8 yillik Yağ bezem içimde patladi cok korkuyorum

theaylin

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
9
0
24
Bacagimda 8 yillik Yağ bezem yani lipom var görüntüsünden rahatsız olduğum icin az once bi hata yaptim kendim ucundan biraz kestim sıkım derken icimde cok kötü patladı resmen patladığını hissettim pıt etti çok korkuyorum hastane aciline gitsem kabul ederler mi lutfen ne yapmam lazim yol gösterin

Bacagimda 8 yillik Yağ bezem yani lipom var görüntüsünden rahatsız olduğum icin az once bi hata yaptim kendim ucundan biraz kestim sıkım derken icimde cok kötü patladı resmen patladığını hissettim pıt etti çok korkuyorum hastane aciline gitsem kabul ederler mi lutfen ne yapmam lazim yol gösterin

Geçmiş olsun. Acile gidin.

Uzun zamandır görüntüsünden rahatsız oluyodum kendim kessem cikar sandim aksine icimde patladi simdi acile gidicem umarim operasyon yaparlar hastane uzak kapıdan cevirmelerinden korkuyorum ama en iyisi gitmek
Niye kapıdan cevirsinler en azından bir pansuman yaparlar

Madem rahatsızdın şimdi böyle bir sey yasamak yerine neden estetik cerrahiye gidip aldırmadın

Acile git hemen bakarlat

X