7. Haftada sadece bulantı

elasarac

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2022
15
3
28
Merhabalar 7. Haftama girdim bugün 3 gündür asla geçmeyen bulantım var ama kusma yok öğürme yok sadece bulantı normal mi arkadaşlar , ilk gebeliğim herkese de soramıyorum

Merhabalar 7. Haftama girdim bugün 3 gündür asla geçmeyen bulantım var ama kusma yok öğürme yok sadece bulantı normal mi arkadaşlar , ilk gebeliğim herkese de soramıyorum
9.haftam bugun itibariyle bitti, dediginiz gibi çıkarabilen bir insan da değilim, kısacası sizin durumunuzdayim özellikle akşam vakitleri inanilmaz midem bulanıyor ama bunda soramayacak birsey yok, utanilacak birsey degil, herkesin hamileligi farkli, cok kötü durumdaysaniz doktorunuza söyleyin bulanti hapı versin, Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin 🙏

6. Haftamda birdeb hayatima girdi o bulantı ve kusma da vardu bende asla geçmedi ilk 3 neredetset kusma hala devam ediyor. Doktorunuza danisarak prilam kullanin bir miktar kontrol altina aliyor

Canım merhaba bende 8+4 teyim ve aynı durumdayım bir kaç haftadır 🤦🏻‍♀️ ara ara hafif kusma da mevcut. Ama genelde koku hassasiyet i var. Sevdiğim yemekleri bile canım istemiyor bu yüzden

Canım şuan kaç haftadasin ? Doktoruna sordunmu bu durumu? Ayrıca ilişki yaşıyor musun?
Hayır ilişki yasamiyom tabiki 5. Haftadayim kese ve yolk kesesi gözüktü ama bebek için var yada yok demedi sadece dedi 6 haftada gel kalp atışlarını dinliyelim inşallah

Hayır ilişki yasamiyom tabiki 5. Haftadayim kese ve yolk kesesi gözüktü ama bebek için var yada yok demedi sadece dedi 6 haftada gel kalp atışlarını dinliyelim inşallah
Anladım canım bende ilişki den sonra geliyordu o haftalarda ve ilişki 3. Ay dolana kadar yasak. Ona rağmen progestan kullanıyorum. Doktoruna da söyle mutlaka gittiğinde. İnşallah sağlıkla ilerlesin bebişin 🤲🤲

Anladım canım bende ilişki den sonra geliyordu o haftalarda ve ilişki 3. Ay dolana kadar yasak. Ona rağmen progestan kullanıyorum. Doktoruna da söyle mutlaka gittiğinde. İnşallah sağlıkla ilerlesin bebişin 🤲🤲
Amin cnm ya şuan kesildi birşey yok ara ara oluyor sadece 🥰

9.haftam bugun itibariyle bitti, dediginiz gibi çıkarabilen bir insan da değilim, kısacası sizin durumunuzdayim özellikle akşam vakitleri inanilmaz midem bulanıyor ama bunda soramayacak birsey yok, utanilacak birsey degil, herkesin hamileligi farkli, cok kötü durumdaysaniz doktorunuza söyleyin bulanti hapı versin, Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin

Allah razı olsun, randevu gününü bekliyorum mutlaka doktoruma söyliycem. Biraz tedirgin oldum açıkçası o yüzden etrafımdakilere sormak istemedim dediğim gibi sadece bulantı hissim var ve gün içinde hiç dinmiyor. Allah sizinkini de sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsinn

Canım merhaba bende 8+4 teyim ve aynı durumdayım bir kaç haftadır 🤦🏻‍♀️ ara ara hafif kusma da mevcut. Ama genelde koku hassasiyet i var. Sevdiğim yemekleri bile canım istemiyor bu yüzden
Evet canım hiç bir şey istemiyor yemek için istemeye istemeye yiyorum resmen geçen hafta bayıla bayıla yerdim😂

Evet cnm bunyeden bu yeye değişiyor mide bulantısı benim beş haftalıkken başlamıştı mide bulantım şuan 17 dinci haftaya giricem hala mide bulantım var bitmek sabah lari kalkmadan basının ucunda leblebi çubuk kiraker bulundur birde yağliyi azaltmaya başla az ye sık ye midende şişlik olmasın kabız olma ihtimalin olur zorlarsin kendini kabız olursanda kayısı kurusu bul veya taze sini geceden suya koy sabah iç ve ye iyi gelir

6. Haftamda birdeb hayatima girdi o bulantı ve kusma da vardu bende asla geçmedi ilk 3 neredetset kusma hala devam ediyor. Doktorunuza danisarak prilam kullanin bir miktar kontrol altina aliyor
Teşekkürler benimde 6 bitmek üzereydi ,doktora danışacağım en yakın zamanda Allah sağlıkla kolaylıkla gelmesini nasip etsin

Evet cnm bunyeden bu yeye değişiyor mide bulantısı benim beş haftalıkken başlamıştı mide bulantım şuan 17 dinci haftaya giricem hala mide bulantım var bitmek sabah lari kalkmadan basının ucunda leblebi çubuk kiraker bulundur birde yağliyi azaltmaya başla az ye sık ye midende şişlik olmasın kabız olma ihtimalin olur zorlarsin kendini kabız olursanda kayısı kurusu bul veya taze sini geceden suya koy sabah iç ve ye iyi gelir
Önerilerini mutlaka dikkate alıcamm, ben gebeliğimi çok erken farkettim ama çok rahat geçiyordu ne mide bulantısı ne yorgunluk ta ki 3-4 gündür bide kusma yok lavaboya koşturan bi öğürme yok sadece bulantı biraz endişelendirmişti beni kişiden kişiye değişiyordur belkide çok sağol

X