67 kilodan 57 kilo hedefi (3 ayda) katılmak isteyenler?!

kızlar merhaba uzun zamandır girmiyordum kk ya çünkü buraya yazmak için yüzüm yoktu.. o kadar çok yiyorum ki yaklaşık 2 haftadır ve kesinlikle kendimi durduramıyorum. kendimden nefret ediyorum. sabah tartıldım çok kilo almamışım 66.1 kiloyum ama böyle devam edersem tekrar obez hallerime dönücem. ne bulursam yiyorum çikolata, hamurişi ıvır zıvır. kocaman 1 paket çikolata yedim biraz önce ne yapmalıyım sizce....
kendimi nasıl durdurmalıyım :KK61:

kızlar merhaba uzun zamandır girmiyordum kk ya çünkü buraya yazmak için yüzüm yoktu.. o kadar çok yiyorum ki yaklaşık 2 haftadır ve kesinlikle kendimi durduramıyorum. kendimden nefret ediyorum. sabah tartıldım çok kilo almamışım 66.1 kiloyum ama böyle devam edersem tekrar obez hallerime dönücem. ne bulursam yiyorum çikolata, hamurişi ıvır zıvır. kocaman 1 paket çikolata yedim biraz önce ne yapmalıyım sizce....
kendimi nasıl durdurmalıyım :KK61:
Bi iki gün sıkı bi diyet yap canim

kızlar nihayet 59 rakamını gördüm tartıda 59 küsür ama 59 yazıyo ya o bile çok motive edici. Sanırım pazara kadar düz 59 olurum.

tebrikler canım darısı başımıza inşallah... kendimi tutuyorum bende yememeye çalışıyorum :KK70:.. sabah 1 saate yakın pilates yaptım.. hazır tatildeyken sabah akşam spor yapmayı planlıyorum

kızlar yarın tartılma günü tartılıp kilo bildirimi yapıcam bide yarın 3 günlük patates yoğurt diyeti yapıcam detoks amaçlı 3 günde 5 kilo yazıyo bakalım ben 3 günde ne kadar vericem :)

kızlar yarın tartılma günü tartılıp kilo bildirimi yapıcam bide yarın 3 günlük patates yoğurt diyeti yapıcam detoks amaçlı 3 günde 5 kilo yazıyo bakalım ben 3 günde ne kadar vericem :)
Haber ver canim bizede diyet sonucunu tartı günü ama ben evde değilim sanırım pazartesi bildirim yapabilcem

bende yeni bir kür denicem sodalı yeşil çay yarın başlıcam 15 gnde 5 kilo yazıyordu buradan bildiririm bu arada cumartesi tartılmıştım dayanamayıp 65.9 çıktım hastada olamadım 4 gündür stresten

kızlar günaydın. 3 günlük patates yoğurt diyetine başladım. bakalım kaç kilo vericem regl olmam çok etkilemez inşallah

kilom 59,4 ben de bu gün pirinç lapasına başladım. Çok yoğun olduğum için ancak yazmaya fırsatım oldu. Kusura bakmayın canlarım.

canım pirinç lapası ile kaç kilo verdiğini bizede bildirirmisin? haftaya bende yaparım işe yarıyosa, patates yoğurt diyetinden sonra 1 hafta normal diyet yapayım

X