5,6 haftalık hamile olan arkadaşlar

bence vajinal bakar ama iki hafta sonra gidersen karindan bakabilir arkadasimin oyle oldu!!!!

zaman korkma bende 5 hafta 6 günlük hamileyim, benimde agrıyor bide çok bulantım var normal bunlar allah sağlıkla nasip etsin bebeğini...

Doktorun folik asidi tavsiye etmedimi çok garip, ben hamile kalmadan 3 ay önceden başladım kullanmaya bence sen doktoruna bidaha sor dalgınlığına gelmiştir :S

ne kadarlık hamilesin ben de 3 ay önce başladım tam olarak faydası ne biliyormusun

canım benimde kasıklarımda sancı oluyordu bende 6+4 günlük hamileyim doktorum hemen hastaneye çağırdı rahim bu sancılara dayanamayıp kendini açar ve düşer bebek dedi hemen hastaneye yatırdı beni.crinon vajinal jel folik asit serum ve iğne verdi 3 gün yattım şükür şimdi iyim.kendini yorma ve doktorunla hemen görüş bu konuyu.ille kanama olması gerekmiyor bu tehlikeyi yaşıyor olman için.

ben 6 haftalıkken alttan bakmıştı kızlar karından görünmedi çok gazım varmış :)

benimde 8 yaşında bir kızım var.ilk hamileliğim miş gibi herşeyi unutmuşum.geçtiğimiz hafta p.tesi betahcg 6.36 idi çarşamba tekrarladık 33.7 çıktı adetime de daha 2 gün vardı.doktorum hamile olduğumu söyledi.cuma adet olmam gerekiyordu hala olmadım ama belim ve kasıklarım da ağrım var buda beni endişelendiriyor.Banada biraz yardımcı olurmusunuz.:1no2:

6 haftalık hamileyim 6 haftalıkken bebegin ilk olarak kesesimi görünüyor

merhaba..ben 5+5 günlükken keseleri bebekleri ve kalp atışlarını görmüştüm..ama ne yazık ki 10 haftalıkken kaybettim bebeklerimi..
sağlıklı hamilelikler dilerim sana..

zanann cım bende 7 hafttalıgım bende folıkasıt kulandım fakat bu hafta elevıt denen vıtamını kullanıyorum dr senı yonlendırır kasık sancında normaldır benımde daha yenı yenı azalmalar oldu sancılarda Allah tamamını erdırsın

benımde oluyor ve doktorum normal oldugunu söyledı.endişelenme ve bol bol dinlen..allahım herkeze hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

arkadaşlar benim bebeğim 6 hafta 2 günlük ultrasondan kalp atışlarınıda duyduk fakat doktor bebpğin nabzı düzensiz dedi böyle durumla karşılaşan varmı acaba

herkeze slmm ben aranıza yeni katıldım ve dün hamile olduğumu öğrendim çok mutluyum:)))4hafta 3günlük.ama ben bugün grip oldum ya sanırım ilk üç ay ilaçda vermiyomuş doktor ne yapcam bana yardımcı olurmusunuzz.çok kötüyüm:KK43:

merhaba arkadaşlar bende bugün öğrendim son adetim 18 agustostaydı 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim 1-2 haftaya kadar ultrasona girebilirmişim..Çok heyecanlıyım hcg beta değerim 0.0 5.0 çıktı bir yanılma yoktur inşallah herhalde:)

merhaba arkadaşlar bende bugün öğrendim son adetim 18 agustostaydı 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim 1-2 haftaya kadar ultrasona girebilirmişim..Çok heyecanlıyım hcg beta değerim 0.0 5.0 çıktı bir yanılma yoktur inşallah herhalde:)

0.0 5.0 derken??

Beta hcg değerimde 111.61 0.0 5.0 yazıyor dr hamilesin 5 haftalık dedi bilmiyorum yani çok değerlerden anlamıyorum:)

Merhaba canım bugün dr gittim ulyrasonda görünmedi birde alttan muane etti kese şuan görünmüyor ama rahim duvarı gebeliğe hazırlanmış dedi gec döllenme olabilir tekrar kan testi istedi 1008 çıktı ayın 15inde ultrasona gireceğim kısmetse o zamn kaç haftalık olduğunu söylerim dedi kafam çok karıştı:KK43:((

X