9 seneden sonra nasılmı hamile kaldım buyrun anlatayım

Ben çapada femara 2.5 mg ile geçen pazartesi aşılamam oldu beklemedeyim hayırlısıyla :)

Merhaba arkadaaslar ben 19 da devlette cektirdim cok korkunctu ve sonucumda kotu sadece sag tarafim yaziyyo sonucumdav simdi adetin 2 gubu gidicem dosya acicaklar bikac evrak istedilet bklim ne yapicklar bende merakla beklitorum hayitada devam ediyorum adetin 2 gunu baltarcincorekotuna basligcm kismet artik tek tuple bklim insaallaah olur cevrenizde varmi benin gibi bi durumla karsilasan

İnş 4 gün sonra belli oluyomuş kanda ama eşim adeti bekleyelim diyo kesin olsun diye nasıl dayanırım bilmiyorum dualarınızı esirgemeyin inş güzel haber veririm :)

Sürekli bebek istememize ragmen bebegimiz olmuyordu gezmedigim doktor icmedigim ilaç yapmadıgım kocakarı ilacı kalmamıstı hatta annem artık seda sayana gidecem diyordu üstelik cevrenin olmuyormu sizmi itemiyorsunuz falancanın kızı ilk geceden hamile kalmıs hocayamı gitsen allahım artık cıldırmıstım hamile görünce aglıyordum birinin bebegi olsa kucagıma alsam aman nazar degdirecegimi mi düsünürler almasan kıskandı mı diyecekler artık psikolojim bozuldu üstelik hangi doktora gittiysem sebepsiz infertilite diyordu yani esimde bende sorun yok ama kafaya taktıgım ıicin olmuyormus neyse esimin is sebebiyle sehir degistirdik ben gezdim tozdum artık tamamen olmayacagını kabullendim ümidimi kestim sonra bir alıverıs merkezine gitmistik bebek kıyafetlerını görünce bir aktara gittim durumu anlattım oda mecit efendi hayıt suyu diye bir sisenin icinde aromatık bı su gösterdi ayrıyeten yanında arısütü poleni kapsülü kullanacakmısım bunu kullananların ikizi oldu dedi inanmadim esnaf iste dedim cıktım ama bide bana sorun aklım sisede kaldı ertesi gün dayanamadım aman neler icmedinki onuda al dedim tabi ümidim yoktu o arada fulsac diye cok hafıf bir rahatlatıcı antideprasan alıyomum size yemin ederim sise yarıya gelmeden hamile kaldım üc ay iceceksin demisti aynı sekılde iki kiseye daha önerdim onlarda hamile kaldı rabbime sükürler olsun melek gibi bir kızım oldu 2 yasında arastırdım hayıt kadınlara özel bir bitki simdi nezaman cocugu olmayan birini görsem hemen kgıt kalem yazıyorum veriyorum doktor oldum sanki recete yazar gibi tık tık sasırıyorlar allahım kimsenin kucagını bos koymasın bunun acısını ben bılırım daha coook recetelerım var simdilik bunu deneyin derim insallah olur bide olacak olmayacak diye düsünmeyin rahat olun bakın piti piti nasıl gelir size kuzucuklar tabiki veren allhım onlar vesile
Merhaba ben de çok stresli bir yapıya sahibim ve bu bahsettiğin fulsac diye antidepresan ı kullansam mı acaba diye düşünüyorum hayıt extrati şurubunu içiyordum bugün başka bir aktarci onun kapsülünun çok daha maliyet açısından uygun ve etki açısından da çok daha iyi olduğunu söyledi testere dişli aslan pencesi ve cyclo - progynova diye bir adet duzenleyici hapı da kullanıyorum extradan fsh düşsün diye

