5 Ayda 36 Kilo Verdiren Çay Tarifi

kızlar bu çayın kullanımı nasıl olcak? yemeklerden öncemi? istedğimiz saat temi? çünkü ben bek kez içmeyi düşünüyorum ama önce sonra fark ediormu bimiyorum.

kızlar bende tek tek almıstım ıcıyorum dort gun felan oldu 63 le baslamıstım 62 oldum ama hafta sonları kaynanamlara gıdıyoruz kalmaya orda onların yanında tek tek yapıp ıcmek zor oluyo daha dogrusu ona gostermek ıstemıyorum sımdı der cocuk olmaz felan:KK17:bu poset caylardan alıyımda dıyorum evde kalmadıgım zamanlar o daha pratık olur o poset cayların markası ne onu da mı aktardan alıyosunuz

inanamıyorum!! esim üç günde hiç birsey yapmadan sadece çay ile 3 kilo verdi. bende tık yok! bu dogru olabilir mi??
yani bünyeden bünyeye fark eder mi?
yada azdan az çoktan çok mu gidiyor??
benim 4-5 kilo fazlam var. onun 20.

bugün hiç üşenmedim,sedim sofra bezini yere,
aldım bitkilerimi önüme,
kestim tülbentleri ince ince,
aldım her bitkiden birer kere
yaptım poşet çay kendime :KK52::KK52::KK52:
bu kadar uğraştıktan sonra içmem şart oldu bene...
bütün kilolar yağlar inşallah gide :KK52::KK52:

bu arada süper fikir. tesekkurler

kızlar eczanelerde satılan medine çayı var bu sayılanların hepsi içinde var 10 tl isterseniz onu kullanın erkek arkadaşımın annesi kullanıyordu baya bir kilo verdi onunla.

kilo veren herkes tek tekmi aldı? Poşeti kullanıp zayıflayan yokmu hanımlar???????? Hadi birileir yazsınnnn merakkk ediyorummm...kilo verenleride canı gönülden tebrik ediyorumm.. Bi ben başaramadım.şuan da afrikan mango kullanıyorum 10 günde 900 gr 15 20 gündür içiyorum 1.5 kilo vermişim.

büyük harflerle yazıyorum sakın sakın sakın bu yok afrikan mango, yok altın çilek ,yok o ,yok bu almayııııııınnnnn.çok zararlı.:KK50::KK45:

büyük harflerle yazıyorum sakın sakın sakın bu yok afrikan mango, yok altın çilek ,yok o ,yok bu almayııııııınnnnn.çok zararlı.:KK50::KK45:

neye dayanarak zararlı diyorsunuz? ben kullandım bir zararını görmedim aksine faydasınıda gördüm. neyse fikrinize saygım sonsuz.

bugun haberlerde vardı dr. öz benim böyle bir tavsiyem yok african mangoyu yada herhangi bir hapı ben önermiyorum demiş.ben sadece doğal besinleri tavsiye ederim diye açıklama yapmış.hemde bir kız kullandıktan sonra ölmüş.ben bu kadar haberden sonra cesaret edip kullanmazdım sizin yerinizde olsam.

inanamıyorum!! esim üç günde hiç birsey yapmadan sadece çay ile 3 kilo verdi. bende tık yok! bu dogru olabilir mi??
yani bünyeden bünyeye fark eder mi?
yada azdan az çoktan çok mu gidiyor??
benim 4-5 kilo fazlam var. onun 20.

canım erkekler çok daha kolay veriyor göbekten filan. ama hemen geri de alıyorlar yani. bir de dediğin doğru ne kadar kiloluysan o kadar hızlı başlıyormuşsun kilo vermeye sonradan yavaşlıyormuş. normaldir yani

valla hanımlar bitkileri ayrı ayrı demlemek çok zoruma gitti önce.sonra epey bi poşet çay araştırdım.sonra bugün aşkı memnuyu izlerken aklıma geldi tülbentlerin içine bağlamak.arta kalan bitkiler de oldu.onları da bir poşette harmanladım onu da tutam tutam alıp demleyeceğim.hiç spor yapmadan ,düzenli bir şekilde bu çayı içmeden,yediklerimden de kısmadan 700 gr. verdiğimi görmeseydim hayatta uğraşmazdım valla:KK52::KK52::KK52:
hanımlar moralimizi bozmayalım gitcek inşallah bu kilolaaaaaaaaaaaar:KK54::KK54::KK54::KK54:

bitkileri ayrı ayrı demlemek derken? nasıl yani hepsinden 1 tutam yeşil çaydan 2 tutam koyup kaynar suyla demlemiyormuyuz bir cezvede hepsini tek tek demlemek garip geldi bana benmi yanlıs yapıyorum?

ve eklemek istiyorum arkadaşlar poset almıslar ben gerçek olduğuna inanmıyorum eğer kendisi zaten çıkarmış olsaydı diğer zayıflama ürünleri gibi 15 tlden değilde en az 30 dan başlar 50-60 arası satardı ben buldum bu karısımı diye ama öyle bir sey yapmaya gerek duymamıs alın kullanın diyor bencede aktardan tek tek almalısınız ben 30 tl verdim fiyatıda aktardan aktara değişiyor...

inanmıyorummmmmmmmmmmm 4 günde 2 kilo verdimmm :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: mucize birşey buu.. ben tek tek almadım bizim aktarda karıştırılmışı vardı poşet değil ama aldım müthis su içme isteği dğuruyor..

inanmıyorummmmmmmmmmmm 4 günde 2 kilo verdimmm :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: mucize birşey buu.. ben tek tek almadım bizim aktarda karıştırılmışı vardı poşet değil ama aldım müthis su içme isteği dğuruyor..

inanılır gibi değil bugun bende alıcam inşallah bulabilirsem bütün malzemeleri.peki çayın yanında diyet yapıyor musun?

Kızlar on günde bu çay ile 75 ten 73 e düşmüştüm. On gün kullanıp yine iki kilo vereceğimi ümid ediyordum Bugün ikinci etap ve beşinci günüm olacak sabah tartıldım 72.800 gram geldim. Regl olacağım acaba ondanmı veremedim :26:

adet dönemi vücut su tuttugu i.in ağırlık deişimleri yavaşlarmış bence bunu göz önünde bulundurun ve çaya devam edin derim ben.harika sonuçlar duyuyoruz

bitkileri ayrı ayrı demlemek derken? nasıl yani hepsinden 1 tutam yeşil çaydan 2 tutam koyup kaynar suyla demlemiyormuyuz bir cezvede hepsini tek tek demlemek garip geldi bana benmi yanlıs yapıyorum?

hayır canım sen doğru yapıyorsun ,ben yanlış ifade ettim.ben de senin gibi demliyorum

X