7 yıllık evlilik bitmek bilmeyen kaynana trbi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aaaa ama prenses kocasi bu olaylari görür duyarsa üzülür, ponçik kalbi kırılır. Ee bi koca da kolay bulunmadığı icin konu sahibi kocişini uzmek istemez. Kendisi kan kusup kizilcik serbeti ictim der. Hem mazallah alır bavulunu bi yerlere gider falan. Babasinin satacak evi de kalmadıysa napicaklar sonra
Dimi amaa o herşeyi yapar bavulunu toplar gider o kadar artist yani ama karısı koca kolay bulunmuyo der koşar peşinden
Maazallah kaçmasin aman sıkı tutunda

Aaaa ama prenses kocasi bu olaylari görür duyarsa üzülür, ponçik kalbi kırılır. Ee bi koca da kolay bulunmadığı icin konu sahibi kocişini uzmek istemez. Kendisi kan kusup kizilcik serbeti ictim der. Hem mazallah alır bavulunu bi yerlere gider falan. Babasinin satacak evi de kalmadıysa napicaklar sonra
Pardon da sen kimsin ya böyle konuşuyorsun . Kadınlar kulübü burası dertlerimizi kimsenin ağzına sakız olmayalım diye buraya yazıyoruz . Yoksa akraba kılıklı insanlara da anlatabilirdik gerçi sizin gibi kalbi merhametsiz insanlar kalp kırmaktan başka bir şey yapmadıkları için. Babam ev vermişse ne olmuş ben yıllarca demek ki saygısızlık yapmamışm ki vermiş sıkıntı çekmemi istememiş size mi düştü tasası. Eşimle neler çektik bilmiyorsunuz konuşuyorsunz ama hata bende konuşma hakkını size ben verdim . Yazmayın yorum falan

Bak bu konuda haklısın. Gerçekten haklısın
O zaman sende ona göre hareket et kocana sert bı dille de ailen bu eve gelip üç ay kalamaz bu ev benim bu evin hanımı benim bu evde benim babamın parası var
O kaynanayada bı haddini bildir çok zorlarsalar deki al oğlunuda defolun evimden.
Çocukta yapma.

abam oradaki evi sattı parasını verdi bize , üzerine biraz kredi çekip eşim ev aldık buradan
o evde kalınca iç güveysi ama o evin parasını alıp ev alınca hiçbir şey yok öyle mi? eşin de ailesi de çok sıkıntılı insanlar bence çocuk işini iptal et. eşinin derdi en başından beri anasına yapışmakmış resmen kandırılmışsın bir de çocuk yapıp iyice girdaba girme

Baksana kaynana o çulsuz haliyle bile sana neler yapıyor niye ?çunku sen ona o yüzü verdin onun beş para etmez oğluna bulunmaz Hint kumaşı muamelesi yaptın e kaynanada tabii göğsü kabariyodur şimdi ne oğul doğurmuşum kayinbabasi ev satiyo onun için karısı zaten köle olmuş diyodur.
Aklını başına al bu beş para etmezlere öyle bı had bildir öyle bi darbe vur ki felekleri şaşsin.

Yazık o ana babaya ki oku büyüt paçozun köylünün birine gelin et kızını ver yetmedi damat efendiye ev al yetmedi beğenmesin ugras sat parasını yedir yetmedi kızın hala üç kurusluk kocasına ve anasına tapsın. Vah vah.. Kabus .
Göğsü kabariyodur şimdi o paçozların
Biz neymişiz beee benim oğlum için ev verip satiyolar diyodur fjfjf

Göğsü kabariyodur şimdi o paçozların
Biz neymişiz beee benim oğlum için ev verip satiyolar diyodur fjfjf
Aynen öyle
Konu sahibi kocasının ve kaynanasının gözlünde lavabonun uzerındeki yıpranmış sarı bez olmuş birde cocuk doguracak. O cocuga da konu sahibinin babası bakacak. Barı dogurmasa da babasına daha cok masraf cıkarmasa. Kızı yetmiyor birde elin g*tü b*klu oğlunu ve kıcı kırık delı anasını adam etmekle ugrasıyor adam yazık. Gercekten üzülüyorum böyle ana babalara ya

Son düzenleme:
Müstahak ne demek ya ne kadar taş tutmuş kalbiniz. Sadece etrafıma anlatamıyorum diye size anlattım buraya çünkü etrafımda ki insanlar da sizin gibi oh olsun diyecek . Birazcık anlaşılır olmak istedim ama maalesef her yerden insanlar kötü olmak zorunda. Umarım yazdığınız cümle ile bir gün başbaşa kalmazsınız
Kötü biri olduğumu düşünmüyorum ama doğru taş kalpli bir insanimdir. Yirmi yaşında bir insan evleniyor. Anası babası ev vermiş kocası sıkıntı çıkarıp gitti diye peşinden köye gidiyorsa ,annesini yok sayiyorsa aman yuva golay mi gurulur guzummm tarzı yüz yıl öncesinde kalmış fikirleri sırf koca peşinde koşmak için ileri sürüyorsa e yapacak birşey yok . Siz zaten bavul toplayıp giden adamın peşinde koşarak o ailenin kölesi olmayı kabul etmişsiniz. Ananiz babanız ev satmış birde adamı mala mülke ortak etmişsiniz . Allah size yine bir şans veriyor bu sefer tüp bebek ile zorluyorsunuz . Yani herşey sizin seçiminiz siz hakediyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X