5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

Aksamdan beri kalbimde bir rahatsizlik hissediyorum acayip sicak burasi yada bu cay bana oyle hissettiriyor icsemmi bilemedim sabah icmedim ama bilmiyorum ki

Arkadaşım eğer tansiyon problemin varsa kekik var içerisinde bu çayın o etki etmiş olabilir.Birde bu çayla beraber bol su içmek lazım.Hava da sıcak olunca tabi çok etkiliyor insanı..Geçmiş olsun.:KK48:

evet kızlar bugün tam 1 ay oldu toplam 3.5 veya 4 verdim 3.5 kesinde tok karnına hemde kızlar içmeye devam edicem 66.5 oldum 58 olana kadar devam edicem doğru düzgün diyet yapmadım aslında yapsaydım arkadaşlar gibi 6 bile verebilirdim neyse böyle daha iyi yavaş yavaş ramazanda da iftarda bide yatmadan önce içerim sahurda da içersem çok susarım ondan azaltıcam çok sususyorum ve terliyorum hamilelik tansiyon emzirme gibi bir durumu olmayanlar mutlaka deneyin az bir kiloda vermiş olsam bu benim için çok güzel bir sonuç ki ben neler denemiştim

evet kızlar bugün tam 1 ay oldu toplam 3.5 veya 4 verdim 3.5 kesinde tok karnına hemde kızlar içmeye devam edicem 66.5 oldum 58 olana kadar devam edicem doğru düzgün diyet yapmadım aslında yapsaydım arkadaşlar gibi 6 bile verebilirdim neyse böyle daha iyi yavaş yavaş ramazanda da iftarda bide yatmadan önce içerim sahurda da içersem çok susarım ondan azaltıcam çok sususyorum ve terliyorum hamilelik tansiyon emzirme gibi bir durumu olmayanlar mutlaka deneyin az bir kiloda vermiş olsam bu benim için çok güzel bir sonuç ki ben neler denemiştim

Tebrik ederim canım.Millet diyetle zor kilo veriyor,sen diyet yapmadan ayda 4 kilo vermişsin şahane:):nazar:

:KK64::KK64: Kızlarrr bende an itibariyle 58 kilo olmuşum bu hafta tam tamına 1 kilo vermişim.Ahhh mutluluktan uçiciiimmm ama kendimi musmutlu hissedinceye kadar bırakmıcam çayı :KK16:

1 ayda 3-4 kilo vereyimde ne kadar ödediğim hiç önemli değil yeter ki vereyim kiloları :KK1:

İnşallah canım:)

kelebek343434

kızlar, çayı demlemeye bıraktım .uyanınca yarım ltre su içiyorum.etrafı topluyum dedm.kafamdan alnıma inen terleri anlatamam kafam küçülecek diye korkuyrm:):):)

:KK9:Canım aynen öyle ya benimde kafam çok terliyor:)Birde ben çayımı içtikten sonra yarım saat spor yapıyorum donuma kadar sırılsıklam oluyorum:)

Dayım bile dedi sen zayıflamışsın diye.Ben farketmiyorum ama başkalarının kilo vermişsin demesi acaip motivasyon oluyo.
İnşallah canım ya sen dahil bu yola baş koyan herkes vermesi gerektiği kadar kiloları verir :)

İnşallah canım:)

:KK9:Canım aynen öyle ya benimde kafam çok terliyor:)Birde ben çayımı içtikten sonra yarım saat spor yapıyorum donuma kadar sırılsıklam oluyorum:)

hç sormayın kızlar çok fena terliyorum verecem inş.6.günüm.gün sayıyorum 1 ayda ne kadar vericm diye.ama ben çok az yiyorum ekmek hç yemiyrm 2 ltre su içiyrm şimdiden sıklştım dyenler oldu.çok azim yaptım 60 olucm.

Yaa bir başlayamadım şu çaya sabırsızlanıyorum çok bir türlü nasip olmadı alamadım ama bugün Jillian a başladım sırtımdan terler aktı faydasını göreceğim sanırım, şu çayada bir başlayabilseydim yorumları gördükçe sabırsızlanıyorum :KK16:

Arkadaşım eğer tansiyon problemin varsa kekik var içerisinde bu çayın o etki etmiş olabilir.Birde bu çayla beraber bol su içmek lazım.Hava da sıcak olunca tabi çok etkiliyor insanı..Geçmiş olsun.:KK48:

Ben de bir süre öncesine kadar çarpıntı oluyordu, hatta biraz ara bile verdim. şimdi günde 2 kez içiyorum, çarpıntı falan olmuyor. belki miktarı azaltabilirsin tedirgin oluyorsan... çünkü benim de normalde tansiyonum düzenlidir, bir sıkıntım yoktur yani...

Merhaba arkadaşlar,
Bende bu çayın etkilerini merak ediyorum.İnternette gördüm,paket halinde hazırlamışlar bu çayı.49 liraymış.Almak istiyorum ama Ramazan geliyor.Ramazan da kullanlır mı acaba?

selam arkadaşlar siz bu çayı her defasında taze mı yapıyorsunuz? ben 1 litre yapıyorum sabah ve gün boyu içip bitiriyorum yanlışlık yok değil mi? soğuk içilmez dedi bazıları ama bilen varsa yazsın lütfen

selam arkadaşlar siz bu çayı her defasında taze mı yapıyorsunuz? ben 1 litre yapıyorum sabah ve gün boyu içip bitiriyorum yanlışlık yok değil mi? soğuk içilmez dedi bazıları ama bilen varsa yazsın lütfen

ben her defasında taze demliyorum ve sııcak içiyorum ama doğrumu yanlışmı bilmiyorum çünkü daha 100 gram bile veremdim ama bendede hata var düzenli içemiyrum öğlen ve akşam bu saatlerde içiyorum

Maşallah canım:nazar:İnşallah isteyen herkes ideal kilosuna ulaşır.
Motive olmak isteyen hanımlar,bu güzel mesajları okuyun,kararlı olun ve sizde kilo verin:KK34:

inşallah isteyen herkes verir ben ayda bir tartılıyorum sırf kilo verdğimi görüp rahat bırakmayım kendimi dye :)bu çay bende aşırı iştahsızlık yaptı ben zaten çok yemek yemezdim ama tatlıyı ve abur cubru tüketirdim hepsini çıkardım haytımdan şuanda kıyafetlerm bol gelyo çok mutlu oluyorum :)

yanlışlık var çayı her defasında taze demlemeniz gerkyo yemeklerden yarım saat önce içmen gerkyo ve çok sıcak içmemn gerkyo hafif ılımış olması gerkyo günde en fazla 3 çay fincanı içmeniz yeterli olur daha fazlasını içmeyin belli bir müddet sonra iştah keslyo zaten bişey yemek istemezsnz ozamn emnm hızla zayıflarsınız :)

arkadaşım çayı demleme usülü yapmn gerkyo birde bunu söyleyeyim dedim :)

X