5 - 6 Mayıs Hıdırellez'iniz hayırlı, dualarınız kabul olsun.

Aaa yazıp bırakıyor muyuz öyle tamam canım o zaman akşamdan gömiyim ben
Ben hiç almadım çünkü alıcam da denizin oraya gidicem de atıcam da uzun iş. Hatta enteresandır gülün saksını değiştirirken kağıtlarım yoktu. Sulandıkça eriyip yok olmuşlar.

Ben her sene yazıyorum küçük bir kağıda, ve evde saksıda ki gülümün toprağına gömüyorum. Gömdükten sonra Hıdırellez duası var onu okuyorum. Sonra almıyorum duamı ordan. Çok şükür yazıpta gerçekleşmeyen dileğim yok.
Duası nasıl canım kaç kere okuyorsun kağıda yazıyor musun çiziyor musun kırmızı kurdele ile bağlayıp mı gömüyorsun 😍 çok heyecanlandım lütfen cevap ver ❤️

Duası nasıl canım kaç kere okuyorsun kağıda yazıyor musun çiziyor musun kırmızı kurdele ile bağlayıp mı gömüyorsun 😍 çok heyecanlandım lütfen cevap ver ❤️

BismillahirahmanirahimBin bir adım bir adım /Allah bir adım adım / Kerim kerem Allah /Başımda bir duman var yardım eyle ya Allah / La ilaha illallah muhammeden resullullah yetiş imdadıma hızır ile Allah birsin sen kulla mişersin biz gibi kulların yardımcısı sensin hızır deryada erdim murada amin.​

Duası bu. 39 kere akşam ezanından sonra kağıdı gülün toprağına gömdükten sonra okuyorsun. Yarında 1 tane. Bu kadar. Kırmızı kurdele falan bağlamıyorum.

BismillahirahmanirahimBin bir adım bir adım /Allah bir adım adım / Kerim kerem Allah /Başımda bir duman var yardım eyle ya Allah / La ilaha illallah muhammeden resullullah yetiş imdadıma hızır ile Allah birsin sen kulla mişersin biz gibi kulların yardımcısı sensin hızır deryada erdim murada amin.​

Duası bu. 39 kere akşam ezanından sonra kağıdı gülün toprağına gömdükten sonra okuyorsun. Yarında 1 tane. Bu kadar. Kırmızı kurdele falan bağlamıyorum.
Kağıda çiziyor musunuz dileği yoksa yazıyor musunuz birde ne zaman gömülüyor kaç gibi akşam ezanından sonra mı

Gül ağacı yoksa ne yapmamız gerekiyor

Gül ağacı yoksa ne yapmamız gerekiyor

-Alabilirseniz canlı gül bitkisi
- ev isteyenler ev maket biblo
-araba isteyenler araba maket biblo
- mayalı hamurdan poça ,ekmek,piza gibi ailecek yiyebileceğiniz hamurişi
- maydanoz tohumu ekmek için ,bulamazsanız herhengi bir tohum
- evlilik isteyenler yüzük ,yada evliliği çağrıştıran bir obje
- sağlık isteyenler bir elma
- alabilirseniz nar
- dilekleriniz için mum istediğiniz renkte olabilir küçük mum olsun çünkü yaktığımızda kendiliğinden söneme kadar yanacak biz söndüremiyoruz ve herhangi bir yangına neden olmamak için etrafı korunaklı olsun
-kağıt kalem dileklerinizi yazmak için
- ve yarın sabahtan evimizi sirkeli suyla silip tozları alalım atılacak eşyaları atın yada verin
-defne yaprağıyla evimizi tütsülemeyelim

Canım böyle Bi yazı buldum, umarım Bi yardımı olur🙏🧡

Kuzu kesecek para yok bunca sene yandan çarklı şifalı gibi dolaşmışım demek 😁

X