5+3 gebeyim Yolk Sac ve Bebek görünmedi yaşayan var mı?

minniesu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
14
4
29
Merhaba arkadaşlar,
Regli tarihime göre 5+3 günlük gebeyim. En son beta hcg ölçtürdüğümde 12.000di. 2 gün önce vajinal ultrason baktırdım kese boyutu 16mm. Fakat ne bebek ne de yolk kesesi görünmedi. Boş gebelik olabilme ihtimali canımı çok sıkıyor 🥲 Aynı durumu yaşayanınız var mı?

Eklentiler

• 17093891098645356202518433108477.jpg
    17093891098645356202518433108477.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 148
Merhaba arkadaşlar,
Regli tarihime göre 5+3 günlük gebeyim. En son beta hcg ölçtürdüğümde 12.000di. 2 gün önce vajinal ultrason baktırdım kese boyutu 16mm. Fakat ne bebek ne de yolk kesesi görünmedi. Boş gebelik olabilme ihtimali canımı çok sıkıyor 🥲 Aynı durumu yaşayanınız var mı?
Aynı durumu bende yaşadım 17bin küsurler de öğrendim betayi kese gözüktü bebek gözükmedi kese 22mm olarak gözüktü 1 hafta sonra gittiğimiz de gördük bebeğimizi 6+5 günlükken kalp atışını da duyduk o gün bende boş gebelikten şüphelendim betam yüksek olunca ama boşa suphelenmisim zamana bırakmak gerekiyormuş boşa strese giriyorsun inşallah sende güzel haberini alırsın

Merhaba arkadaşlar,
daha cok cücük 7 ci haftayi bekle gorursun bebişini.

Aynı durumu bende yaşadım 17bin küsurler de öğrendim betayi kese gözüktü bebek gözükmedi kese 22mm olarak gözüktü 1 hafta sonra gittiğimiz de gördük bebeğimizi 6+5 günlükken kalp atışını da duyduk o gün bende boş gebelikten şüphelendim betam yüksek olunca ama boşa suphelenmisim zamana bırakmak gerekiyormuş boşa strese giriyorsun inşallah sende güzel haberini alırsın
Aşırı rahatlattınız çok teşekkür ederim umarım benim de öyle oluur🙋‍♀️

Merhaba arkadaşlar,
5+3 haftada bende görmedim 6 ya yakın ve sonrasında görürsünüz merak etmeyin

Merhaba 22 mm de yolk sacı görmüşmüydünüz🌸

Merhaba arkadaşlar,
Merhaba gördünüz mü bebeğinizi 🌸 ben de aynı durumdayım 19 mm de kese ve yolk görünmedi

Merhaba bugün bebişi gördük kalp atisini da duyduk meger 7+2ymiş siz de icinizi ferah tutun🧡🙋‍♀️
Merhabalar sevindim sizin adınıza,bende dün kontrole gittim dr.keseyi gördü daha çok küçük 2 hafta sonra gel bebek yerleşmiş mi bakalım görelim dedi ama sata göre 5+6’daydım bende biraz endişeliyim ,bi çoğu bu zamanlarda kalp atışını bile duyduklarını söylüyorlar sizin yorumunuzu görünce biraz umut oldu bana yoksa 2 hafta çok sancılı geçicekti benim için.Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Merhabalar sevindim sizin adınıza,bende dün kontrole gittim dr.keseyi gördü daha çok küçük 2 hafta sonra gel bebek yerleşmiş mi bakalım görelim dedi ama sata göre 5+6’daydım bende biraz endişeliyim ,bi çoğu bu zamanlarda kalp atışını bile duyduklarını söylüyorlar sizin yorumunuzu görünce biraz umut oldu bana yoksa 2 hafta çok sancılı geçicekti benim için.Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Amin canım, çok erken senin de daha☺️ 2 hafta sonra görürsün eminim ben, içini ferah tut bir anda çıkıveriyor🤣

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?
Merhaba, 7.haftadan önce tüm kontroller bebeği görmek için çok erken bence, bebeği görmeden 1 hafta önce betam 12.000 di benim.. Senin daha çok erken🥲 Bir de bana vajinal ultrasonla baktı. Şimdi boşa endişelendiğim ve bebeği de strese soktuğum için kendime kızıyorum🤣🤣 Göremeyince insan hiç göremicekmiş gibi hissediyor ama merak etme göreceksin☺️

Merhaba arkadaşlar,
Merhaba bnde sizinle ayni durumdayim su an. Tek fark ben 6 haftaligim kese boyutum 12mm vajinadan bakildi bebek gorunmedi ama kese ve yolk iyi dedi doktorum. Tabi bos gebelik olma ihtimalide var. Korkuyorum cok fena:KK43: yazdiklariniz umut oldu bana.

Eklentiler

• 5934446A-E2B0-4639-99FD-7A9F44DD11AC.jpeg
    5934446A-E2B0-4639-99FD-7A9F44DD11AC.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 17
X