5 haftalık gebelik kese var btchcg 2250 lekelenme yardım

Angels4161

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2023
79
38
28
Son adet tarihim 6 Şubat 5 hafta 3 günlük hamileyim ara ara lekelenmem oluyordu bugünde oldu doktora gittim kadın doğum karından baktı göremedim keseyi dedi sonra radyllojiye gonderdi o karnından baktı kese var dedi daha küçük dedi sonra o raporu doktora götürdüm pazartesiyi beklicez dedi 3 gün önce başka hastanede bthcg yapılmıştı o değer 1100 du bugunde yapıldı 2200 geldi doktor beğenmedim bunu dış gebelik boş gebelik herşey olabilir progestan veremem sana dedi yardım böle bişey yaşayan varmı

Son adet tarihim 6 Şubat 5 hafta 3 günlük hamileyim ara ara lekelenmem oluyordu bugünde oldu doktora gittim kadın doğum karından baktı göremedim keseyi dedi sonra radyllojiye gonderdi o karnından baktı kese var dedi daha küçük dedi sonra o raporu doktora götürdüm pazartesiyi beklicez dedi 3 gün önce başka hastanede bthcg yapılmıştı o değer 1100 du bugunde yapıldı 2200 geldi doktor beğenmedim bunu dış gebelik boş gebelik herşey olabilir progestan veremem sana dedi yardım böle bişey yaşayan varmı
Öncelikle bebişiniz hayırlı olsun, çok minik olduğu için bebişi görememiş olabilirler. Cihaz kalitesine göre değişiyor. Eğer dış gebelik olsa idi , konumundan dolayı size söylerlerdi. Yeri gözüküyor sonuçta tutunduğu yer. Orada sonradan oluşan dış gebelik ihtimalini anlayamadım. Geç döllenme oldu ise yine göremeyebilir. Ben de 5 hafta 4 günlükken ultrasonda gördüm. 10 gün sonra gel kontrole kalp sesini duyalım dediler.
Kanama bazı kişilerde olabiliyor. Kendinizi yormayın , cinsel ilişkiye tehlike geçene kadar ara verin ki zaten doktor da söylemiştir. İçinize sinmiyorsa isterseniz başka bir hastanede araştırıp muayene olabilirsiniz.
Boş gebelik derken gebelik döllenme oluşuyor ama sağlıksız gebelik ise bebişin dna sı vs vücut gebeliği istemiyor bir şekilde sonlanır. Ama sizinki çok minik henüz. Gebelik sağlıklı değilse kanama ile atmaya çalışıyor. Fakat sizin kanamanın sebebi ne, kanama bölgesi neresi vs o belirsiz yazmamışsınız. Güzel sağlıklı bebiş haberleri almanız dileğiyle🤍

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?
Bende bu şekilde oldu ama ben 6+5 de kalp atışını duydum cnim suan 7+5 im ve benim baştan beri lekelenmeleerim devam ediyor ama doktorlar birşey yok diyor progestan desteği alıyorum o kadar vajinal ultrosondan baksaydi görürdu ama az bekle istersen gidince inşallah duyarsın

Ben 6+4te vajinal muayene ile duydum. Karından ultrasonda geç görünüyor o yüzden genelde 7-8 haftalarda çağırıyorlar. Haftaya duyarsın bence. Vajinal muayene için endişelenmeyin bebeğe bir şey olmuyor. Sonuçta hamilelik boyunca ilişki yaşayacaksınız. Muayene aletinden bir zarar gelmez. Düşük tehlikesi varsa bakmazlar zaten.

Bende bu şekilde oldu ama ben 6+5 de kalp atışını duydum cnim suan 7+5 im ve benim baştan beri lekelenmeleerim devam ediyor ama doktorlar birşey yok diyor progestan desteği alıyorum o kadar vajinal ultrosondan baksaydi görürdu ama az bekle istersen gidince inşallah duyarsın
İnşallah pazartesi başka doktora gidicem doktorumdan da hiç memnun kalmadım zaten folat değerim çok düşük 1.26 gerek yok ilaç kullanmana diyor. Ama başka doktorlar hamile kalmadan 3 ay öncesinden bile başlamanız lazım diyor. Hangisine inanacağım şaşırdım

İnşallah pazartesi başka doktora gidicem doktorumdan da hiç memnun kalmadım zaten folat değerim çok düşük 1.26 gerek yok ilaç kullanmana diyor. Ama başka doktorlar hamile kalmadan 3 ay öncesinden bile başlamanız lazım diyor. Hangisine inanacağım şaşırdım
Merak etme dua et bende yarın kontrole gidicem inşallah hayırlı haberler alırız

X