8 aylik bebegi olanlar

Kuzeymasal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2016
560
207
Merhaba anneler oglum ayin 11 nde 8 aylik oldu bayramin ilk gunu sabah uyandiginda atesi 38 dereceydi fitil attim atesi dustu ama huysuzdu 2 3 saat sonra yine atesi cikti ustunu falan cikardim 37.6 yi gecmedi aksama 38 olunca yine fitil attim sonra uyudu saat gece 3 gibi kalktim yaniyodu bayrama denk geldigi icin hastanede doktor yoktu esimi kaldirdim yinede gitmek icin annemi aradim annem getir dedi anneme gitmeden once yine fitil attim doktor 39 u gecerse fitil atin dedi gecede 39 u gecmisti atesi annemle ilik dus yaptirdik o gece cok guzel uyudu atesi falan olmadi sabah oglene dogru yine ateslendi huysuzlandi bu sefer doktora goturduk hep fitil fitil nereye kadr etkide etmiyo daha cok zarar pratisyen vardi anlattim iste bogazlari kizarmis dedi hastanede atesi yoktu sadece basinda vardi ates cikmadi koltuk altinda doktor calpol dolven bide antibiyotik verdi allah razi olsun,cok iyi geldi 4 saat arayla donusumlu kullandim her 12 saatte bi antibiyotigini veriyorum atesi olmadigi,icin ates dusuruculeri kestim antibiyotigi bitene kdr devam edicem ama yinede huysuz hic durmuyo agzina hep biseyler goturuyo bu aralar kulagiyla oynamaya basladi sanirim dis cikarma belirtisi ama damaklarinda bisey yok bas edemiyorum guldurmeye calisiyorum iki guluyo sonra yine mizmizlamaya basliyo ne istedigini anlayamiyorum evde durmuyo disari cikariyorum eve gelince yine mizmizliyo napicagimi sasirdim neden boyle huysuz olabilir geceleri cok saga sola donuyo sonra uyaniyo ayagimda salliyorum tekrar uykutu daliyo ama 4 5 kere kalkiyo emmek icin bana yardiim edin tecrubeli anneler biraz uzun oldu kusura bakmayin

cocugun disi cikiyor,2 yasina kadar boyle huysuzlanicak endise etmeyin.

Benim oğlum da 8 aylık
2 dişini 6 aylıkken çıkardı
ama öncesi süründürdü resmen
ateş sadece 1 gece oldu..calpol işe yaradı gibi
hatırlıyorum sürekli meme istiyordu...öyle ki sabah 10 dan öğlen 2 ye kadar kıpırdayamadım koltuktan...memeden çektiğim an basıyordu yaygarayı

X