Popüler Konu 90 Kilo Üzerindekiler Birlikte Zayıflıyor!

sızın burcunuz neydı ?

yazdıklarımdan dolayı mı merak ettınız burcumu ?:KK1:

bende koçum canım:)

yok benim burçlara karşı baya bi ilgim varda, oyüzden topikteki çoğu kişinin burcu benden sorulur dermişim:))))
ondan sordum canımcım:)
öptüm:KK54:

silor nasıl bır yemek ? ılk kez duydum merak ettım :KK1:

evet bende merak ettim şu siloru......:44::44:

ufff benim bugün caaanım sıkılıyo......:KK37::KK37::KK37:
komşumu kahveye çağırıyım bari dedim, oda çay koymuş gel beraber olsun dedi, oraya gidicem bende şimdi.
oraya gidince geçer belki.
tabi annemle birlikte oturmaya alıştım ondan canım sıkıldı bence:KK37::KK37::KK37::KK37:
öptüm görüşürüz:KK54:

ne şanlısınız ben 18 yasından berı 4-5 ayda ıkı gun gorebılıyorum annemı. gurbetlık cok zor. ısten ızın alıp gıdemıyorum aılemı gormeye.

Memnun oldum filiz bende zehra benimde pek sorunsuz sayılmaz bu sıpamdan önce 2 düşüğüm oldu kan pıhtılaşması varmış son hamileliğimde hergün sabah akşam iğne vurarak durdu diğer türlü 3 ay dolmadan kaybediyodum herşeyin hayırlısı sen yolunda ilerlemeye devam et rabbim büyük hiç olmaz denilenlerin bile oluyo bebeği inşallah sana ve topikte diğer bebek isteyen herkese rabbim o duyguyu tattırsın inşallah....AMİİİİİNNNNN:KK16::KK16::KK16:

ben de memnun oldum. hımmmmm demek zorluklar oldu hakıkaten zorlu bır surec olmus. kılodan dolayı mı oluyormus bu ? benı okadar korkuttu kı doktorlar zayıflayıncaya kadar korunmayı bıle dusundum. doktor sacmalama dedı zaten regl gormen bıle zor oluyor ek bır dogum kontrol hapı verırsem hormonların daha cok karısır dıger hap ıle beraber yan etkı yapar dedıler.

ALLAH evladınızı bagıslasın hep saglıklı olsun ınsaallah sız de o da ınsaallah.

dualarınız ıcın tsk ederım ınsaallah ALLAH kımseyı cocuksuz bırakmasın cok zor bır duygu.

bende koçum canım:)

yok benim burçlara karşı baya bi ilgim varda, oyüzden topikteki çoğu kişinin burcu benden sorulur dermişim:))))
ondan sordum canımcım:)
öptüm:KK54:

evet bende merak ettim şu siloru......:44::44:

hımmm ben de severım burclar, fımler, sıırler, kıtaplar........

ıkızlerın ozellıklerını tasırım tezcanlıyımdır damarıma basıldı mı asırı fevrıyımdır cok konusurum edebı yonum gucludur ıyı bır konusmacıyımdır vs vs

aynen ben de merak ettım ılk kez duydum

kızlar menumu aksam ya da yarın sabah toplu sekılde yayınlarım.

gıdıp ıslerımı halledeyım hareket etmıs olayım cok mıskınlık oldu bugun. haftanın ıs yogunlugunu atmak guzel de asırı yayıldım

meraba kızlar
bende 97 kiloyum ve kilo vermek istiyorum birazcık gaza ihtiyacım varrr beni de aranıza alsanız tavsiyelerinizle diyet ve spora başalasammm !!! :KK43:

ne şanlısınız ben 18 yasından berı 4-5 ayda ıkı gun gorebılıyorum annemı. gurbetlık cok zor. ısten ızın alıp gıdemıyorum aılemı gormeye.

ne iş yapıyosun?

biz annemgille farklı şehirde oturuyoruz, yeni yanından geldimde.
gurbetlik tabi çok zor canım.....

