Kızlar çatlatma iğnesiyle hamile kaldım umutsuzluğa düşenler okusun lütfen kafası karışık olanlar hemde !!🧡🫶🏼

Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi

Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi
Olmamış olabilir hemen umudunu kaybetme tekrar dene ❤️

Ya inanmiyorum yazdıklarını okuyunca kendim geldim bende iki gun once igne oldum doktor uc gun devamli iliski dedi esimin bi anda stresten heralde olmadi yani yapamadik sonra igneden yaklasik 40 saat sonra oldu oda hepsi disari akti ben simdi cok uzuluyorum bosa gecti zaman diye suanki durumuz ne acaba sizin
Benim kimyasal gebelikle sonlandı malesef 🥺 aslında ben şunu daha iyi anladım ben pkos olup en ahır şekilde yaşıyordum kilodan dolayı adet olamıyordum ilaçsız kafaya koydum kilo verdim adet görmek için 8-9 kilo verip adet olmaya başladım ilaçla ve iğneyle kalınan gebeliklerin yüzde 50 oranı benim gibi kimyasalla son bulabiliyormuş şimdi ihtimali komple ortadan kaldırmak istedim bu ay hem normal adet oldum ilaçsız hemde normal şekilde yumurtam büyüyüp çatladı yani söylemem o ki pkonuz varsa ilaç almayın 1 ay kendinizi sıkıp kilo verin herşey düzene giriyor ben ilacı bırakmasam yemem durmuyordu çünkü ilaçlar aşırı iştah açıyor

Benim kimyasal gebelikle sonlandı malesef 🥺 aslında ben şunu daha iyi anladım ben pkos olup en ahır şekilde yaşıyordum kilodan dolayı adet olamıyordum ilaçsız kafaya koydum kilo verdim adet görmek için 8-9 kilo verip adet olmaya başladım ilaçla ve iğneyle kalınan gebeliklerin yüzde 50 oranı benim gibi kimyasalla son bulabiliyormuş şimdi ihtimali komple ortadan kaldırmak istedim bu ay hem normal adet oldum ilaçsız hemde normal şekilde yumurtam büyüyüp çatladı yani söylemem o ki pkonuz varsa ilaç almayın 1 ay kendinizi sıkıp kilo verin herşey düzene giriyor ben ilacı bırakmasam yemem durmuyordu çünkü ilaçlar aşırı iştah açıyor
Uzuldum ama hic biseyij sonu degil ben kiloda veriyorum ama fayda etmiyor cenemdeki killar yigenimin sakalindan cok lazer bile fayda etmihor bugun catlatma igmesinim 13. Gunu ama zerre umit yok adet agrim cok fazla hakkimizda hayirlisi insallah

Uzuldum ama hic biseyij sonu degil ben kiloda veriyorum ama fayda etmiyor cenemdeki killar yigenimin sakalindan cok lazer bile fayda etmihor bugun catlatma igmesinim 13. Gunu ama zerre umit yok adet agrim cok fazla hakkimizda hayirlisi insallah
Bende aynı kıllardan ilalllah ettim lazere gide gide canım cıktı bittikleri de yok bıktım ne çileydi bu hastalık