Sürekli bebek istememize ragmen bebegimiz olmuyordu gezmedigim doktor icmedigim ilaç yapmadıgım kocakarı ilacı kalmamıstı hatta annem artık seda sayana gidecem diyordu üstelik cevrenin olmuyormu sizmi itemiyorsunuz falancanın kızı ilk geceden hamile kalmıs hocayamı gitsen allahım artık cıldırmıstım hamile görünce aglıyordum birinin bebegi olsa kucagıma alsam aman nazar degdirecegimi mi düsünürler almasan kıskandı mı diyecekler artık psikolojim bozuldu üstelik hangi doktora gittiysem sebepsiz infertilite diyordu yani esimde bende sorun yok ama kafaya taktıgım ıicin olmuyormus neyse esimin is sebebiyle sehir degistirdik ben gezdim tozdum artık tamamen olmayacagını kabullendim ümidimi kestim sonra bir alıverıs merkezine gitmistik bebek kıyafetlerını görünce bir aktara gittim durumu anlattım oda mecit efendi hayıt suyu diye bir sisenin icinde aromatık bı su gösterdi ayrıyeten yanında arısütü poleni kapsülü kullanacakmısım bunu kullananların ikizi oldu dedi inanmadim esnaf iste dedim cıktım ama bide bana sorun aklım sisede kaldı ertesi gün dayanamadım aman neler icmedinki onuda al dedim tabi ümidim yoktu o arada fulsac diye cok hafıf bir rahatlatıcı antideprasan alıyomum size yemin ederim sise yarıya gelmeden hamile kaldım üc ay iceceksin demisti aynı sekılde iki kiseye daha önerdim onlarda hamile kaldı rabbime sükürler olsun melek gibi bir kızım oldu 2 yasında arastırdım hayıt kadınlara özel bir bitki simdi nezaman cocugu olmayan birini görsem hemen kgıt kalem yazıyorum veriyorum doktor oldum sanki recete yazar gibi tık tık sasırıyorlar allahım kimsenin kucagını bos koymasın bunun acısını ben bılırım daha coook recetelerım var simdilik bunu deneyin derim insallah olur bide olacak olmayacak diye düsünmeyin rahat olun bakın piti piti nasıl gelir size kuzucuklar tabiki veren allhım onlar vesile

Merhaba bAen de çok stresli bir yapıya sahibim ve bu bahsettiğin fulsac diye antidepresan ı kullansam mı acaba diye düşünüyorum hayıt extrati şurubunu içiyordum bugün başka bir aktarci onun kapsülünun çok daha maliyet açısından uygun ve etki açısından da çok daha iyi olduğunu söyledi testere dişli aslan pencesi ve cyclo - progynova diye bir adet duzenleyici hapı da kullanıyorum extradan fsh düşsün diye
Aynı duygular, aynı düşünceler, aynı üzüntü...1 yildir deniyoruz Eylül de kimyasal gebelik yaşadım bir iki ay hariç her ay deniyoruz doktor sorun yok diyor ama eşimin değerleri düşük biraz klomen kullandı değerleri yükseldi ama yine olmadi birkac ay once doktor rahim filmi çekelim dedi ama korkudan yaptırmadim her ay olacak mı merak ve endişesi ve beklemek çok zor yorucu. ..Sizin yazınız okuyunca gözlerim doldu biz de yasayabilecek miyiz bu sevinci...Bu suyun yan etkileri var mi ? Ve başka formülleriniz de var mı?

1yildir deniyoruz eylülde kimyasal gebelik yaşadım aynı düşünceler duygular ve aynı üzüntü.. doktor sende sorun yok dedi ama eşimin değerleri biraz düşük klomen kullandı 3 ay değerleri yükseldi yine olmadi..en son birkaç ay önce doktor rahim filmi çekelim dedi ama korkudan yaptıramadım..her ay beklemek ve olumsuz sonuç almak çok zor ve üzücü ...Bu suyun yan etkileri oldu mu ? Acaba başka formulleriniz var mı ?

