50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

ya o bisi mi kendimi zorluorm masada sürahi su duruo bardakta..ııh icemiorm..zorlasam da gecmio bogazımdan...gene bitki cayı kola meyve suyu kahve falan aranıyorum:S

o zaman bence içtiğimiz su miktarını da yazalım,anca,belki gaza gelir de içeriz biraz ben şimdi aralıklarla yarım litre içtim,bizim evde de içen yok ki,aklıma gelsin de içeyim

bu hafta berbatım valla ben..
final haftası ve bu hafta cok yogun ne rejime ne yediime dikkat edemiorm :KK43:

anaaa 50 kilo insan zayıflamaya çalışır mı hiç?
isteyene Allah kolaylık versin ne diyeyim

kız sende alemsin o midemi bozar şu bağırsağımı bozar nyse şaka sınavların var hasta etme kendini bende gastrit ve reflü olduğu halde dokunmuyo şükür

e walla bi bozulursam bir daha toplayamam kaydirigubbakcemile3

ama feci gaza geldim her gun bu tempoda devam edicem yalnız biraz mıde bulantısı var o da sanırım çok su içmekten :nazar:

e walla bi bozulursam bir daha toplayamam kaydirigubbakcemile3

ama feci gaza geldim her gun bu tempoda devam edicem yalnız biraz mıde bulantısı var o da sanırım çok su içmekten :nazar:

canım ne kadar su içiyorsun günde,ben buggünden itibaren başladım su içmeye

onun yerine sirkeli ballı su içsene o da koruyo çok şükür bu sene 1 defa hastalandım o da çok ağır geçmedi ama ben gece yatmadan önce sadece elma sirkkeli ılık su içiyom

canim ya neden gece yatmadan once iciyosun ,ben genelde yani ictigim zaman yemekten once iciyorum ,tabi midemde sorun oldugu icin cok zaman icmiyorum ,istahim acik oldugu gunlerde daha fazla iciyorum

ben de canım bitki çayları ile suyun yerini telafi etmek istedim ama araştırdımçay gibi sıvı gıdaların dışında en az 2 litre su içmek gerekiyormuş,su içmek aklıma bile gelimiyor maalesef

aynen canim bende senin gibiyim haftada bir litreyi birak bir bardak icmem
ama gunde 4 bardak yesil cay icerim zaten karnim dolu oluyo bide suyu almiyo onun yrine geciyodur diye dusunurken malesef gecmiyomusun cayin haricinde 2litre su icmek gerekmis, bunu biliyorum hala ismiyorum aklima gelmiyo

canım ne kadar su içiyorsun günde,ben buggünden itibaren başladım su içmeye

iki küçük pet şişe anca bitiriyorum ama o kadar cok bıtkı cayı ıcıyorum kı artık midem sıvı bıseyi kabul etmıyor -tatlicadiarzu-

myocean ın tavsıye ettıgı cayı içmeyi düşünüyorum ama cumartesıyı beklıyorum :kahve:

slm bende geldim 53 kiloyum bazi gunler 54 de olabiliyor :jeyyar: boyum 1 66. 50 kilo olmak istiyorum. evlendigimde 48 kiloydumm. o kadar olamasamsa 50 kilo olsam iyidir. dogumdan sonra verdim kilolari ama simdi son 3 4 aydir 1 gram veremiyorum. amaaaa cokk tatli yiyorum. biri bana dur demeli.

esim tatliyi cok sevmedigi icin yaptigim 1 kalip keki 2 gunde tek basima yiyebiliyorum. cokacimcoook saka gibi ama gercek. ay cok utandim simdi. artik yemiycemmmmm.

slm bende geldim 53 kiloyum bazi gunler 54 de olabiliyor :jeyyar: boyum 1 66. 50 kilo olmak istiyorum. evlendigimde 48 kiloydumm. o kadar olamasamsa 50 kilo olsam iyidir. dogumdan sonra verdim kilolari ama simdi son 3 4 aydir 1 gram veremiyorum. amaaaa cokk tatli yiyorum. biri bana dur demeli.

esim tatliyi cok sevmedigi icin yaptigim 1 kalip keki 2 gunde tek basima yiyebiliyorum. cokacimcoook saka gibi ama gercek. ay cok utandim simdi. artik yemiycemmmmm.

canim bende 2 yil oncesine kadar 50 kiloydum tam ideal kilomda yani ama ne olduysa evlendikten sonra oldu 2 senede 7 kilo aldim:çok üzgünüm:veremiyorumda cok zor ya ne yapacaigim bilmiyorum.

ekmek yemiyorum,tatliyi da kestim ama kilolar yine yerinde.senağlamakötükedihüso

püsküütüm ellerine sağlık
cok güzel olmus burası :1hug:

selam kızlar
rejime 60 ile basladım
bir senede 4 kilo verdim :roflol:

şimdi 6 kilo fazlam var :nazar:
sağlıklı olduğuna inanmadığım halde fx15 kullanıyorum

sabah: 2 dilim ekmek bi kk peynir bir salatalık yidim

merhaba kızlar a.s.
püskütçüm emeğine sağlık çok iyi düşünmüşsün burayı
çok güzel olmuş a.s
kızlar bende diyete 59 kiloyla başladım kaydirigubbakcemile2
şu anda 56 kiloyum
amacım 52 kilo olmak a.s

Sabah yürüyüş yapmak için kalktım koşu bandıyla. ama sonra temizlik yapmaya başladım. Kızım uyanmadan işlerimi halletmek istedim. şimdi kahvaltımı yaptım. peynir zeytin domates maydanoz marul ve ince 1 dilim çavdar ekmeği yedim.
artık kızım uyandıktan sonra yanıma alıp yürümeye çlalışacam. öpüyorum anacım.

sudan bahsetmişsiniz arkadaşlar bol su tüketilmeli ben 2 sürahi suyumu bitiriyorum eve gidince içtiğimde cabası .. rejimle alakalı değil herzaman çok içerim.

kızlar bende günde 2 lt su içmeye çalışıyorum
1 lt iş yerinde pet şişem sürekli yanımda
evde de 1 lt içiyorum
bu sabah yediklerim cokacimcoook
1 dilim kepek ekmeği,3 zeytin,2 dilim peynir,1 tk reçel

YA BURASI COK GUZEL OLMUS....bende kilo vermek istiorum...kilon 51 olmak istedigim ise 48-49..ama olmuo iste o 2-3 kilo gitmio..ustelikte hic aburcubur, yaglı kızartma vs..yemem...hareket etmesem mutsuz olurum....benim sorunum sanirim vucudumun fazla su tutmasi...gecirdigim bi rahatsizlik doneminde tam 45 kilo su tuttumu bilirim...dusunsenize neredeyse 100 kilo olmustum...doktorlar bile sok oldu....

ozellikle aksamlari aburcubur yerine su icerim..ama genede..veremedim....bu arada boyum 1.62:KK43:

bende zayıflamak istiyorum :kızgın:

1,70 boyum 58 kiloyum :çok üzgünüm: 3 kilo versem çok güzel olucak

ama nedense hemen yüzümden gidiyor benim senağlama cok çirkin oluyorum o zaman senağlama bi de millet demez mi sen zayıfladın mı die senağlama

kızlar öğlen ıspanak haşlayıp yoğurtlayıp yedim ince 1 dilim çavdar ekmeği ile
arada 2 adet meyve yemeyi düşünüyorum( 1 elma 1 portakal). Akşamda küçük bir kase çorba ve 6 kaşık susuz sebze yemeği yiyecem. başka da bir şey yemeyi düşünmüyorum. 1 saatte yüreyeceğim.

X