meraba kızlar
bende 97 kiloyum ve kilo vermek istiyorum birazcık gaza ihtiyacım varrr beni de aranıza alsanız tavsiyelerinizle diyet ve spora başalasammm !!! :KK43:

hoşgeldin tatlım sende bizim aramıza:)
burası güzel bi topik, burayı biraz takip edersen kilo verme motiven artar mutlaka bence.....
:KK16:

komşuya gittim geldi, ama benim can sıkıntım geçmedi hala:KK37::KK37:
belki havadandır, sabahtan beri hava kapalı, karanlık, sıkıcı.......
komşuda diyodu içimiz sıkıldı bugün havadan diye.........
yağsa yağmıyoda yaaaaa.......
ööööyle duruyo:KK4:

daha akşama yemeğin yanına prinç pilavı yapmam lazım, birde şöyle evi bi toplarım, 1-2bulaşığıda hallederim tamam bugün.
sonra eşim gelince yemek yeriz, sonrada belki biraz pes oynarız eşimle:KK1::KK1:
ben annemlerden geldiğimden beri hiç pes oynayamadık daha:KK52:
ay adam beni pese alıştırdı kızlar yaaaaa:)))))
erkek gibi pes oynuyom büyük ekranda:KK1::KK1:
pes= futbol maçı yapıyoz oyun olarak:KK70:DD
oyunu oynarken bazen erkek gibi konuştuğum oluyo, yuh, hadi len, yürü len, anca gidersin, vay yavrum vay gibi:KK1::KK1::KK1::KK1:
o zaman eşim bana bakıyo garip garip; bende diyorum hiç bakma bana, bu erkek oyunu, mecbur adapte olunca bazen böyle konuşuyorum diyorum:KK53::KK53::KK53:

merhabalarr kzlarr
nasılsınızzz netım basta olmak uzere bazı sorunlerım vardı dönecegim için sessiz kaldımm ve döndümm kılom asağı yukarı aynı
hava gece gibi oldu içim daralıdı
bundan sonra buralardayımm:KK34::KK34:

canım çok geçmiş olsun yaaa......
annem hep der; ille bi telaşın arasında çocuk hasta olur der.....
hayırlısı herşeyin....

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah canım.....
bol bol ayetelkürsi ve salavaat oku canım; mutlaka bi faydası olur telaşınıza inşaallah......

tamam canım:)
ben bu hafta için start bayrağını çektim dün:)En Büyük TÜRKİYE
haydi sende çek bayrağını:)
birlikte bu hafta dağları denizleri aşalım varmısın?:)
ortican olalım:)

hadi güle güle git gel inşaallah canım benim.....
iyi yolculuklaaaaaar.......
:KK54::KK54:

hamilelik konusu açıldı yine:))))

hamilelik konusu açılınca ben zevkten 5köşe oluyorum hep:))))))):KK53::KK53:

hay Allahım yaaaa.....
çok geçmiş olsun canım benim........

çok güzel bi şiir yaaa..........

çok geçmiş olsun canım.......

Meyracığım startı gördüm ve başladım hadi ortican olduk bile

Arkadaşlar herkese merhaba alışverişten geldik tabi kendime kağıt mendil bile almadım alamadım bekliyorum ve sonbaharda acısını çıkaracağım diyorum yılların birikmişliği ile
Asumanzeynep yavrucuğun güzel sonuçlar alır inşaallah

merhabalarr kzlarr
nasılsınızzz netım basta olmak uzere bazı sorunlerım vardı dönecegim için sessiz kaldımm ve döndümm kılom asağı yukarı aynı

tekrardan hoşgeldin tatlım benim:)
:KK16::KK16:

bugün hava benimde içimi kararttı:KK37:
neyse akşam oluyo artık canım:KK53:

Meyracığım startı gördüm ve başladım hadi ortican olduk bile

tamam orti canım:)

benim bu haftaya başlangıç kilom 96.5kg.
seninki kaç?

birde orticanımsın burcunu soruyum bakıyım hele bi:)
ben koç.

asuman ablacım inşaallah kızının sonuçları iyi gelir, ve tüm öğrencilerinde inşaallah.....