canım sıselerdekı hayıt suyu daha dogal bence kapsul bıraz kımyasala gırıyor ıstersen onu dene yinede sen bılırsın bıde o markayı ben hıc duymadım sana hangısı mantıklı gelıyorsa onu uygula fıyat olarak sıse hayıtsuyu daha uygun umarım en kısa zamanda bebısını kucaklarsın bıde canım kıst ıcın sogan suyu ıyı gelıyor adetı cogaltıyor erken menapoza gırenler bıle ıcıyor bendede kıst var ama yınede 3 kere hamıle kaldım ya sogan kurunu dene normal bır soganı 4 böl klorsuz suda 2 su bardagı 5 dk kaynat sabah aksam yemekten once ıc 15 gun uygula adetın bıttıkten 1 hafta sonra yanı tekrar yumurta olustugu zaman

Merhaba gulkokulu,
Benim de 9 cm civarı çikolata kistim ve 2 adet de içi sıvı dolu kistim var. Geçen ay soğan kürüne başladım. Bu ay tekrarlayacağım; ancak kürün henüz bir faydası olup olmadığını bilmiyorum. Bugün kedi hindi, nöbet şekeri ve fındığı öğrendim. İki uygulamaya birden yapmak sakıncalı olur diye düşünüyorum. Bu konuda sen ve diğer arkadaşların bilgisinden, deneyimlerinden faydalanmak istiyorum.
Bir de ben bu üçlü karışımın kedi hindi, nöbet şekeri ve mezeke sakızı olanını duydum. Bunun hakkında bir bilgisi olan var mı?

cevabın için teşekkür ederim gülkokulu...benimki biraz inatçı pko galiba.inanırmısın hiç bi değişiklik yok.3 şişe bitti napalım rabbim herkese şifa versin inşaallah.bende soğan kürüne başladım bakalım birde hayıt tohumu aldım birde çayını içeyim bakalım.midem çöp kutusu gibi oldu.ne yapacğımı şaşırdım...:2::KK47:

Merhaba, "kedi hindi"nin başka bir adı var mı acaba? Aktarda bulamadım ve internette de pek bir şeye rastlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Çikolata kistim için kullanmak istiyorum. Ancak soğan kürüne de başladım.

adetını bozmuyor hıcbır zararı yok arısutu tbletı var ben onunla ıctım bıde yumurtlama donemınde sut ıc bolca benımkı psıkololojık tı yanı hıc sorun yoktu kafaya cok takıyordum dr olmz golmz demıstı bebegın ben olmuyor dedım kafamda bıtırdım hıc dusunmuyordum ozaman hamıle kaldım cok hafıf bır antıdepresan yazmıstı fulsac dıye onu aldım oyle hamıle kaldım tabıkı takdır allahın o zamanını oyle yarlamıs ozamana nasıp oldu bıde ben aktarda kedi hindi fıdık ve lobet sekerınden olusan bır karısım hazırlatmıstım ıltıhap kıst ve cocuk ıcın aktarlar toz halde cekıp verıyorlar sabah aksam ac karnına 1 tatlı kasıgı ıcıyosun rahım azındakı yarayada ıyı gelıyo belıme yakı vurmustum eczanede satılıyo sıcak banyodan sonra yakıyı vuruyosun belıne sonra bırlıktelık ayaklarını yukarı dık belının altına yastık koy yarım saat ayaga kalkma sag tarafa yatarsan kız demıstı yaslı bır teyze saga yatarsan erkek olur dıye tabı ozaman ne erkegı ne kızı olsunda ayrım yapma luxum yoktu tabı bunları hayıttan once yaptım enson hayıtsuyu ıctım bıde anneme kalsam seda sayana gıdecektık ozaman tup bebek yaptırıyodu bedava amaaaan ıste geldı gectı o gunler ınsallah sana hıcbırıne gerek kalmaz hamıs olursun umarım fydalı olmusturum[/QUOTE]

