67 kilodan 57 kilo hedefi (3 ayda) katılmak isteyenler?!

canım pirinç lapası ile kaç kilo verdiğini bizede bildirirmisin? haftaya bende yaparım işe yarıyosa, patates yoğurt diyetinden sonra 1 hafta normal diyet yapayım
Tabii veririm inşallah irademe yenik düşmezsem. Sen patates yoğurt diyetini nasıl yapıyosun?3 öğün sadece bunları mı yiyosun canım.

yaa neden çok iyiydi 800 gram

arkadaşıma kahve içmeye gittim orda bozuldu canım. ama güzel bi diyet iyi kilo kaybı sağlıyo sabah yine 65.3 kiloydum çok yememe rağmen bugün dikkat etmeye çalışıyorum eskisi kadar sıkı diyetler yapamıyorum.. inatla özen gösterdiğim tek konu 7 den sonra hiç bişe yememek

arkadaşıma kahve içmeye gittim orda bozuldu canım. ama güzel bi diyet iyi kilo kaybı sağlıyo sabah yine 65.3 kiloydum çok yememe rağmen bugün dikkat etmeye çalışıyorum eskisi kadar sıkı diyetler yapamıyorum.. inatla özen gösterdiğim tek konu 7 den sonra hiç bişe yememek

İyi en azindan ben de bu kurala uyuyorum anca yatmadan yarim saat oncesinden pul biberli yogurt yerim

Kızlar bu ay hem kilo vermem durdu hemde bu hafta baya kacirdim ama hiç kilo almamisim 63.3 hala kilom. Yarın 5te 5diyetine başlıcam tekrar hedef kiloma 6.3 kilo kaldı. Hedefe az kaldıkça kilo vermekte baya zorlaşıyor ama benim için 64-65 sınırı çok önemliydi çok uzun zamandır 63lu kilolara gelmemsitim şimdi geldim ve bunu da korudum artık yeni bi dönem başlıyor bu ayki hedefim 61.0 hadi bakalım

Kızlar bu ay hem kilo vermem durdu hemde bu hafta baya kacirdim ama hiç kilo almamisim 63.3 hala kilom. Yarın 5te 5diyetine başlıcam tekrar hedef kiloma 6.3 kilo kaldı. Hedefe az kaldıkça kilo vermekte baya zorlaşıyor ama benim için 64-65 sınırı çok önemliydi çok uzun zamandır 63lu kilolara gelmemsitim şimdi geldim ve bunu da korudum artık yeni bi dönem başlıyor bu ayki hedefim 61.0 hadi bakalım
Canım benim kilom 58,9 dün regl olmama rağmen iyi sayılır. Senin için de sevindim kiloyu korumak çok önemli. benim bu ara bi balık ekmek aşkım başladı o yüzden bence biraz az kilo verebildim. Ama öğlen işyerinde salata ve peynir yiyorum. 3 gibi de yoğurta pul biber, kara biber ve limon sıkıp yiyorum. İş çıkışı balık ekmek yemesem ne ala.

Ooo kimse birşey yazmamış herkes diyetten bıktı sanırım ben 59, 3 ü gördüm maalesef:işsiz: herkes yazmıştır diye içerleniyodum ben de

kizlar yeni bi sayfa mi acsak ne yapsak ortalik karismis biraz. hem yeniden de motive oluruz ne dersiniz

X