Kozlar öncelikle merhaba şimdi çok uzatmadan ilk seferde nasıl hamile kaldığımı anlatacağım size
Öncelikle burada milyon hatta zibilyon tane çok yazı okudum. Ben bu ayın belki daha sonra okuyacaklar olacağı için tarih bırakıyorum 07.08.2023 ben polistikover hastasıyım ve adet göremiyorum ilaçsız evlendiğimiz ay kendi kendime ilk adetimle gebe kaldım yedinci haftada kalp atışını duyamadımz için zorunlu kürtaj gerçekleşti daha sonra konumuza dönersek ayın 7’sinde aletimi gördüm hiçbir doktor yardımı almadan Letu yumurta büyütücü ilacı kullanmaya başladım hiçbir doktorun gözetiminde olmadan daha sonra ilaç bittikten hemen sonra bir doktora gidip muayene gördüm böyle böyle bir ilaç kullandığımı ve yumurta mı büyüyüp büyümediğine bakmasını istedim ilaç biter bitmez kontrol ettirdiğimde 9 mm deydi ve doktor çok ümitlenmemi söyledi tabi moralim bozuldu ben de hemen eve gelir gelmez 2 3 gün daha ilacı devam ettim daha sonra eşimle yazlığımıza gittik orada bir devlet hastanesine muayeneye gittim çünkü o bayan doktor bana sen yinede cuma günü gel yani tam beş gün sonrası çağırdı beni yumurtanın düğme derecesine yine de bakalım ona göre çatlatma iğnesi verelim dedi sonra ben orada farklı bir devlet hastanesi nde doktora gittiğimde de 20 milime geldiğini çatlatma iğnesi yazabileceğini söyledi iğneyi ayın 18 ’unda vurdurdum
Ayın 19’unda gece birde ilişki önerildi eşim bugün piskolojim pek iyi değil diyerek ilişki reddetti zar zor sadece bir kez ilişkiye gire bildik ve ben tamamen o iki tedaviden asla çocuk olmaz kafasına girdim daha sonra hızlı gebelik testi alıp beşinci gün test yaptım çift çizgi çıktı tabii ki bu ilacın vücuttan atılması zamanına bağlı benimki yedinci günü sabahında tamamen ilaç yani çatlatma iğnesi vücudumdan gitmişti bu arada aşırı derecede göğüs ağrısı ara ara ateşlenme gibi haller birkaç kez de sabahları kalktığımda mide ekşimesi ağzımda kötü bir tat kasıklarımda yoğun bir ağrı akıntı başlamıştı baş ağrısı muhteşem derecede agresif hal bunlar gibi belirtiler olmaya başladım bir de iki gün kalktığımda uyanır uyanmaz çikolata aramaya başladım daha sonra biz bu aydan ümidimizi kestik ve bugün size bunu yazdığım tarihte ayın 26’sı şu an tüp bebek merkezine gidip aşılama yaptırmak için fiyat alma bilgi almak için çok Ünlü bir tıp merkezine gittim oradaki doktorda kullandığımız iğneyi tedavi söylediğimde de bugün kaçıncı günün dedi sekiz dedim sekizde mutlaka kan tahlili nde çıkacağını yoksa çıkmıycağını söyledi o yüzden bir kan tahlili yaptıra bilirsin dedim rahim filmi vs bir sürü şey vardı beni yolladı benim de kafamda? Kaldı eşime yaptıralım dedim ve kan tahlilim 9,95 geldi internette araştırdım üzere de birinci hafta olarak görünüyor daha yeni tutunmaya çalışıyor belki tutundu bilmiyorum ama daha bir haftalık gebeyim tabii ki üç gün sonra tekrar eşimle bir kan testine gidelim yükselme var mı diye baktıralım dedik yani işin Özü şunu söylemek istiyorum ben de çok yolun başındayım ama burada araştırma yaparken şunu mutlaka dikkat edin bazı günler buradaki okuduklarımla çok heveslendim bazı günlerce hadi ya o zaman benim bu ay olmadı ümitsizliğine kapandım bugün tıp merkezine gittiğimizde eşimle sadece etrafımızda baktık ve şunu söyledik insanlar ne kadar negatif ve ne kadar mutsuzlar olmayabilir yıllardır bekliyor olabilirsiniz ama Allah doğru zamanda belirliyor ben böyle inanıyorum hattaeşimle birbirimize biz de belki aşılama ya da tüp bebek deneyebiliriz olmayadabilir ama Ümitsizliğe kapılmak çok kötü bir şey çünkü siz milyon parada dökseniza doktora da çok güvensiniz yumurtanıza süper kalitemize çok da güvenseniz Allah vermek istemedikten sonra vermez en önemlisi de şunu söylemek istiyorum burada sekizinci günde doğru çıkmaz mutlaka 12. günde yaptırın yazılarını çok okudum daha sonra işte göğüs ucu baş dönmesi mide Bulanması mide ekşimesi gibi belirtileri söyleyen insanların yazıların altına canım onlar iğnenin etkisi diye yazanlar evet okey bir etkisi var ama şunu da unutmayın hatta bu ay ya da önümüzdeki ay çatlatma iğnesi tedavisi görecekseniz kafanızda soru işareti Kalmasını istemiyorsanız ve durumunuz varsa hızlı gebelik testlerinden 5. 6 tane eve alıp her sabah bir tane yapmanızı ve çizginin ne zaman kaybolduğunu bakmanız lazım kaybolduktan sonra sekizinci gününüz dolunca da mutlaka gebelik testini Cannes’da baktırmanız gerekiyor mesela ben dokuzu gördükten sonra eve gelip hızlı gebelik testi yaptım da hiçbir şey çıkmadı çünkü doktor idrara en geç vurur dedi en hızlı kada görünüyor muş inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin hamilenin duası kabul olurmuş belki dış gebelik belki kimyasal bilemiyorum belki onlardan biridir yükselme derecesine bağlı her şeyin hayırlısını diliyorum kendim için de hepinizi çok öpüyorum umutsuzluğa kapılmayın piskoloji bu işte çok önemli Rabbim isteyen herkesin kucağına doldursun
Merhaba öncelikle csvap verorseniz çok sevinirim letu ilacının doktor yazması gerekiyor diye biliyorum yani doktor yazmadan reçetesiz veriliyormu

