7.gun embriyosu

sanslikizim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2023
3
15
33
Cok uzun zamandir sadece yazilanlarinokuyorum 2019 da oglumu kucagima aldim 2022 temmuz ayinda ikinci cocugumuzu yapmaya karar verdik ilk aylar bi sorun olucagi aklimiza hic gelmedi bi kac ay denedikten sonra doktora gitmeye karar verdm gorunen bi terslik yoktu burdan okudugum yazilardan sperm testini ogrendim ve esime yaptirmasi icin israr ettim esimin ilk testinde morfoloji 3 cikti diger degerleri ortalamadaydi gidip doktorla konustuj ve bi sorun gormedi denemelere devam ettik ve hala olmuyordu nerdeyse bi sene olucakti ben baska doktorlara gittim yumurta takibi yaptm esim bi daha test verdi ve morfoloji 1 cikti ben kafamda sorunun bu oldugunu dusundm asilama denemeye karar verdik 2 ay asilama denedik fakar yine olmadi artik 1 seneyu gecmisti 2023 yaz sonu tup bebek yapmaya karar verdik igneler ilaclar derken 10 yumurtam toplandi 6 si dollendi 3 uncu gune 4 tanesi geldi 5 inci gun sadece 1 yumurtam geridne geliyodu diger 3 yumurta sansini kaybetmisti 6 ci gun oldu o 1 yumurta hala biraz geriden geliyodu ama geliyodu 7 ci gun icin sans verdiler ve basardi donduruldu . Estroferm ve prolutex igne kullanmaya basladm 1 ay sonra ilk reglmde dondurulmus tek yumurtam transfer edildi 1 hafta sonra test yaptim ve 76 cikti! Iki gun sonra yaptigim teste 221 cikti ve kese kalp atisi derken 12 ci haftaya geldim . Bu yaziyi herkese umut olsun diye yazdim tek geriden gelen 7. Gun yumurtam tutunmustu suanlik her sey yolunda cok sukur

X