıl sonra yeniden saçlarıma kavuşuyorum :)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

canım bu videoda şemsin bi tarifi var erkek tipi dökülmede de işe yarar diyo bi incele istersen 35. dk da erkek tipi dökülme için faydalı diyo

merhaba arkadaşlar
uzun zamandır kk takip ediyorum ne alacaksam ne kullanacaksam hep burdan araştırıp yorumlarınızı okuyorum niye yazdığıma gelecek olursak az önce kardeşimle konuştum ve burdan belki birilerine benim kadar acı sıkıntı stres çekenlere yardımcı olabilirim dedim
gelelim benim hikayeme
bundan tam 4 yıl öne son kuaföre gidişimle başkadı herşey saç rengimi açtırdım saçlarımı kestirdim aynaya baktığımda kendimi çok beğendim... bu sevinç 24 saat sürmedi sanırım ertesi gün annem saçına ne oldu yandı mı dedi ve tepemdeki bozuk para büyüklüğündeki açıklıkla tanıştım.. 4 yıl sonra yaşadıklarımı düşünüyorumda ne kadar sakin karşılamışım.. doktora git dedi iş arkadaşlarım annem hatta biri bütün kafan böyle deli delik olurda kel kalırsan görürsün dedi nerden bilecektim ki gerçekten öyle olacağını
neyse efendim önce bi doktora gittim şöyle bi baktı bi m furo krem verdi başından savdı kendince bi işe yaradı mı hayır başka yerlerde de oldu sonra başka bi hastane kortizon iğneleri yapıldı saç diplerime sonuç daha beter oldu her seansta evet iğne vurulan yerlerde saç çıktı kalın kalın ama diğer yerler daha çok açılsı çıkanlarda döküldü
sonra başka bi doktor panplus ve minoxil önerdi oldu mu bişey olmadı
eczanelerdeki alkollü karışımlar bioxinler avalon biotin şampuanları sarımsak şampuanı ısırgan şampuanı bilmem ne losyonu bilmem ne kremi sonuç mu her an daha çok dökülmeye devam eden saçlar ama bitmiyo her taraf açıldı ama hala dökülüyo birgün artık dayanamadım zaten o kadar dökülmüştü ki peruksuz çıkamıyordum işe gitmekten vazgeçtim aynanın karşısına oturdum hüngür hüngür ağlayarak kestim saçlarımı şu an yine ağlıyorum hatırlayınca...sonra jiletle de bi güzel kazıdım sonra yıllarca perukla dolaşan kaşlarını boyayan bi kız oldum kendimi eve kapattım çok mutsuzdum psikolojim iyiden iyiye bozulmuştu birkaç tel kirpikten başka kıl tüy saç namına hiçbirşey kalmamıştı
15 gün hastanede bile yattım siklosporin tedavisi gördüm olmadı olmadı
şimdi mi bugün saçlarımı yıkadım saçlarım geri dönüyor sanırım doktor uyuduklarını söylemişti sanırım uyanıyorlar kınalı yapıncak gibi dolaşıyorum ama mutluyum sırasıyla yaptıklarımı anlatacağım umarım azda olsa faydam dokunur
Saçlarınızın çıkmasına çok sevindim :) bende çok uğraştım hala uğraşıyorum çok şükür epey yol kat ettim. Bende yaptıüım şeyleri yazacaüım bir konu açacaktım.

@aleni canım senin adına çok sevindim darısı başımıza
poleni sarımsak olmadan kullansak işe yarar mı acaba
merhaba canım
poleni zaten sarımsakla uygulamıyorum içine sarımsak yağı damlatıyorum diğer yağların haricinde ama koymasanda olur asıl önemli olan polen zaten saçına göre ayarlayabilirsin ben 1 tatlı kaşığı poleni 1 - 2 kaçık ılık suyla iyice eritip elimde olan saç bakım yağlarından ekleyip diplere sürüyorum streçle sarıp bekletebildiğim kadar bekletiyorum dilerim hepimizin saç sorunları biter Allah daha büyük sıkıntı vermesin...

Saçlarınızın çıkmasına çok sevindim :) bende çok uğraştım hala uğraşıyorum çok şükür epey yol kat ettim. Bende yaptıüım şeyleri yazacaüım bir konu açacaktım.
teşekkür ederim rapisa rapisa sende deneyimlerini paylaşırsan zevkle takip ederim hepimizin birbirinden öğreneceği şeyler vardır elbet dilerim hiçbir sorunun kalmaz rapunzel gibi saçlarımız olur inşallah

Canim izledim cok sagol ilgilenmissin :) bakalim umarim ise yarar :)
umarım canım bende uyguluyorum bunu hatta bugün uyguladım annem kınalı kekliğim diye seviyo kınalı kuzum diyo benim saç tellerim yeni çıktığından sarıydı o yüzden turuncu turuncu dolaşıyorum :21:

umarım canım bende uyguluyorum bunu hatta bugün uyguladım annem kınalı kekliğim diye seviyo kınalı kuzum diyo benim saç tellerim yeni çıktığından sarıydı o yüzden turuncu turuncu dolaşıyorum :21:
Ay valla sorun duzelsinde kinali ol farketmez :) benim sacim simsiyah belli bile olmaz.yarin bende aliyimda yapiyim bari

