5 haftalık gebelikte 8 mm kese kahverengi akıntı😔

2 sinde kese görünmüştü düştü. 1 inde bebek oluşmuştu detaylı ultrasona yollamıstı doktor ufak kalp atısı gorunuyor ya yenı baslıyor ya da duracak dedı sonrada düşük yaptım
Benim dusuklerim hiçbirinde kalp atışı duymadım kese görüp düşük oldu ya da kimyasal şimdi de kese gördüm ama aynı şeyler olucak diye ödüm kopuyor

Arkadaşlar merhaba bugün doktora gittim ve ilk muanem di ve kese gözüktü son adet tarihim 3 Eylül 1 Ekim'de adet olmama gerekiyordu olmadım tahmini yumurtlamam 17 Eylül ama 3 gündür açık renkli sulu kahverengi akıntım var peçete sildikce geliyor daha önce kayiplarim da var böyle yaşayıp sağlıklı gebelik geçiren var mı😔
Saglikli gebelikle progesteron ignesi dufastonla kanama kesiliyor benimde o haftalarda olmuştu 9 haftada kesildi lekelenme

Sağlıklı gebelik olup olmadigini bilmiyorum ki kese gözüktü boyle lekelenmeler oldu
Daha 5haftalik zaten bekle stres yapma inṣallah guzel olur herşey progesteron yardimci olucak zaten hemen kesilmiyor benim 4 5 haftalikken basladi 9 haftada durdu lekelenme bir ara devam ediyor yani icerdeki eski kani atiyor kahverengi şekilde gelmeli.
Önemli olan kirmiziya donmemesi.

Daha 5haftalik zaten bekle stres yapma inṣallah guzel olur herşey progesteron yardimci olucak zaten hemen kesilmiyor benim 4 5 haftalikken basladi 9 haftada durdu lekelenme bir ara devam ediyor yani icerdeki eski kani atiyor kahverengi şekilde gelmeli.
Önemli olan kirmiziya donmemesi.
Yok kırmızı değil çok şükür sadece günde 2.3 defa gelen bı kahverengi oda sildikce geliyor

X