Çok geçmiş olsun üzülmeyin inşallah en kisa zamanda tekrar mutlu haberi alırsınız bende de pcos var 6 ayda 99 kilodan 84 kiloya düştüm hala diyet yapıyorum spor yapıyorum boyum da 164 sorun olmazsa sizin kilonuz kaç bende adet söktürücü içmeden adet olamiyorum. Oluyorum ama 1 buçuk 2 ayda düzensiz oluyorum kilo verdikce dhzene girer dediler hala düzelmedi dahada çok kilo vermem gerekecek letuyu çok duydum ama reçetesiz mi aldınız doktor kontrolü olmadan kullandım demişsiniz

Merhaba öncelikle csvap verorseniz çok sevinirim letu ilacının doktor yazması gerekiyor diye biliyorum yani doktor yazmadan reçetesiz veriliyormu
Reçetesiz alınıyor ama doktorlar kullanımını sağlıklı bulmuyor daha önce de kullandıgım için ben tecrübeli olduğum için kullandım

Çok geçmiş olsun üzülmeyin inşallah en kisa zamanda tekrar mutlu haberi alırsınız bende de pcos var 6 ayda 99 kilodan 84 kiloya düştüm hala diyet yapıyorum spor yapıyorum boyum da 164 sorun olmazsa sizin kilonuz kaç bende adet söktürücü içmeden adet olamiyorum. Oluyorum ama 1 buçuk 2 ayda düzensiz oluyorum kilo verdikce dhzene girer dediler hala düzelmedi dahada çok kilo vermem gerekecek letuyu çok duydum ama reçetesiz mi aldınız doktor kontrolü olmadan kullandım demişsiniz
Merhaba. Benim boyum 174 kilom 90,6 dü şimdiyse 83 ilk adetimi 33 gün sonra oldum yumurtlamamı takip ettim şimdi bekleme sürecindeyim

Kilo verme konusunda asla pes etme çünkü polislik oer sendromu kiloyu çok seviyor ne kadar çok kilo alırsam adette daha büyük sıkıntılar yaşarsın her zaman ne kadar çok kilo verirsen adetini o kadar düzene sokmuş olursun bir de tavsiyem bu ay ben de deneyeceğim eğer ki adet olursam âdetin birinci günü soğan kürü ne başlayacağım rahimdeki bütün iltihabî alıp çocuğa hazır hale getiriyor

Kilo verme konusunda asla pes etme çünkü polislik oer sendromu kiloyu çok seviyor ne kadar çok kilo alırsam adette daha büyük sıkıntılar yaşarsın her zaman ne kadar çok kilo verirsen adetini o kadar düzene sokmuş olursun bir de tavsiyem bu ay ben de deneyeceğim eğer ki adet olursam âdetin birinci günü soğan kürü ne başlayacağım rahimdeki bütün iltihabî alıp çocuğa hazır hale getiriyor
bende diğer adette soğan incir havuç kurunr baslamayi düşünüyorum bu adet geçti evet pcos kilodan stresten besleniyo hala diyetteyim boyuma uygun kiloya düşene kadar devam

Malesef bugün kimyasal oldugunu ogrendim

Benimde başıma geldi önce çok sevinmiştim sonra yine hüsran beklemek sabretmek bizler için cok zor ama inanıyorum rabbim elimizi boş bırakmayacak

X