42-34

Ben düzgün bir kahvaltı yaptım ama sonrası biraz sarpa sardı o yüzden yazmadım buraya :KK43: Bir seyahate çıkmamız lazım döneyim sonra düzene sokacağım söz 🥲

hosbuldum benim sorunum spordan daha buyuk aslinda ..

bir cok diyeti ve sporu denedigim sonuc aldiigm dogru ..ama kafam o kadar karisik ki ..

mesela douete basliyorim isime geldiginde karatay isimr geldiginde 6 ogun ceviriyorum ..hic bir halta yaramiyor tabi

hic biseye odaklanamiyorum kafamda biseyler netlesse harika olacak da 🥲🙈

Geçen Ata Demirer röportajı vardı mide operasyonu geçiren arkadaşının diyetini sormuş demişler ki ekmek sadece sabah iki dilim öğlen akşam karbonhidrat yok sadece salata ve varsa et. Makarna pizza ekmek yemeye devam edersen yine alırsın demişler. Sonra bu sabah sadece iki dilim yiyor hastasını bir öğün istediğini onun harici dikkat ediyor ve günde 45 dakika yürüyüş ile 20 kilo vermiş.

Kısaca bazı şeyleri hayatında rutine oturtup egzersiz yapacaksın ve kısa süreli odakların hedeflerin olmayacak. Uzun sürede sağlıklı olmaya odaklanacaksın. Yoksa yeme krizleri suçluluk derken kayıyor.

Benim bir kız arkadaşım her gün 1-1,5 saat hızlı tempo yürüyüş gün içerisinde bol salata ile bayağı verdi.

X