İyi akşamlar canlarım
Hepiniz çok iyisiniz güzel Dilek ve dualarınız için Allah razı olsun
Sınav pek iyi geçmedi malesef zaten çok büyük umutlarımız yoktu ama umduğundan da kötü oldu sonuç malesef ama canı sağolsun ne diyelim çok üzüldü ağladı ben de azcık dolaştırdım sonra annemlere götürdüm bekar kızkardeşim var iyi anlaşıyorlar kafası dağılsın ortamdn uzaklaşsın dedim Pazartesi'ye kadar kalacaklar

silor nasıl bır yemek ? ılk kez duydum merak ettım :KK1:

HAZIR YUFKADAN TAVUKLU SİLOR - sihirlifirin - Blogcu.com

Ben yukarıda verdiğim linkten yararlandım...Zeynep arkadaşımızın yöre yemeğiymiş..Bir gün mönüsünü paylaştığın da gördüm ve denedim...LEziz ve doyurucu bir yemek,fakat ayda yılda bir yenilesi yemek :KK66:

ufff benim bugün caaanım sıkılıyo......:KK37::KK37::KK37:
komşumu kahveye çağırıyım bari dedim, oda çay koymuş gel beraber olsun dedi, oraya gidicem bende şimdi.
oraya gidince geçer belki.
tabi annemle birlikte oturmaya alıştım ondan canım sıkıldı bence:KK37::KK37::KK37::KK37:
öptüm görüşürüz:KK54:

Meyracım alışamadın henüz anne hasretine ondadır can sıkıntın...
bir de hava kötü olunca insan ister istemez çok etkileniyor...

Demek pes oynuyorsun ben de onu bilmiyorum :KK66:
Sonra futbol deyince anladım :KK66:

merhabalarr kzlarr

gulmacım,ben seni çok merak ediyorum ama...Aniden yok olma lütfen...

Hoşgeldin tekrar...

İyi akşamlar canlarım
Sınav pek iyi geçmedi malesef zaten çok büyük umutlarımız yoktu ama umduğundan da kötü oldu sonuç malesef ama canı sağolsun ne diyelim çok üzüldü ağladı ben de azcık dolaştırdım sonra annemlere götürdüm bekar kızkardeşim var iyi anlaşıyorlar kafası dağılsın ortamdn uzaklaşsın dedim Pazartesi'ye kadar kalacaklar

Canım çok geçmiş olsun....
Kızına söyle bu yıl sorular acaip zormuş...yakın çevrem de 3 kişi girdi sınava üçünün de çok ama çok zor geçmiş..Özellikle matematikleri fiyaskoymuş...

Son düzenleme:
ben geldimm....ama çok yorgunum ayak tabanlarım acıyo artık ayakta durmaktan....bi tarafım anca yer gördü iki gündür...bügünkü

misafiri alnımın akıyla atlattım...şimdi de kaynımı ve kardeşimi bekliyoz hazırlıklar tamam geceyi bizde geçirip sabah pikniğe gitcez

hepberaber...iki araba olcaz galibaa...aksi gibi küçük cadımda ne olduysa durduk yerde mızmız hali yok bi öteye bi beriye düşüp

duruyo...idare edicez artık bunca hazırlıktan sonra iptalde edemeyiz....çok uykum var ama sabahlıcaz heralde...bende durumlar

böyle...

Yenacım cok ozur diliyorum beynim o kadar dolu ki bugun cuma oldugunu unuttum sabah ise bile bu yuzden 1 saat erken gittim. Emir hasta simdide dun serum falan takildi 39.5 ates bogazlari iltihaplanmis .
Annem hala yatiyo, istanbuldan gelen teyzemde yrn donuyo ne olcak bilmiyorum
Tartilmadim ama aldim kilo sen ayni gec beni bu hafta tekrar cok ozur dilerim :KK43:

çok geçmiş olsun canım..Rabbim şifalar versin...

Selam canlar,

Hepinize iyi geceler diliyorum öncelikle. Benim pestilim çıktı. Sabahtan beri ancak toparladım işleri. Bilgisayarları tamire götürdük, yemek yedik, kıyafet baktık. Bi tane üst aldım kotondan. Eve gel valiz hazırla derken bu saat oldu. Sol kasığımda bi ağrı var, hemen uyuyacağım. Sizlere rapor verip öyle yatarım dedim

Asuman ablam, Yenam ellerinize sağlık listeler için. Listeleri sallayan Zehra, Nursena ve Zeynepe de teessüflerimi sunuyorum. Şaka bi yana harikasınız kızlar :*

Antepte hepinizin yerine eğlenip yiyeceğim, sağolun canlar :)

Nursena sensin şirine, ben de seni çok seviyorum :KK66: Asuman ablamla Yenayı hiç seviyorum ama :)

Çenem düştü sizi görünce. Hepinizi çok öperim, Allaha emanet olun.

