Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

Aslında yumurta çok doyurucu fakat ertesi gün ağzımda bıraktığı tat veya koku diyeyim beni feci rahatsız ediyor...O yüzden hiiç yumurta yemem sahurda..

Bugün belki yeşil mercimek yerim bir tabak,sonrada çay içerim..ama henüz karar vermedim.:)

Çaysız kalma da canım mercimek te kahvaltı da olur...

Çaysız kalırım diye ödüm patlıyor.Şimdi demliyorum..2 saat çay keyfi yapabileyim diye....:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Yumurta bende yemiyorum.(aynı nedenle)

sağol ablacımmmm

bende buralardan uzak kaldım artık

ama çok yorgun olduğum için pek bakamıyorum

işlerimizin yoğunluğu bitecek gibi durmuyor

amirimiz değişti ve çalışma sistemini değiştirdi ve korkarım berbat bir sistemle çalışmaya devam edicez

sadece kilo bildirimi yapıp kaçıyorum kaç haftadır

Yenacım kilo bildirimini yapmıştım

görmemiş olma ihtimaline karşı tekrar yazayım

bu hafta 73.900

Lunaacım kolay gelsin canım..
MAşallah iyi kilo veriyorsun yavaş yavaş 60 ları görüceksin..:nazar::nazar:

ayy maşaAllah çocukların faydalı bişiiler sevmesi kadar güzel bişey yok bence:)
benim kızım tam babasına çekmiş. sebze yemeğini yemez:KK43: et tavuk balık ancak açlıktan kıvrandığında yiyor:) bende onu pişireem gün onu aç bırakıyorum:) nasılda yediin diyorum bide:) gülüyo bana cadı cadı:)

ama tam bir mantı delisi:) Allahtan zayıf. çok hareketlide yakıyo. zaten bişiii yemiyo gerçi. bi sabah kahvaltısını kuvvetli yapio sonrasında kuru meyveler yaş meyveler atıştırıyo. ve zoooorla çıldıra çıldıra akşam yemeği:)

Evet artık daha sağlıklı besleniyor büyümeninde etkisi sanırım kızımda..
Oğlum da sebze sever ..

Fakat bugün iyice emin oldum oğlumun favori yemeği dolma dün ve bugün 2 tane yedi kuzum..:)

Son düzenleme:
Oğlum da sebze sever evde sık sık pişirmemin etkisi sanırım..

Fakat bugün iyice emin oldum oğlumun favori yemeği dolma dün ve bugün 2 tane yedi kuzum..:)

kesinlikle evde pişen yemeğe alışıyor çocuk.. eşim çok seçici ve tek tip beslenen biridir. mantı, makarna yanına et, tavuk köfte tamam:) hayqatta ona kimse balık yediremez.. ahhh bir bilse neler kaybediyor:) sebze yooo hiç yemez ancak. sac kavurma gibi hani soğan domates biber, et gibi..patlıcanı kızartma sever ama oda naadir:) eh bende pişirdiklerim bunlar olunca yedim yedim şişltim:KK43: kızımda bunlara alıştı haliyle:KK43: şimdi uğraşıyorum işte dönsün bana diye:) ben annemin evinde herrrr sebzeyi yerdim:) annem besin mezunuydu mesela hiiiç kimsede görülmeyen yeni deneylerini bile lezzetle dener ve yerdik.. bamya,enginar, kereviz, brüksel lah. , lahana, kara lahana genelde kimse sevmez ama annem bize alıştırmış bayıla bayıla yiyoruz...

ne komik uykum kaçmış ya her lafa atlayıp resmen gece geyiği yapıyorum:)
napiim eşimde uyudu:))

kesinlikle evde pişen yemeğe alışıyor çocuk.. eşim çok seçici ve tek tip beslenen biridir. mantı, makarna yanına et, tavuk köfte tamam:) hayqatta ona kimse balık yediremez.. ahhh bir bilse neler kaybediyor:) sebze yooo hiç yemez ancak. sac kavurma gibi hani soğan domates biber, et gibi..patlıcanı kızartma sever ama oda naadir:) eh bende pişirdiklerim bunlar olunca yedim yedim şişltim:KK43: kızımda bunlara alıştı haliyle:KK43: şimdi uğraşıyorum işte dönsün bana diye:) ben annemin evinde herrrr sebzeyi yerdim:) annem besin mezunuydu mesela hiiiç kimsede görülmeyen yeni deneylerini bile lezzetle dener ve yerdik.. bamya,enginar, kereviz, brüksel lah. , lahana, kara lahana genelde kimse sevmez ama annem bize alıştırmış bayıla bayıla yiyoruz...

Enginar ve kereviz hastasıyım diyebilirim...Enginarı kendim için yapıyorum evdekiler sevmiyor işte onu..ama kerevizi hepimiz yeriz..:)

yaa beyza ööle diyosun ama nasıl şişiriyo bu yediklerim anlatamam:) bide evet ben o dediğinden yapıyodum eskideeenn:KK43:( resmen bi paket bööle fesleğen soslu makarnayı pişirip ard arda tabakları hüpletirken bi de bakıyodum ki tencerenin yarısını yemişim:))
ıyyy nasıl pis boğamışım yaa:)

ama bak bu kadar az yediğim bile nasıl çok geldi anlatamam.. ve hiç te dediğin gibi kilo verilmiyor:KK43: bu konuda moralim çok bozuk bu hafta:KK43: dokunmayın bana ağlarım yani:KK43:

