5,6 haftalık hamile olan arkadaşlar

doktoruna hatırlattınmı canım folic asit için.bildiğim bütün gebeler kullanıyor bu ilacı.

Doktorun folik asidi tavsiye etmedimi çok garip, ben hamile kalmadan 3 ay önceden başladım kullanmaya bence sen doktoruna bidaha sor dalgınlığına gelmiştir :S

Selamlar
bende sanırım5 haftalık hamileyim kan testi yaptırdım sonuç pozitif çıktı ancak hafta başı dr a gittiğimde ultrasonda görünmedi buda beni tedirgin ediyo umarım dış gebelik falan değildir.

aslında en son 27 nisande adet gördüm bugün 4 hafta 5 günlük oluyo dimi arkadaşlar.bebeğin durumu 2 hafta sonraki kontrolümde belli olucakmış.ama beklemek çook zor.

kızlar bende yarın gidicem doktora inşallah bi sorun çıkmaz dua edin benim için lütfen...

gamzeci senin son adet tarihin neydi canım?bencede 5 haftalık değilsin.abimlere de ilk doktorları yanlış söylemiş.o zaman 5 haftalıktı 4 haftalık demişler.olabiliyo böyle..

bende cuma günü doktora gidicem
o zaman 6 haftalık olacak
allah kısmet ederde kalp atışını duyucam
daha önceden bir düğüüm olduğu için çok korkuyorum
doktor progestan verdi
durmaddan göğüsleri kontrol ediyorum ağrıyor mu diye
ağrımadığı zaman tedirgin oluyorum

gamzeci senin son adet tarihin neydi canım?bencede 5 haftalık değilsin.abimlere de ilk doktorları yanlış söylemiş.o zaman 5 haftalıktı 4 haftalık demişler.olabiliyo böyle..

SULENAZCIM BENİM SON ADET TARİHİM 8 NİSAN BENİM HESABIMA GÖRE ŞU AN 6 HAFTA 3 GÜNLÜK ÇÜNKÜ BİLİYORUM Kİ DEDİMYA ADETİMİMN BİTİMİNDE HAMİLE KALDIM BEN HEMEN BELİRTİLERİ HİSSETMEYE BAŞLAMIŞTIM.2 HAFTA SONRA BELLİ OLUR DOĞRUMU SÖLEMİŞ YANLIŞMI HEYCANLA BEKLİYORUM CANIM.SEN NE YAPTIN VARMI ADET BELİRTİLERİN FELAN..

Kizlar Bende Bazen Sanki Adet Olcakmişim Gibi Ağri Oluyo Sizde De Varmi Bu

Kizlar Bende Bazen Sanki Adet Olcakmişim Gibi Ağri Oluyo Sizde De Varmi Bu

CANIM BEN KABIZ OLUNCA OLUYO ÖYLE SANCILARIM .BENİMDE AYNI ADET OLCAKMIŞ GİBİ AKINTIM OLUYO DİYORUM EYVAH KESİN KANAM OLDU GİDİYORUM BİŞEY YOK TABİ ÇOK SEVİNİYORUMM..DOKTORA SORDUM NORMAL DEDİ.

kızlar allah hepinizi tamamına erdirsinbende bugün 6 haftalık oldumkalp atışlarını duymaya 2 hafta sonra gitcem dr öle dedi umarım bi aksilik olmaz

X