Kızlar çatlatma iğnesiyle hamile kaldım umutsuzluğa düşenler okusun lütfen kafası karışık olanlar hemde !!🧡🫶🏼

Regle beş gün kaldı bugun iğnenin 8.günü test yaptım yine pozitif çıktı iğneden herhalde ama bugün regl şişkinliği ve ağrısı arada yokluyor hamilelikte de oliyor mu böyle acaba bilmiyorum nasip

Kozlar öncelikle merhaba şimdi çok uzatmadan ilk seferde nasıl hamile kaldığımı anlatacağım size
Öncelikle burada milyon hatta zibilyon tane çok yazı okudum. Ben bu ayın belki daha sonra okuyacaklar olacağı için tarih bırakıyorum 07.08.2023 ben polistikover hastasıyım ve adet göremiyorum ilaçsız evlendiğimiz ay kendi kendime ilk adetimle gebe kaldım yedinci haftada kalp atışını duyamadımz için zorunlu kürtaj gerçekleşti daha sonra konumuza dönersek ayın 7’sinde aletimi gördüm hiçbir doktor yardımı almadan Letu yumurta büyütücü ilacı kullanmaya başladım hiçbir doktorun gözetiminde olmadan daha sonra ilaç bittikten hemen sonra bir doktora gidip muayene gördüm böyle böyle bir ilaç kullandığımı ve yumurta mı büyüyüp büyümediğine bakmasını istedim ilaç biter bitmez kontrol ettirdiğimde 9 mm deydi ve doktor çok ümitlenmemi söyledi tabi moralim bozuldu ben de hemen eve gelir gelmez 2 3 gün daha ilacı devam ettim daha sonra eşimle yazlığımıza gittik orada bir devlet hastanesine muayeneye gittim çünkü o bayan doktor bana sen yinede cuma günü gel yani tam beş gün sonrası çağırdı beni yumurtanın düğme derecesine yine de bakalım ona göre çatlatma iğnesi verelim dedi sonra ben orada farklı bir devlet hastanesi nde doktora gittiğimde de 20 milime geldiğini çatlatma iğnesi yazabileceğini söyledi iğneyi ayın 18 ’unda vurdurdum
Ayın 19’unda gece birde ilişki önerildi eşim bugün piskolojim pek iyi değil diyerek ilişki reddetti zar zor sadece bir kez ilişkiye gire bildik ve ben tamamen o iki tedaviden asla çocuk olmaz kafasına girdim daha sonra hızlı gebelik testi alıp beşinci gün test yaptım çift çizgi çıktı tabii ki bu ilacın vücuttan atılması zamanına bağlı benimki yedinci günü sabahında tamamen ilaç yani çatlatma iğnesi vücudumdan gitmişti bu arada aşırı derecede göğüs ağrısı ara ara ateşlenme gibi haller birkaç kez de sabahları kalktığımda mide ekşimesi ağzımda kötü bir tat kasıklarımda yoğun bir ağrı akıntı başlamıştı baş ağrısı muhteşem derecede agresif hal bunlar gibi belirtiler olmaya başladım bir de iki gün kalktığımda uyanır uyanmaz çikolata aramaya başladım daha sonra biz bu aydan ümidimizi kestik ve bugün size bunu yazdığım tarihte ayın 26’sı şu an tüp bebek merkezine gidip aşılama yaptırmak için fiyat alma bilgi almak için çok Ünlü bir tıp merkezine gittim oradaki doktorda kullandığımız iğneyi tedavi söylediğimde de bugün kaçıncı günün dedi sekiz dedim sekizde mutlaka kan tahlili nde çıkacağını yoksa çıkmıycağını söyledi o yüzden bir kan tahlili yaptıra bilirsin dedim rahim filmi vs bir sürü şey vardı beni yolladı benim de kafamda? Kaldı eşime yaptıralım dedim ve kan tahlilim 9,95 geldi internette araştırdım üzere de birinci hafta olarak görünüyor daha yeni tutunmaya çalışıyor belki tutundu bilmiyorum ama daha bir haftalık gebeyim tabii ki üç gün sonra tekrar eşimle bir kan testine gidelim yükselme var mı diye baktıralım dedik yani işin Özü şunu söylemek istiyorum ben de çok yolun başındayım ama burada araştırma yaparken şunu mutlaka dikkat edin bazı günler buradaki okuduklarımla çok heveslendim bazı günlerce hadi ya o zaman benim bu ay olmadı ümitsizliğine kapandım bugün tıp merkezine gittiğimizde eşimle sadece etrafımızda baktık ve şunu söyledik insanlar ne kadar negatif ve ne kadar mutsuzlar olmayabilir yıllardır bekliyor olabilirsiniz ama Allah doğru zamanda belirliyor ben böyle inanıyorum hattaeşimle birbirimize biz de belki aşılama ya da tüp bebek deneyebiliriz olmayadabilir ama Ümitsizliğe kapılmak çok kötü bir şey çünkü siz milyon parada dökseniza doktora da çok güvensiniz yumurtanıza süper kalitemize çok da güvenseniz Allah vermek istemedikten sonra vermez en önemlisi de şunu söylemek istiyorum burada sekizinci günde doğru çıkmaz mutlaka 12. günde yaptırın yazılarını çok okudum daha sonra işte göğüs ucu baş dönmesi mide Bulanması mide ekşimesi gibi belirtileri söyleyen insanların yazıların altına canım onlar iğnenin etkisi diye yazanlar evet okey bir etkisi var ama şunu da unutmayın hatta bu ay ya da önümüzdeki ay çatlatma iğnesi tedavisi görecekseniz kafanızda soru işareti Kalmasını istemiyorsanız ve durumunuz varsa hızlı gebelik testlerinden 5. 6 tane eve alıp her sabah bir tane yapmanızı ve çizginin ne zaman kaybolduğunu bakmanız lazım kaybolduktan sonra sekizinci gününüz dolunca da mutlaka gebelik testini Cannes’da baktırmanız gerekiyor mesela ben dokuzu gördükten sonra eve gelip hızlı gebelik testi yaptım da hiçbir şey çıkmadı çünkü doktor idrara en geç vurur dedi en hızlı kada görünüyor muş inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin hamilenin duası kabul olurmuş belki dış gebelik belki kimyasal bilemiyorum belki onlardan biridir yükselme derecesine bağlı her şeyin hayırlısını diliyorum kendim için de hepinizi çok öpüyorum umutsuzluğa kapılmayın piskoloji bu işte çok önemli Rabbim isteyen herkesin kucağına doldursun
Ne kadar güzel şeyler yazmışsın Rabbım den umit kesilmez o ol der ve olur inşallah isteyen herkese nasip etsin Rabbım.Benim yaşım 42 klomen ve ovitrelle kullandım bugün adetime 7 gün var hem çok ümitliyim hem çok korkuyorum. Rabbım inşallah nasip eder umutla bekleyen bizlere.

X