6+2 kalp atışı duyulmadı..

Sevimsiz01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
419
236
34
Merhaba herkese. Bugün sat göre 6+2 ama ultrasonda 6+0 çıktı. Vajinal da bakmasına rağmen kalp atışı duyulmadı. Kese şekli düzgün değil. Yolk salk embriyodan büyük. Bunlar istemediğimiz şeyler. Büyğk ihtimal düşükle sonuçlanacak dedi. Daha önce de çok yazdım buralara. Bilenler bilir. 2 düşüğüm olmuştu. Bu sefer de böyle olunca ne hissettiğimi bile bilemedim. Aslında umudum kalmadı. Var mı başına böyle bişe gelen. Sonradan kalp atışı duyan. Doktor hiç umut vermedi. Bu sefer de olmassa zaten bir daha denemeyeceğim. Pskolojik olarak yıprandm. Neden de bulamıyorlar zaten. Hamile kalmamda sorun yok. Ama işte sonrası sıkıntı. Çok şükür bir oğlum var. Rabbim ona sağlıklı uzun ömür versin. İlla kardeş isteyecektir. Ama ben elimden geleni yaptğma inanıyorum. Rabbimbi vermiyorsa vardır bir bildiği..

Alıntı

Benim 6+1 de 3 mm ken duyulmuştu canım herşey güzeldi 8+6 da kalp atışı durdu herşey nasip canım herşey olucagına varır

Keşke ben de böyle düşünebilsem. Neden oldu niye oldu demekten içim içim içiyor :KK43: aşamıyorum bir türlü
Bende ilk 1 hafta cok ağladım isyan ettim ben mi yaptım benim yüzümdenmi dedim 2 yıl sonra 2.aşılama ile olmuştu çok beklemiştim ama nasip kuzum napabiliriz ki giden geri gelmez rabbim böyle nasip etti

Bende ilk 1 hafta cok ağladım isyan ettim ben mi yaptım benim yüzümdenmi dedim 2 yıl sonra 2.aşılama ile olmuştu çok beklemiştim ama nasip kuzum napabiliriz ki giden geri gelmez rabbim böyle nasip etti
Aynen öyle canım. Herşey allah tan. Ne gelir ki elimizden. :KK43: bu sefer ben ağlayamıyorm da kanım çekildi sanki. Bomboş hissediyorum. Geçen sefer de öyle olmuştu. Ama snraki patlama daha kötü oldu

Aynen öyle canım. Herşey allah tan. Ne gelir ki elimizden. :KK43: bu sefer ben ağlayamıyorm da kanım çekildi sanki. Bomboş hissediyorum. Geçen sefer de öyle olmuştu. Ama snraki patlama daha kötü oldu
Rabbim sabrını veriyor çok ağladım krizlere girdim şuan 15 günğ geçti yinede arada ağlasamda rabbime şükürediyorum hayırlısı buymuş demek diye benim kendiliğinden olmuyor olurmu olmaz mı bilmiyorum bile senin kendiliğinden oluyor şükür ki

Rabbim sabrını veriyor çok ağladım krizlere girdim şuan 15 günğ geçti yinede arada ağlasamda rabbime şükürediyorum hayırlısı buymuş demek diye benim kendiliğinden olmuyor olurmu olmaz mı bilmiyorum bile senin kendiliğinden oluyor şükür ki
Senn acın çok yeniymiş Rabbim sabırlar versin. Gerçekten çok çok zor. O kadar iyi anlayabiliyorm ki seni. Hiçbir söz teselli etmiyor ama maalesef. Tüp bebek miydi senn

Geç yumurtama olabilir diye bekletiyorlar birde almak için 7 milime kadar bekliyorlar burda gün geçtikçe kese ve bebeğim büyüyor o yüzden bekliyorlar

Perşembe günü gitmiştim. 1 hafta sonra tekrar gel dedi. Daha gitmedim ben de. Acaba başka doktora mı gitsem diyorum
Benim ilk gittiğim doktor 6 haftalıkken hemen kürtaj dedi belki ben 6 doktora gittim ilk gittiğimden hariç hepsi dedıkı kese sağlam bebek milim olarak büyüyor bekleyelim dediler bende bekliyorum regl e göre hesaplıyorlar ama benimki planlı gebelik degıldı bekli 10 gün belki 20 gün sonra hamile kaldım bilemem ki bunu hiçbir doktor bilemez biz duyupta sonrasında duymama gibi bir sorum yaşamadık daha hiç duymadık acaba geç yumurtama veya döllenme mi oldu umuduyla bekliyoruz lekelenme oldu progeston istedim doktordan doğru olur kullanın dediler çünkü kese sağlam dediler size de tavsiyem kese sağlam diyorlarsa bebekte de milim olarak büyüme varsa bekleyin derim ben Suan doktorlara göre 10. Haftadayım ama beklicem çünkü 10 haftalık olduğuna inanmıyorum ben yılbaşı günü betahcg 70 çıkarak öğrendim yanı 1 haftalık oluyor bugüne göre hesaplarsam 7. Haftadayım yanı dicem hesaplamalar çok doğru olmuyor sizin sağlığınızı etkileyen bir durum yoksa beklemenızı tavsiye ederim

X