5 haftalık gebelik ve açık pembe kanama

İnşallah birşey olmaz canım aslında çoğu kişi yaşıyor endişelenme belki hafif bir kanama alanı oluşmuştur dinlenmeyle geçer inşallah. Bol bol dinlenmeye bak çok yorma kendini, uzanma bir yerlere, çok ayakta kalma. Rabbim korusun bebeklerimizi 🤲🏻
Amin inşallah 10.50 de randevum var dua edin kötü birşey duymayayim

Bu normal bence de ama doktor baksin tabi ki yine de. Enfeksiyon da olabilir diger arkadaslarin dedigi gibi. Enf varsa antibiyotik kullanmaktan cekinmeyin 🥰🙏🏻
İlk gebeligjm haliyle bilmiyorum yasamadigim şeyleri ogreniyorum benim için oldukça stresli bir durum gidince öğreneceğiz bakalim

İlk gebeligjm haliyle bilmiyorum yasamadigim şeyleri ogreniyorum benim için oldukça stresli bir durum gidince öğreneceğiz bakalim
Doktordan çıktım kuzum 5+2 gelişimde problem yok köyü adet ve pihtili bir şekilde kanama gelmediği sürece gelmeme gerek yokmuş istirahat dedi

Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım 5. Hafta sabah adet gibi kanamam oldu pıhtı fa vardı biraz acile gittim embriyolar duruyor 2 tane bekle sonra çarşamba kadın doktoruna git kontrol ol dedi, üzüntüden ölüyorum şuan adet sancısı gibi kramp ve kanaması olan ama doğuran var mı nasıl bir süreç bu ? Kanama olduktan sonra düşmeyeceğine inanamıyorum

Merhaba arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım 5. Hafta sabah adet gibi kanamam oldu pıhtı fa vardı biraz acile gittim embriyolar duruyor 2 tane bekle sonra çarşamba kadın doktoruna git kontrol ol dedi, üzüntüden ölüyorum şuan adet sancısı gibi kramp ve kanaması olan ama doğuran var mı nasıl bir süreç bu ? Kanama olduktan sonra düşmeyeceğine inanamıyorum
Mutlaka doktora git bekleme

Kızlar 5 haftalık gebeyim dün doktorum progestan başladı hafif kanamam var diye bugün yine peceteye açık pembe idrar sonrası geldi bunu yaşayan var mı çok korkuyorum.
İlacini kullan dinlen ve ani hareketlerden kacin yumurta protein avakado ceviz yaban mersini vs ye duzenli beslen bol su ic

X