meraba ben daha yeniyim gulkosu size bişey soroçaktim bu hayıt suyu toz aldım kendim demliyorum fark edermis lütfen bana dönerseniz çok mutlu olurum

meraba ben daha yeniyim gulkosu size bişey soroçaktim bu hayıt suyu toz aldım kendim demliyorum fark edermis lütfen bana dönerseniz çok mutlu olurum

adetını bozmuyor hıcbır zararı yok arısutu tbletı var ben onunla ıctım bıde yumurtlama donemınde sut ıc bolca benımkı psıkololojık tı yanı hıc sorun yoktu kafaya cok takıyordum dr olmz golmz demıstı bebegın ben olmuyor dedım kafamda bıtırdım hıc dusunmuyordum ozaman hamıle kaldım cok hafıf bır antıdepresan yazmıstı fulsac dıye onu aldım oyle hamıle kaldım tabıkı takdır allahın o zamanını oyle yarlamıs ozamana nasıp oldu bıde ben aktarda kedi hindi fıdık ve lobet sekerınden olusan bır karısım hazırlatmıstım ıltıhap kıst ve cocuk ıcın aktarlar toz halde cekıp verıyorlar sabah aksam ac karnına 1 tatlı kasıgı ıcıyosun rahım azındakı yarayada ıyı gelıyo belıme yakı vurmustum eczanede satılıyo sıcak banyodan sonra yakıyı vuruyosun belıne sonra bırlıktelık ayaklarını yukarı dık belının altına yastık koy yarım saat ayaga kalkma sag tarafa yatarsan kız demıstı yaslı bır teyze saga yatarsan erkek olur dıye tabı ozaman ne erkegı ne kızı olsunda ayrım yapma luxum yoktu tabı bunları hayıttan once yaptım enson hayıtsuyu ıctım bıde anneme kalsam seda sayana gıdecektık ozaman tup bebek yaptırıyodu bedava amaaaan ıste geldı gectı o gunler ınsallah sana hıcbırıne gerek kalmaz hamıs olursun umarım fydalı olmusturum
[/QUOTE]
Merhaba, bu kedi hindi denilen şey nedir? İzmir'deyim, bunu bilen aktara rastlamadım. Dediğiniz karışım çikolata kistine de iyi geliyor, denmişti.

Ne mutlu size :KK200::KK200:

Benim regl döneme henüz 5 gün var ve yaklaşık 10 15 gündür gün içerisinde bulantı ve afedersiniz gegirme oluyo ve 3 4 gündür de bi Üşüyorum bi yanıyorum atesim yukselecekmis gibi oluyo. Bugün de belinde hafif bacaklarımda birazdan fazla ağrı var sizce neden olabilir. Daha önce 2 kez tüp bebek ve 2 kez aşılama başarısızlığı olmuştu ve yapılan araştırmalarda pıhtılaşma sorunu olduğu saptandı kan sulandirici coraspirin ve folik asit apikobal b vitamini kullaniyorum ömür boyu ve doktorum bir dahaki tüp bebege kadar kullanmam için dhea 25 mg ve Q enzim Q10 kapsül verdi onları kullanıyorum 3 aydır.sizce yukarda anlattiklarim neye bağlı olabilir Gebelik ihtimali var mı veya test yapmam ne kadar doğru sizce

Merhaba canım ne güzel yazmışsın bebeğin gelmiş kocaman kız olmuştur maşallah. Hala topiği takip ediyor musun bilmem ama sormak istediğim bişey var. Bende adet düzensizliği yok yumurtlamam da düzgün tek emin olamadığım şey yumurta kalitem onun sebebi de 2 kere kimyasal düşük yaşamam. Hayıt suyunu bir arkadaş önerdi bana acaba içsem mi yoksa adet düzenimi bozar mı bundan korkuyorum. Şuanda düzenim gayet iyi maşallah. Senin düzensizliğin varmıydı içmeden önce bilgi verirsen sevinirim

X