Allaha emanet ol canım hayırlısıyla git ve gel...öptüm senii...

meraba kızlar

İyi akşamlar canlarım

canı sağolsun ablacım vardır herşeyde bizim göremediğimiz bir hayır...Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah...

HAZIR YUFKADAN TAVUKLU SİLOR - sihirlifirin - Blogcu.com

Ben yukarıda verdiğim linkten yararlandım...Zeynep arkadaşımızın yöre yemeğiymiş..Bir gün mönüsünü paylaştığın da gördüm ve denedim...LEziz ve doyurucu bir yemek,fakat ayda yılda bir yenilesi yemek :KK66:

Meyracım alışamadın henüz anne hasretine ondadır can sıkıntın...
bir de hava kötü olunca insan ister istemez çok etkileniyor...

Demek pes oynuyorsun ben de onu bilmiyorum :KK66:
Sonra futbol deyince anladım :KK66:

gulmacım,ben seni çok merak ediyorum ama...Aniden yok olma lütfen...

Hoşgeldin tekrar...

Canım çok geçmiş olsun....
Kızına söyle bu yıl sorular acaip zormuş...yakın çevrem de 3 kişi girdi sınava üçünün de çok ama çok zor geçmiş..Özellikle matematikleri fiyaskoymuş...
Matematik konusunda herkes aynı şeyi söylüyor ben de elimden geldiğince teselli ettim
ben geldimm....ama çok yorgunum ayak tabanlarım acıyo artık ayakta durmaktan....bi tarafım anca yer gördü iki gündür...bügünkü

misafiri alnımın akıyla atlattım...şimdi de kaynımı ve kardeşimi bekliyoz hazırlıklar tamam geceyi bizde geçirip sabah pikniğe gitcez

hepberaber...iki araba olcaz galibaa...aksi gibi küçük cadımda ne olduysa durduk yerde mızmız hali yok bi öteye bi beriye düşüp

duruyo...idare edicez artık bunca hazırlıktan sonra iptalde edemeyiz....çok uykum var ama sabahlıcaz heralde...bende durumlar

böyle...

çok geçmiş olsun canım..Rabbim şifalar versin...

Allaha emanet ol canım hayırlısıyla git ve gel...öptüm senii...

canı sağolsun ablacım vardır herşeyde bizim göremediğimiz bir hayır...Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah...
Aynen ben de canım sağolsun dedim zaten hep hayırlısı diye dua ettik vardır elbet bir hayır

HAFTANIN 1.si ____________ - 1,9 kg. _____________ efeeeeeem :KK19::KK19::nazar::119::KK24::KK76::KK71:

HAFTANIN 2.si ____________ - 1,6 kg.______________ Nursena :KK19::nazar::KK9::KK8::21::KK71:

HAFTANIN 3.sü ___________ - 1,3 kg. ______________ y.o.l.c.u :KK19::81::KK66::KK64::KK71:

YENAM ASUM biraz geç olsada ellerinize sağlık benim günler çok yoğun geçiyor anca fırsat buldum vınnnn okuyup yazamıyorum:KK17: sporcularımızı ve dereceye giren hatunları kutlarımm

Anammmm 1. olmuşum uzun bi aradan sonra çok iyi geldi vallaha bu bana ben bu gazla iyi yol alırım inşalah :KK66::KK66::KK66:
Kızlar sizleri ve diğer kilo veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum :KK9::KK9::KK9:
Yenam canım eline koluna emeğine sağlık :KK16::KK16::KK16:

Zehram kuzum seni ayrıca tebrik ederim maşallah tatile fıstık gibi gidiceksin :KK16:

benim de boy 1.73 ..sen bu kiloda gayet iyi duruyorsundur o zaman ben genelde yaşamım boyunca 90-95 arası idim zaten

yani boy uzun olsa da ben armut modeliyim millet boyun uzun v.s dese de bana göre hoş durmuyorum:KK19:

