9 seneden sonra nasılmı hamile kaldım buyrun anlatayım

kızlar ben hayıt suyunu 3 ay içtim hiçbir faydasını görmedim. bence bunlar bahane olacağı varsa oluyor işte. ayrıca adet düzenini bozmuyor merak etmeyin.

kızlar ben hayıt suyunu 3 ay içtim hiçbir faydasını görmedim. bence bunlar bahane olacağı varsa oluyor işte. ayrıca adet düzenini bozmuyor merak etmeyin.
Canım ben hayıt suyuna başladım ama tam olarak ne zaman başladın ben şuan adetliyim akşamları içiyorum ne zaman arası içmem gerekiyor tam olarak

Canım ben hayıt suyuna başladım ama tam olarak ne zaman başladın ben şuan adetliyim akşamları içiyorum ne zaman arası içmem gerekiyor tam olarak

Canım ben sabah akşam aç karnına içtim. Çay bardağınin yarısına koy yarısına da su koy. Adetliyken başlamistim bende

Canım ben sabah akşam aç karnına içtim. Çay bardağınin yarısına koy yarısına da su koy. Adetliyken başlamistim bende
Ben çok bilmiyorum ne olduğunu faydasını filan tavsiye üzerine içiyorum. Zararından korktuğum için akşamları aç karnına çay bardağına bi tatlı kaşığı koyuyorum üstüne su ekliyorum içiyorum.

Selam arkadaslar bu ay aşılama yaptırdım ama dün adet oldum bu hayat suyu ile arı polen kullan mı hemen

arkadaşlar sifamarket sitesinden hayıt ve propolis alsam güvenlr mi acaba?????bilgisi olan??? ya da güvenilr dediğinz tavsiye edebileceğinz sitelr???

Hayırlı olsun rAbbim sağlıkla kucağınIZa almayı nasip etsin. Nasıl hamile kaldınız acaba Burdaki yazını gördüm ve hamile olduğunuzu görünce yazmak istedim

Hayırlı olsun rAbbim sağlıkla kucağınIZa almayı nasip etsin. Nasıl hamile kaldınız acaba Burdaki yazını gördüm ve hamile olduğunuzu görünce yazmak istedim
Teşekkür ederim ama henüz hamile olup olmadığını bilmiyorum totem yapmıştım adet günümü bekliyorum bu hafta belli olur

arkadaşlar merhaba.konuyu baştından beri okudum.ne acılar ne sevinçler ne bilgiler paylaşılmış...etkilenmemek elde değil.hayıt suyunun faydalarını bende çok okudum internetten ve şuanda bende kullanıyorum.benim bugün 3.günüm.inşallah bir faydasını görürüm ve inşallah sizlerde görmüşsünüzdür faydasını.Allah uzun ömürler versin 1 kızım var.2.si için uğraşıyoruz.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah...

arkadaşlar merhaba.konuyu baştından beri okudum.ne acılar ne sevinçler ne bilgiler paylaşılmış...etkilenmemek elde değil.hayıt suyunun faydalarını bende çok okudum internetten ve şuanda bende kullanıyorum.benim bugün 3.günüm.inşallah bir faydasını görürüm ve inşallah sizlerde görmüşsünüzdür faydasını.Allah uzun ömürler versin 1 kızım var.2.si için uğraşıyoruz.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah...
BENDE DENEDİM YANLIZ HAŞİMATO TROİDİ HASTASIYIM BENİM TROİD DEĞERİMİ FIRLATTI VE İLAÇ DOZUMU ARTTIRMAK ZORUNDA KALDIM. O YZDEN TROİDİ OLANLAR DİKKATLİ İÇSİN UMARIM SİZDE TROİD YOKTUR.

BENDE DENEDİM YANLIZ HAŞİMATO TROİDİ HASTASIYIM BENİM TROİD DEĞERİMİ FIRLATTI VE İLAÇ DOZUMU ARTTIRMAK ZORUNDA KALDIM. O YZDEN TROİDİ OLANLAR DİKKATLİ İÇSİN UMARIM SİZDE TROİD YOKTUR.
bende troid yok çok şükür herhangi bir yan etkiside olmadı.ancak ben bu suyu ne kadar kullanacağımı bilmiyorum.yumurtlama döneminde ve adet süresince bırakmalıyım,yoksa bu kürün 15 gün uygulayın sonra ara verin gibi bir durumu söz konusu mu onu da hiiiç bilmiyorum

bende troid yok çok şükür herhangi bir yan etkiside olmadı.ancak ben bu suyu ne kadar kullanacağımı bilmiyorum.yumurtlama döneminde ve adet süresince bırakmalıyım,yoksa bu kürün 15 gün uygulayın sonra ara verin gibi bir durumu söz konusu mu onu da hiiiç bilmiyorum
Eğer troidin yoksa faydasını görürsün bi arkadaşım bununla hamile kaldı çok tatlı bir oglusu var. Ben iki sene önce yaptım inan hatırlayamadım. Sen en iyisi iyice arastirda yap.

Bende over yetmezligi var haliyle erken menopoz riskim var, 34 yasindayim 8 yasinda 1 cocugum var.2. Kez anne olmayi gectim eeken menopozdn korkuyorum. Acaba hayit suyu over yetmezligine iyi gelir mi?

Canim.nasil hamile.kaldin anlayir misin

Merhaba arkadaslar,

Hayir su tam olarak ne oliyor. Ben yurt disinda yasiyorum tam olarak ne oldugunu bilmedigim icin Nerde ariyacami bilemedim..

Merhaba arkadaslar,

Hayir su tam olarak ne oliyor. Ben yurt disinda yasiyorum tam olarak ne oldugunu bilmedigim icin Nerde ariyacami bilemedim..

Hayit suyu aktarlardan aliniyor .hayit kaynatip iciliyor.birde hayit hapi var agnucaston (bitkiseli icmekten daha kolay) eczanelere sor turkiyede hic akraban yok mu kargo vs gonderirler

selam kızlar bnde dün gittim aldım hayıt suyunu aynen mecitefendinin buqun basladım bakalım hakkımızda hayırlısı gelişmeleri size burdan yazarım arı sütü poleni kapsülünü de alıcam umarm sifa olur Allah kmsenin kucaqını bos bırakmasın Rabbim hepinize hayırlı saglıklı evlatlar nasıp etsin

X