6 haftalık Kalp Atışı

tbktbk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
5
0
27
Merhaba kızlar 6+0 hamileyim dün doktorum hem karnımdan hem alttan muayene etti ama kalp atışını duyamadık bir hafta bekleyelim ya daha oluşmamıştır küçüktür dedi ya da kalbi durmuştur dedi anlayacağınız yüzde elli şans verdi bir hafta sonra tekra kontrole gelmemi söyledi. Bebek ve yolk göründü kesemde de sıkıntı yok. Sizce ilerleyen haftalarda duyulur mu bu haftalarda duymayıp sonra duyan arkadaşlar var mı ?

Merhaba kızlar 6+0 hamileyim dün doktorum hem karnımdan hem alttan muayene etti ama kalp atışını duyamadık bir hafta bekleyelim ya daha oluşmamıştır küçüktür dedi ya da kalbi durmuştur dedi anlayacağınız yüzde elli şans verdi bir hafta sonra tekra kontrole gelmemi söyledi. Bebek ve yolk göründü kesemde de sıkıntı yok. Sizce ilerleyen haftalarda duyulur mu bu haftalarda duymayıp sonra duyan arkadaşlar var mı ?
Ben 5+4'te keseyi gördüm, 10 gün sonra kalp sesini duyduk.
Bunda ultrason cihazının kalitesi yeniliği önemli ve belki de küçük veya geç döllenme de olabilir 🌸 içinizi ferah tutun inşallah güzel haber alırsınız

5+6 dayken gitmişsin doktora duyulmayabilir haftaya duyacağını düşünüyorum ben :) çoğu arkadaşım 6+1den sonra duymuştu. Bende 6+4te duydum. Erken olabilir henüz çok kucukk :)

İnşallah dediğiniz gibi olur arkadaşlar ilk gebeliğim ve uzun süre denemem sonucu oldu çok korkuyorum ve endişeliyim

Merhaba benimde 6+5 bugün ultrasonyondada vanijal muayene de kalp atışını duyamadık 😓

Kalp atışı icin en az 7 8 haftalik olması gerekiyor bende 5+5 haftalik hamileyim doktor iki hafta sonraya randevu verdi kalp atışı için

X