Yenacım cok ozur diliyorum beynim o kadar dolu ki bugun cuma oldugunu unuttum sabah ise bile bu yuzden 1 saat erken gittim. Emir hasta simdide dun serum falan takildi 39.5 ates bogazlari iltihaplanmis .
Annem hala yatiyo, istanbuldan gelen teyzemde yrn donuyo ne olcak bilmiyorum
Tartilmadim ama aldim kilo sen ayni gec beni bu hafta tekrar cok ozur dilerim :KK43:

geçmiş olsun Allah şifalar versin:nazar:

Selam canlar,

Hepinize iyi geceler diliyorum öncelikle. Benim pestilim çıktı. Sabahtan beri ancak toparladım işleri. Bilgisayarları tamire götürdük, yemek yedik, kıyafet baktık. Bi tane üst aldım kotondan. Eve gel valiz hazırla derken bu saat oldu. Sol kasığımda bi ağrı var, hemen uyuyacağım. Sizlere rapor verip öyle yatarım dedim

Asuman ablam, Yenam ellerinize sağlık listeler için. Listeleri sallayan Zehra, Nursena ve Zeynepe de teessüflerimi sunuyorum. Şaka bi yana harikasınız kızlar :*

Antepte hepinizin yerine eğlenip yiyeceğim, sağolun canlar :)

Nursena sensin şirine, ben de seni çok seviyorum :KK66: Asuman ablamla Yenayı hiç seviyorum ama :)

Çenem düştü sizi görünce. Hepinizi çok öperim, Allaha emanet olun.

kuzum güle güle git güle güle gel gelince sen halledersin bir kaç günde artıları düğünün tadını çıkarmaya bak Esram.:KK54:

günaydin kizlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3:
insallah herkesler cok iyidir cünkü biz geberik olduk :KK53::KK53::KK53:
dün gece yine bogazlarim cok agridi tülbentle sardim gece belki yumusar diye ama yine ayni yine ayni :KK52::KK52::KK52: resmen bicakla keser gibi aciyo yutkunurken sanki bogazimda bisi kalmis yutkunuyorum yutkunuyorum gitmiyo :KK50::KK50::KK50: sabah kalktim bide baktim dis etimde sismis sanirim iltihap dis etlerimede vurmaya basladi :KK53::KK53::KK53: dünde oglusum anne kulagim zinnnn ediyo dedi agriyo dedi yakisikli pasam :KK53::KK53::KK53: babasi namazdan sonra doktora götürdü orta kulak iltihabi baslangici demis damla vermis gece mizmizlandi durdu :KK53::KK53::KK53: koca kis böyle hasta olmadik nasil bir mikroptur bu böyle Allahim delircem az kaldiiiiiiiii :KK53::KK53::27
:

İlknurum geçmiş olsun kuzum boğaz enfeksiyonu geçmiş gibi yaparak antibiyotiği bıraktığın an hortluyor dr git ihmale gelmez kuzum:KK50:

Gününüz aydın olsun arkadaşlar...
Yaseminciğim, arada kulağımı çek benim...ben hemen gevşerim taammı.??

Yenam bende bugün kendimin kulağını çekicem uzun zamandan sonra sapıttım.evde döner yaptım silor v.s bahsedildi banada o kolay geldi ah ben ahhhh ama tabiki kulaklar çekilecek:KK22::KK45::KK57:

meraba kızlar

hoşgldin aramıza azmin daim olsun:KK71::KK71:

merhabalarr kzlarr

hoşgeldin tekrardan sorunlar bitmez kafayı dağıtmak için kk gerekli En Büyük KK

aynur cücüşümle asucuğumun alıntıları hoppp uçmuşş

aynurcum jübile yapmışın ama kendini özletme kuzum kk yada jübile yapma taaammı :KK54::KK19:

Aucum benimde arkadaşın oğlu girdi cidden sorular zordu dediler sıkmasın küçük kuzu canını hayırlısı..

selam güzeller hayırlı akşamlar

yukarıdada bahsettiğim gibi kaçamağın biri bin para bende bugün:18::18:

kendime çok kızdım hoppp anında şimdi tartıldım +1 bu kadarmı garip bünyelerimiz poffff.eşimle sabah çıkıcam; o antremana gidicek bende pistte yürürüm diyorum bakalımmm.en azından birazı erisin :KK36:

burası sessiz bende biraz kitap göz gezdirir yayaraım.

iyi uykular sevgiyle kalın:KK16::KK16:

X