G gunessg yap yap araştırınca hepsinin birçok faydası var ben de bepanthen evigen bemiks ampullerden almayı düşünüyorum bi yandan da korkuyorum çok karıştırmasam mı diye ama çok uzun bekletmezsem fazla sorun olmaz galiba alayım da evde dursun yapmak isteyince elimin altında bulunsun

G gunessg yap yap araştırınca hepsinin birçok faydası var ben de bepanthen evigen bemiks ampullerden almayı düşünüyorum bi yandan da korkuyorum çok karıştırmasam mı diye ama çok uzun bekletmezsem fazla sorun olmaz galiba alayım da evde dursun yapmak isteyince elimin altında bulunsun
Bence yap ama zeytinyagi falan koyma yag dahada zarar veriyo koklerde birikme yapiyo sadece ücünü karistir hazir sacin kisayken cok iyi surulur o vitaminlerde ise yarar senin sorunununa

Bence yap ama zeytinyagi falan koyma yag dahada zarar veriyo koklerde birikme yapiyo sadece ücünü karistir hazir sacin kisayken cok iyi surulur o vitaminlerde ise yarar senin sorunununa
bence de daha çok susam yağı ve çörekotu yağı kullanıyorum zaten zeytinyağı bene boy ve uçlar için daha faydalı bi de bu ampulleri deneyelim bakalım dermarollerla kanalları açıp öyle mi kullansam yoksa zarar verir miyim bilemiyorum sen kullandın mı daha önce

bence de daha çok susam yağı ve çörekotu yağı kullanıyorum zaten zeytinyağı bene boy ve uçlar için daha faydalı bi de bu ampulleri deneyelim bakalım dermarollerla kanalları açıp öyle mi kullansam yoksa zarar verir miyim bilemiyorum sen kullandın mı daha önce
Hayir ama kullanmayi dusunuyorum. sende kullanabilirsin her yonden destekle daha iyi sonuc alirsin.mm si az olanlardan kullanabilirsin mesela tahris etmesin

teşekkür ederim rapisa rapisa sende deneyimlerini paylaşırsan zevkle takip ederim hepimizin birbirinden öğreneceği şeyler vardır elbet dilerim hiçbir sorunun kalmaz rapunzel gibi saçlarımız olur inşallah
AMİN CANIM İNŞALLAH. :) ben sırf bu yüzden saçımı sarıya boyayamıyorum. Saçlarım sağlıklı olsunda 3tel saçla sarışın olmaktan iyidir

Ama sarının üstüne kına yakınca rengi çok tatlı oluyor ben kınaya hibiskusta katıyorum sanırım sende katıyorsun. Bana saçımın rengi doğal mı diye ve nasıl yapyığımın tarifini alıp yapanlar oldu. Renk güzelde sarıya alışan biri için farklı renge alışmak zor

Ama sarının üstüne kına yakınca rengi çok tatlı oluyor ben kınaya hibiskusta katıyorum sanırım sende katıyorsun. Bana saçımın rengi doğal mı diye ve nasıl yapyığımın tarifini alıp yapanlar oldu. Renk güzelde sarıya alışan biri için farklı renge alışmak zor
canım benim yeni çıkan kendi saçlarım sarı çıkıyo :) kumraldım zaten ama şimdiki saçlarım tekrar çocukluğumdakii gibi çıkıyo zamanla koyulaşır sanırım ama kınayı da seviyorum gerçekten iyi geliyo

canım benim yeni çıkan kendi saçlarım sarı çıkıyo :) kumraldım zaten ama şimdiki saçlarım tekrar çocukluğumdakii gibi çıkıyo zamanla koyulaşır sanırım ama kınayı da seviyorum gerçekten iyi geliyo
benmde saçmda 4 yıldır saçkıran var 2 hafta önce ilk kez kortizon yaptırdım ve fayda vermedi ne önerirsin canm ya moralim çok bozuluo önlerimde açıldı :KK61:

adreanna adreanna merhaba
kortizon tedavisi kısa bi sürede ilk etkilerini gösteriyo ve umarım sendeki etkisi kalıcı olur bi arkadaşımda baya işe yaramıştı stres yapmamaya ve dışardan olduğu kadar içerden de desteklemeye çalış kan değerlerin normal sanırım stres yapıp baktıkça gün geçtikçe çoğalıyo ne derse desinler yaşamayan bilmiyo. sarımsak denedin mi bende polen ve sarımsak etkili oldu bi an önce çıksın istiyorsun biliyorum ama bu uzun soluklu bi süreç kortizon tedavisini dene bi süre bekle çünkü iğne yapılan yerlerden kalın telli bi çok saç çıkacak umarım dökülmez ve saçlarına kavuşursun bi an önce olmazsa birlikte diğer yöntemleri paylaşırız

X