evet olabilir geçekten banu. daha önce söylemiştim belki okumuşsundur. 3 defa gece bayılmıştım ben. ama ne kadar araştırıldıysada sebep sonuç yok. kiii ben kendine çok mukayet bi insanımdır. hiç bırakmam yani kendimi. ne kadar tuttuğum halde resmen baygın 5 dk kalmışım eşim söylemişti:)
ama ozaman oruç diildim:) zaten tansiyou düşük bi insanım ben. büyük olasılıkla sebep budur evet:KK66:

saol hayatım ama işte öyyyle bi şiştim kii acaba hangisi bu öğünde fazla diye hemen sizlere danışiim dedim:KK66:
afedersiniz resmen ksucak gibi oldum:))

evet yaa meyvem de hazırdı ama eşim içerken bööle serin serin canım çok çekti bende yarısını bana bırakırmısın bardağının diyiverdim:)

ben yarım paket makarnayı CİDDİ CİDDİ YEDİM:KK66: evet yemiştim :) bu yağlar boşuna bedenime yapışmadı yani:) hakettim ben bu ağırlığı. ama akıllandığım için terkediyolar beni yağcıklarım:))
Acaba şekerinmi tansiyonunmu muhakkak git bir doktora çok önemli benim kardeşimde öyleydi hele bir kere 29 düştü şekeri çıldırdık oda rejim davasına sende dikkat etcanım hep yanında meyve suyu falan taşı tansiyonda düşse şekerde meyve suyu iyi gelyor artık şeker ve tansiyon doktoru oldum inan Annemde şeker var 4 kere iğne oluyor tansiyon tüm ailede olunca fahri doktor oluyorsun.

Annenin değişik sebze yemeği tarifleri varsa;bizde isteriz...

Kendi sevdiklerini bile yazsan olur.Bu arada sebze yemeyenlere şaşıyorum ama onlarda muhtemelen bize şaşıyorlardır.Ne buluyorlar otlarda diye....

Görüyorum menülerinde brokoli yedim diye nasıl yapıyorsun bende deniyim.

Enginar ve kereviz hastasıyım diyebilirim...Enginarı kendim için yapıyorum evdekiler sevmiyor işte onu..ama kerevizi hepimiz yeriz..:)
İkisinide Annemin zoruyla yerim kereviz gene yolda beri hani sarımsaklı yoğurtlu falan gidiyorda enginar ıııı kılçıklı kılçıklı yenmiyor ya ama çok faydalımış bide sizin o tarafta bu tarz şeyler çok sevilir dimi annem tatile ege turuna çıkmıştı buralarda olmuyan ne otlar yemiş.

Komşumuzun kızı nişanlı fakat bayağı fazla kilosu var boyuda çok kısa benden bile kısa..:))

Akupunktura başladı 2 hafta önce toplamda 6 kilo vermiş iki haftada..

Bana çok fazla geldi hevesini kırmk istemedim ama hiç birşey yemiyormuş..PEki sonra hızla almazmısın dedim o zamanda doktorun koruuyucu iğne takacağını söyledi..

Beyzuşum hatırlarsan YURDUSUM da akupunkturla çok hızlı zayıflıyordu..

Görüyorum menülerinde brokoli yedim diye nasıl yapıyorsun bende deniyim.

İkisinide Annemin zoruyla yerim kereviz gene yolda beri hani sarımsaklı yoğurtlu falan gidiyorda enginar ıııı kılçıklı kılçıklı yenmiyor ya ama çok faydalımış bide sizin o tarafta bu tarz şeyler çok sevilir dimi annem tatile ege turuna çıkmıştı buralarda olmuyan ne otlar yemiş.

Banucum biz onu yapraklarıyla pişirip yiyoruz.:) piştikten sonra kendiliğinde ayrılıyor elimize alıp dişlerimizle sıyırıyoruz nasıl lezzetli oluyor bilsen..İçi beyaz kısmı pek lezzetli değil tüm tat dışında .:)

Derin gelince oda anlatır muhteşem oluyor..

Oğlum da sebze sever ..

Ne güzl ya zaten şimdiden alışılıyor.

Banucum biz onu yapraklarıyla pişirip yiyoruz.:) piştikten sonra kendiliğinde ayrılıyor elimize alıp dişlerimizle sıyırıyoruz nasıl lezzetli oluyor bilsen..İçi beyaz kısmı pek lezzetli değil tüm tat dışında .:)

Derin gelince oda anlatır muhteşem oluyor..
İlk defa duydum muhakkak güzel oluyordur.

Fox haberde az yemek için tarçın yeyin diyor dietisyen birde iftarda yoğurt cacık yeyin tatlı olarakta sütlü attlı yada dondurma yenebilir dedi ee dondurma yasak değil demekki.

Komşumuzun kızı nişanlı fakat bayağı fazla kilosu var boyuda çok kısa benden bile kısa..:))

Akupunktura başladı 2 hafta önce toplamda 6 kilo vermiş iki haftada..

Bana çok fazla geldi hevesini kırmk istemedim ama hiç birşey yemiyormuş..PEki sonra hızla almazmısın dedim o zamanda doktorun koruuyucu iğne takacağını söyledi..

Beyzuşum hatırlarsan YURDUSUM da akupunkturla çok hızlı zayıflıyordu..

Evet canım YURDUSUM çok iyi kilo vermişti.

Ben de yıllar önce denemiştim akapunkturu.Öyle sıkı bir diyet vermişti ki yanında (1 hafta boyunca sadece yoğurt ve salata) 1 haftada 3 kilo vermiştim,ama devam ettirmeye dayanamadım.Ayrıca hiçte iştahımı azaltmamıştı...

Şimdi bu doktor tv kanallarında program yapıp ''ben sizi yedire yedire zayıflatırım''diye reklamını yapıyor.İyi de benim günahım neydi...

X